Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość Upadł temacik.................
................a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak miał nie upaśc??
skoro cały czas pomarańcze dogryzaliscie mirce? Tez podczytywałam i nawet zgłaszałam do usuniecia niektóre pomarańczowe posty, które były ponizej wszelkiej krytyki! Dziewczyny, wróćcie bo fajnie sie was czytało!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć,ja też zerkam,ale jakoś wena mnie opuściła i w życiu i w pisaniu. Może wiosna to odmieni,a moze ja będę musiała coś zmienić. Na razie mam chore zatoki biore antybiotyk 4 dzień jest lepiej ,ale bez rewelacji.Młody tez ze mna w domu kaszle ... Myslę,ze pomaranczki nie sa w stanie złamac topiku,one sa naszymi fankami;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ma rzenia :) Szkoda mi Was że tak chorujecie :( Niech ta zima sie juz skończy, to bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny! My też chorujemy, angina. Mam dosc tej zimy, w weekend w nocy było -16stopni! Kurde, wiosna juz przecież!!! Też uważam, ze pomarańcze nie są w stanie popsuc tematu, ale jestem pod wrażeniem, ze kotos zgłosił ich wypowiedzi do usuniecia- dzieki temu komus ;):) Miłego dnia laski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idź mi z tym sniegiem!! Już kij ze sniegiem ale dlaczego jest tak cholernie zimno????? Ciekawe jaka pogoda będzie w święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U nas też było -16!! okropna pogoda. Syna też dopadł katar,ale na szczęście już schodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mama! No właśnie u nas ten cholerny katar spływał i wyszła z niego angina!! Okropnosć! Macie jakieś plany na swieta? My sie zastanawiamy, czy sie nie spakować i gdzieś nie wyjechać... Nie trzeba by było sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sobote u rodziców, a w niedziele do Szwagra na cały dzień. Ale w sumie sie ciesze bo córa będzie miała towarzystwo, bo u Szwagra będą jeszcze jego dwie siostrzenice wiec dzieci sie same soba zajmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do nas wpadną moi rodzice,ale tylko na kawe:) Do rodziców mojego mężczyzny nie idziemy,bo chcą odpocząć i wyjezdzają na urlop:) Ja przy katarze smaruje syna pulmexem i zwykle na katarze się kończy. Jak ja chętnie wyjechała na kilka dni naszą trójką,koniecznie bez telefonu i internetu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chętnie wyjechała na kilka dni naszą trójką,koniecznie bez telefonu i internetu:P Niewiem o czym myślałam jak pisałam poprzedni post hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania franiaaaaa
Mi macierzyństwo może wolności nie odebrało ale znaczną częśc mojego wolnego czasu tak. Ale najgorsze jest to, że zaczeło się sypać moje małżeństwo... Od czasu kiedy dzidzius pojawił się w domu non stop się z mężem kłocimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania frania a ile dziecko ma? Może macie zbyt mało czasu dla siebie,do tego dochodzi zmęczenie i kłutnia gotowa:( Niewiem czy macie możliwość wyjścia we dwoje choć raz w tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie my mielismy taki plan..bez telefonu i neta :) Obczaiłam fajne miejsce, taki "apartament" na zasadzie dwóch pokoi, czyli córa mogłaby sobie spokojnie spać w drugim :) Oby coś z tego wyszło, bo wział sie za to mój facet- hehe. Jak ostatnio organizował wyjazd to gnietliśmy się w jednym pokoju, bo nie dopytał co oznacza wielkie słowo apartament :):) Ale myslę, ze wyciagnął wnioski, bo przy dziecku seksu uprawiała nie bedę :):):) mama- ja smaruję vickvaporu( czy jakos tak) i zawsze pomagało a tu takie coś niefajne... ania franiaa- zmęczenie pewnie robi swoje...Malec podrosnie i pewnie wszystko wróci do normy, zyczę z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ci zazdroszcze! My poki co możemy jedynie pomarzyć o takim wyjezdzie,ale w maju wyjezdzamy na całe dwa tygodnie:) Teraz gdzie nie spojrzeć same choroby,taka cudowna wiosna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mireczka - super! :) My wyjedziemy, ale pewnie dopiero w czerwcu. Jestem w trakcie wyrabiania paszportu córce - a właściwie już tylko czekam a czeka sie miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ale my tylko na pare dni wyjeżdzamy- ot taki spontan :) Wakacje to co innego- tutaj w życiu nie zostawie organizacji meżczyźnie :):) Po prostu fajnie jest czasem wybyc- nie sprzątać, nie zmywać- leniuchować i bawic sie z dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas taki spontan odpada,facet bierze na siebie tyle roboty,że nawet w niedziele telefon sie urywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama- Ha! Ja te "nocne" telefony uciełam :) Okazało się, że można korzystać z pomocy podwładnych, a nie jak zosia samosia:) Ale z tego, co pamiętam Twój maż ma własna firmę, wiec pewnie inaczej to wygląda... Niemniej doszłam do wniosku, ze kurcze czasem trzeba od tej roboty wypocząć i już! I uskuteczniamy to z moim szanownym meżczyzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkowataaaaa
żegnam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale weny nie mam. Wiesz, Sorella, chyba sie na nas obraziła :( A tak w ogóle to mam jutro wolne, więc Wszystkiego Dobrego na Święta wielkanocne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiopoiuytyu
y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×