Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Gość dzudidzetson
@Hot mama BB Ja też nie znosze muchy, perfidnie zarabia na tym swoim dzieciaku... Ja też nie łażę w tłustych włosach i brudnych ciuchach, wczoraj nawet paznokcie pomalowałam, ale niestety, jak się wlokę z wózkiem i zakupami to sobie na szpilki nie mogę pozwolic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudidzetson
@Sorella No właśnie wiem, dlatego właśnie ja wolę miec brudne okna, ale czysty umysł ;) I nie wkurzać się bez sensu na bobasa, męża i kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ledwo mam czas zeby raz na tydzień umyć włosy - serio - wiążę w koński ogon i czekam aż znajde chwile dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudidzetson
A tak w ogóle to bym chętnie wpadła do Ciebie na wychowanie, tak na 2 tygodnie, bo mnie choilera nie nauczyli sprzatać jak byłam mała, strasznie zazdroszczę takim kobietom jak Ty, które utrzymywanie porządku mają we krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudidzetson
@Sorella hahaha, córcia pewnie z chęcią "pomoże" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorelka - ja teraz tez bede sprzątac mieszkanie po remoncie! Masakra! Zawołałam koleżanke żeby pomogła! No ale trzeba posprzątac, zrobic fotki i znaleźć lokatora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudidzetson
mam 31 lat - masz jedno dziecko? wybacz, być może pisałaś, ale nie doczytałam tego nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi włosami to jest tak: Mam dosyc długie i po porodzie masowo zaczęły wypadać. teraz kiedy mam myc włosy musze robic to tylko w dzień, bo w mokrych spac nie moge, bo rano obudze sie łózku pełnym włosów. Wiec kiedy mam czas znaleźć czas zeby je umyc, to musze miec czas, zeby je wysuszyc (bez suszarki) bo inaczej wszedzie beda włosy, po prostu wszedzie. I na koniec etap rozczesywania nad wanną... bo wszedzie włosy. I to wszystko zajmuje mi do 2 godzin. A czasem jest tak, ze przez te 2 godziny to zrobiłabym dobry obiad itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie musze gleboko zastanowi
mam 31 lat, Chciclam cie ostrzec/przestrzec ze teraz traktujesz corke jako balast, przeszkode,a za kilka /kilkanascie lat jest bardzo prawdopodobne ze twoje wlasne dziecko zacznie sie tak traktowac,i miec do ciebie rowniez taki stosunek jaki ty do niej masz teraz. .To nie jest grozba, ale przestrzegam bez zlosliwych intencji.Jak pisalam strone wczesniej,moja matka identycznie mnie traktowala i miala do mnie taki stosunek jaki masz do corki co opisalas w poprzednim wpisie, i niestety na dobre jej to nie wyszlo Naprawde zacznij dzialas, cos cokolwiek aby nie doporowadzic do takich oplakanych relacji,a czas leci.Dzieci potrafia bardzo dobrze wyczuwac i odbierac nasze emocje do nich i są mądrzejsze niz nam sie zdaje Ja jednak na macierzysntwo sie jednak nie zdecyduje, zbyt wysokie ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to ja tez poprosze o jakis kurs utrzymywania porzadku bo u mnie trzyma sie on moze z dobę :O kazdy cos gdzies zostawi,polozy i tak sie zbiera az w koncu znow zagracona chata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudidzetson
W ogóle dziewczyny wybaczcie, że się tak bezpardonowo wtryniłam w dialog, ale moje rówieśniczki najczęściej mają problemy "mój boże nie było rozmiaru 36 tej sukienki w mohito co ja teraz pocznę" i miło się rozmawia z kobietami, co mają podobne doświadczenia i problemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zetnij je w cholere skoro tak Ci strasznie wypadaja albo podetnij do stosownej dlugosci zeby Cio szybciej schły. Ja tez mam dlugie wlosy i myje je codziennie rano. Wstaje o 5 zeby sie wyrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudidzetson
hot mama BB - mam dokładnie ten sam problem :) w sobotę wielkie sprzątanie, 4 godziny, dom lśni, a już w poniedziałek mozna się pozabijac o graty wszedobylskie które niewiadomo-skąd-się-wzieły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzudidzetson witamy i zapraszamy do rozmowy:) musze sie gleboko zastanowic bardzo smutne to co piszesz...:( ale nie zawsze jest tak,ze powiela sie to co rodzice nam zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma mąz do twoich wlosow, no bez przesady to lepiej chodzic w tlustych? nie mowie zeby sciąc na chlopaka ale poddciąc zeby Ci bylo wygodniej je pielęgnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudidzetson
Sorella, to ja się zgłaszam jako pierwsza kandydatka do nauki sprzątania w Twoim programie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzudidzetson
z tymi włosami, id do fryzjera, powiedz, że masz małe dziecko i ma cię obciąć tak, żeby było ładnie, wygodnie i nie wymagało układania. Ja tak zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella, w tym rzecz ze moje włosy nie są tłuste... tzn, wiadomo po tygodniu trzeba je umyc, ale przez rzadkie mycie tak jakby sie przyzwyczaiły i nie przetłuszczają sie juz tak szybko jak kiedys kiedy myłam często, co 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×