Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

aaaaaaaaaaaaa, czyli tylko szwy ściagałaś? Luzik :) Wiecie, ze snieg ma spaść??? Matko, nie przeżyje chyba tej zimy!! Mama- cieszę się, ze masz meża w domku. A synek w domu, czy zdecydowałaś się na jakiś klubik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i umówiłam się w końcu do gina- na środę! I jak na złosć dzisiaj dostałam okres! Kurde, oby się skonczyl do środy, bo jak nie teraz to następnym razem dojrzeje do wizyty chyba za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mireczkowataa - tak, szwy ściągnięte i obyło sie bez znieczulenie ;) Śnieg? Raczej nie u mnie. Dziś córa ma wycieczke do stadniny koni z przedszkolem :) A czemu napisałas ze umówiłas sie "w końcu"? To był klopot z umówieniem sie? A ja byłam u genia 17 wrzesnia i juz ponad miesiac minął, a jak dzwonie po wynik cytologi to niema, nie ma... dzis juz same sie zdziwiły ze nie ma, i spisały moje dane zeby to wyjasnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kłopot ale kurde zebrać się nie mogłam! mam od pewnego czasu ubezpieczenie w luxmedzie i wczoraj wpadłam,że może jej uzyję :):) No i idę! Tylko ten cholerny okres!! GRRRRR!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowata Niestety,u nas zadnego klubiku nie znalazlam,ale sa zajecia w domu kultury dla 3latkow,super sie tam bawi,spiewa,tanczy ogolnie wieelki plus:) Chodzimy 3 razy w tygodniu po 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat,no troszke dziwne z tym wynikiem,moze go gdzies zawieruszyli,ja na wynik czekalam rowny miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - Sorella sie odezwała do mnie i kazała przekazac ze jest w szpitalu na zapalenie płuc! Ale napisała ze jutro ja chyba wypiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, przypomniałyscie mi, ze robiłam cytologię rok temu i wyników nie odebrałam!! Przekaż Sorelce życzenia od nas- powrotu do zdrowia. Kurde, ciekawe co z małą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaczynam :) Mam 31lat- jak tam sorella? Dzisiaj zawoziłam córkę do przedszkola. Wyobraźcie sobie, ze ma tam kolegę!! Normalnie zaślimtanego buziaka jej dał :):) Padłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorasta?? dobre, dobre :) Kurcze, tylko czekać jak adoratora do domu przyprowadzi :) Wczoraj w ogóle była gadatliwa- rzuciła mi hasłem "piwa się napijemy". W szoku byłam! Mówię jej "dziecko, przez nablizsze 18lat się nie napijemy" :P jakis tatuś przechodził i tak się śmiał, stwierdził "ależ Pani zasadnicza" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Mireczkowataa - ale sie uśmiałam z Twojego ostatniego wpisu ;) Moja córka była w zeszłym tygodniu na wycieczce w stadninie koni - własnie ogladałam foty które wysłało mi Przedszkole :) Fajnie zobaczyc co córka robi kiedy mnie nie ma :) A na zdjęciu nawet siedzi na kucyku :) Weekend minął spokojnie. W sobote miałam Teściów na obiedzie i deserze. A w niedziele pojechałam do mamy i wyskoczyłam do Galerii po jakies golfy albo swetereki ale nic nie kupiłam :( Trudno moze w styczniu, jak będą wyprzedaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sie. Podobno pierwsze wyprzedaze juz w listopadzie :) Ja poluję na kurtke dla córy- coś tam zamówiłam przez allegro, ale czekam do listopada może spadna ceny! Bo na dzien dzisiejszy są kosmiczne! U nas biało!! Wczoraj bałwana ulepiłysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż ma mi dopiero wymienić w środe opony. Zobaczymy czy sie uda :) Teraz już będzie trzeba całą dobe palic w kominku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ostatniej wizycie wytrącili mnie z równowagi z podtekstami na temat rodzeństwa dla corki - tym bardziej ze nie jest tajemnicą, że mojemu mężowi oraz jego tacie (Tesciowi) zalezy bardzo na przedłuzeniu nazwiska. A mnie to wali. Nie zamierzam drugi raz przez to wszystko przechodzic! czyt: ciążą, poród, karmienie piersia, miksowanie jedzenia, zmienianie pieluch - Oh jak jest cudownie miec 2-latka w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Ty? Mnie tam nie wytraca to z równowagi- śmieje sie z tego:) Miej więcej dystansu. U nas był ten problem na początku, ze ja nie chciałam ślubu- nawet jak zaszłam w ciażę. I te docinki o nieślubnym dziecku mnie drażniły. Ajak sie córa urodziła to doszło, ze poganka bo jej nie ochrzciliśmy. W końcu mnie to zdrażniło i powiedziałam, ze tam jeździc nie bedę. No i odpuscili. Kurcze, nasze zycie, nasze decyzje. teściowa sie juz "nauczyła", ze żyjemy inaczej i czasem jeszcze coś wtraci o rodzeństwie dla córy ale tak, jak pisałam, mnie to nie rusza. Zreszta zauważyłam ciekawą zależnosc- im rzadziej tam jeździmy tym rzadziej sie kłocimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balik Haloweenowy ;) Na 10:00 ma grupa córki. Co za godzina :) No ale przynajmniej rano wyprawie córke z tatusiem, ja sobie ze spokojem wypije kawke, zjem sniadańko, wyjde o 9, zrobie zakupy i na 10 balik do 12. Przed 13 bede w domu to troche posprzątam i ugotuje dobry obiadek :) Taki luzikowaty dzionek :) Lubie tak od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×