Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

czesc laski :) mama- mnie tez dentysta smaruje najpierw zelem, w sumie zastrzyku najmniej sie boje. Bardziej mnie irytuje potem pół twarzy opuchnięte i cieknaca slina :) Widzę, że Twój maz osiadł z Wami- fajnie :) mam 31lat- no dumna z Ciebie jestem. Jak stosunki z córką? Dogadujecie sie? Sorella- no i git, grunt, ze antybiotyk pomaga. Oby wyplenił dziadoswto i juz nie wróciło. Nie napisałaś jak w końcu planujesz rozwód? Jak Twój maż, co on na to? Odwiedza córe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie tyle boje bolu przy zastrzyku,co tego okropnego uczucia jakby prad mnie porazil brrr na sama mysl mi ciary przechodza:) No osiadl z nami przynajmniej do lutego,a pozniej zobaczymy co dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz :) A ja chciałam dłuższą :) Jade po nia po pracy. Odłożyli mi pod kase :) Bo wiecej w rozmiarze 92 nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedna dlugą wlasnie z takim sciągaczem na dole i szczerze nie polecam dla ruchliwej 2 latki bo te kurtki sa dluzsze i niewygodnie sie w nich poruszac a wiadomo dzieciaki biegaja na podwroku chyba ze to kurta tylko do samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorella ma racje, u nas te dłuzsze kurtki w ogole sie nie sprawdzily. lepiej kupic taka ze sciagaczem na dole i pasem sniegowym. Sorella- no ale jak kontakty ojca z wasza córa? Tak dopytuje bo zawsze się zastanawiałam, czy jeśłi rodzice sie rozwodzą da sie zachowac jakies normalne kontakty z dzieckiem...Jak to wygląda? a ja w ogole kupilam śliczny plaszczyk dla corki, takie dluższe futerko i lezy w kacie- nie dosć, ze niewygodny to jeszcze ciasno jej w foteliku :) ale za to jakie piękne :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobaczymy czy u nas kurtka sie sprawdzi. Bo ja własnie chciałam dłuższą... zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :) No nic... kupie i najwyzej oddam jak zobacze że córce ciężko się w niej poruszać. Mam 30 dni na to zeby oddac z paragonem i metkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne kontakty- tata interesuje sie co z dzieckiem, jak jest chore wymiennie z matka zostaje w domu, nie wiem, na basen ida razem. Mam 31lat- nie otwiera sie mi ten link, przekopiowalam go, ale wyskakuje tylko glowna strona reserved...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mireczkowata - nie nie zostaje z nia jak jest chora, ja chodze na zwolnienia. Nie chodzi z nia na basen bo mala nie chodzi na basen ani zadne inne takie atrakcje. Owszem dzwoni i pyta co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mireczkowata
ale ty jestes dziewczyno pusta. widac ze sorella nie chce o tym rozmawiac a ty swoje caly czas ciagniesz i dopytujesz i drazysz, ciekawosc cie zzera, widac na kilometr. nie pytasz z troski tylko zeby jak najwiecej sie dowiedziec zeby cos ciekawego poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie otwiera sie po jest spacja. W linku jest aktywna tylko częśc- do spacji. Czasami jakos tak dziwnie tu sie wklejaja te linki. Ja wiem kotra to ta fioletowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, dzisiaj się ożywiłyście widzę i temat się ruszył. Więc po kolei u mnie młody chory więc przymusowe siedzenie w domu... ma inhalacje bo dochrapał się w końcu zapalenia górnych dróg oddechowych,ze wskazaniem ,że poczatek może być z alergii(której nigdy nie mia l stwierdzonej.j U mojej starszej okey chociaż wczoraj skarzyła sie na gardło ale sportowo trzasnęła wczoraj 3 medale więc chyba jest szczęsliwa. Dzisiaj mam dyżur u niej na Andrzejkach i zakaz wchodzenia na salę gdzie będą tańce.Smiałam się,że pójdę i poporoszę pana od w-f bo to ich idol do tańca.Była mocno zdziwiona i mówi mamo naprawdę to zrobisz.... Poza tym jakoś nic szczególnego się nie dzieje ,mój mąż non stop w pracy a ja staram się ogarniać jakoś dom i go urządzac i tak mija dzień za dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat-fajna ,podoba mi się ta w serduszka,chociaz kiedys juz na rozowy mialam alergie.Ale ten kolor znika jak wiek dzieci,które dorastaja i staja sie nastolatkami,sprawiajac ,ze i my zda]jemy sobie sprawe z uplywu czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mnie to troche drażnic, te wtrety. Jak ktos nie chce o czymś mówić to to pisze, a myslę, ze sorella jest na tyle dużą dziewczynką, ze sama potrafi napisać, że o czymś nie chce gadać! Wychodzę z założenia, ze jeśli ktoś nie chce o czymś rozmawiać to to mówi WPROST. mam 31lat- ta fioletowa wydaje się jakaś cieńśza..Ale moze tylko tak wyglada. Na pewno bedzie, moim zdaniem, praktyczniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella- hej no tak to jest też tak czasami robię .Zawsze łatwiej oceniać innych niż powiedzieć jak to jest naprawę z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×