Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość a te zdanie? z tobą jest stras
""""Wciąż jakoś dziwią mnie takie jakieś uczucia czy emocje, czy jakies dziwne sama nie wiem co... ale nie lubie byc z córką sama"""""" Nie lubilas tez obecnosci krolika tak jak corki, tez cie targaly DZIWNE EMOCJE, przrazające pomysly i jakis swoj ukryty plan zrealizowalas. Kobieto ty gon do specjalisty zanim ponownie komus krzywda sie staje, sama jestes nieokreslona wiedząc ze z tobą co jest nie hallo Boisz sie swoich mysli i czynow?dziwne nie wiem co??obawy i lęki?? to sie leczy a nie wyzywa na zwierzetach i dzieciach (kiedy nam sietu pochwalisz jaki masz pomysl na to aby corka zniknela z twojego zycia jak tamten futrzak przez ciebie znienawidzony??) Jestes niebezpieczna wg mnie Smiejcie sie smiejcie, malo to ukrytych niebezpiecznych degeneratek co roku daje o sobie znac?dla was to smieszne, dla mnie dosyc nienormalne co z psychiką sie mam 32 lata dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooo matkooooooooooooooooooooo
Dajcie już spokój z tym głupim królikiem.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambaryła32
nie sądziłam ze autorka to taka zimna wyrachowana bestia:/ zrobilabym to samo z nia co ona zrobila z krolikiem, noz mi sie w kieszeni otwiera jak slucham takich p************h psychopatek naparwde szkoda mi tego dziecka,ze ma taka psychiczna matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ciekawy czy Wy jestescie takimi super matkami bez skazy?????????? Co do mojej łatwowierności jestem raczej ostrożna. Natomiast jako dojrzała matka rozumiem rózne rozterki macierzyństwa i widzę róznice w przyznawaniu się do nich lub udawania ,że macierzyństwo to ciastko z lukrem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, my już wróciliśmy i było bosko!!!! a tu zimno jak diabli podobno od jutra idzie cieplo a w weekend jakies gigantyczne upały :) to jeszcze sie posmaze bo w pon do roboty lece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu patrze najazd na Mam 32 lata, dajcie już spokoj bo nie macie pojecia a gadacie aby sobie popisac, nudzi wam sie to moze porobcie cos pozytecznego? nie wiem obiad ugotujecie, na spacer pojdzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po urlopie :) Widzę że uzyskałam "złą sławe". Eh... ludzie nie wiedzą co piszą. XXXX A z innej beczki :) Na urlopiku wypoczełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie lubie byc sama z dzieckiem. moze dlatego ze nawet nie mamy gdzie isc. a ja potrzebuje ludzi. pojsc do kogos pogadac. teraz corka jest na wakacjach u babci wraca za miesiac. za dlugo jak dla mnie. chetnie bym po nia juz pojechala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja tez sie witam, po urlopie. Wypoczęłam na maksa, strzaskalam sie na mulatkę :) a od dzisiaj juz dzielnie pracuje do 2 wrzesnia bo wtedy znowu spadam na 2 tyg :). Mam 32 lata - dobrze ze odpoczęlas A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chamstwo nie moge sie zalogowac na stary nick bo to cholerstwo wrzeszczy ze mam niedozwolony znak ".". Dziadostwo No i gdzie wy sie podziewacie co? wyłazić z krzaczorów laski ale już !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Sorella_ 82
Ale chamstwo nie moge sie zalogowac na stary nick bo to cholerstwo wrzeszczy ze mam niedozwolony znak ".". Dziadostwo No i gdzie wy sie podziewacie co? wyłazić z krzaczorów laski ale już !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś leci :) Wróciłam troche zregenerowana - codziennie jakies pyszne obiady mi wychodza, mąż stara się bardziej mnie doceniać i wspierać i co najwazniejsze wiecej pomagac a nie ze ma tylko klapki na swój ogród - i nic poza tym ;) Ogólnie wyszłam na prostą :) Wyslałam Ci kilka dni temu fote na maila - dostałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups nie zaglądalam na maila :) To dobrze ze wszystko dobrze ;). Ja dzisiaj sie pakuje i wyjezdzam nad jeziorko do niedzieli. Rozjezdzilam sie w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam troche pracy w kuchni bo jutro mam gości. Ale na luzie, bo Szwagier rybki przywiezie i na grilla wrzuci, wiec ja tylko jakaies sałateczki i sosy porobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, widzę że urlopowo u Was to dobrze w końcu to lato .... U mnie też niezle właśnie wróciłam z wycieczki rowerowej . Dzieciaków chwilowo nie było więc z mężusiem trzepnęłam z 10 km. Teraz może jakieś ognisko i mała kiełbaska... Poza tym jutro do pracy pędzę . W poniedziałek miałam pojechać do Centrum Kopernika ale jeszcze nie wiem jak to będzie.I tak dzien za dniem mija szybko Ksiązki synkowi do szkoły zamówiłam teraz muszę znalezc jeszcze jakieś białe biurko drewniane do pokoju córki jakbyście widziały coś fajnego dajcie znac. Letnie ,ciepłe pozdrowinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, ze dzieci odbierają wolność, to zapieprz 24 godzin na dobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma rzenia - Witam Cie Kochana :) Widzę że obie lubimy klimaty ogniska itp :) Sorella - jestes? Mireczka? mama? halo, halo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak weekend? Ja znowu w rozjazdach, weekend nad jeziorem super, mała zachwycona. Trzeba wykorzystywac pogodę. Jeszacze kolejny wypad z noclegiem z atydzien bo i chyba pogoda ma sie zmienic :(. A le pwoeim szczerze ze mam troche dosc tego smazenia sie na plazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sorella. U nas spokojnie. W sobote mąż zabrał córke nad jeziorko i mialam całe 4 godziny dla siebie :) Potem mielismy gości - grill itp. posiedzieli do 21 wiec było miło. A w niedziele z córą same byłysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Troszeczke mnie tutaj nie było,właśnie wróciliśmy z Mazur:) pogoda nam pięknie dopisała,nacieszyliśmy się sobą,z tego wszytskiego zapomniałam o tabletkach przez 2 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mama :) Zmiana nicka? Upały są ostatnio masakryczne, ale to dobrze - niech sloneczko świeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ddddddddfffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gtrfrgrt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do tej pory myslal ze tak. bo ciagle bylam z dzieckiem. tzn. praca i dziecko w przedzkolu ale to za malo. nie mozna bylo nigdzie wiczorem wyjsc z mezem. meczylo mnie to. ale teraz corka byla miesiac na wakacjach u dziadkow i odyzlam, teraz z nia do konca sierpnia siedze w domu. i lubie z nia spedzac czas. juz nie mam nerwow, nie denerwuje sie. tak jak kiedys. wyciszylam sie i odpoczelam psychicznie. ale ze dziadkowie mieszkaja daleko wiec na codzien nikt nam nie zostanie z corka. msylismy ze znalesc kogos zeby psoiedzial 2 razy w miesaicu z corka w sobote a my gdzies sobie wyskoczymy. wiem ze to nam pomoze. choc na chwile doerwac sie od rytyny dnia codzennnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hgtrfdews

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×