Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evelin7046

Czy macierzyństwo odebrało Wam wolność ;/?

Polecane posty

Sorela - to Wasze Małżeństwo to już tylko na papierku? Rozmawialiście z Mężem o Was? I własciwie to na jak dlugo wyjechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorelka, to widzę, że już skresliłaś to małżeństwo... Szkoda, że sie nie udało, ale widocznie Twoja przyjaciółka miała racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyobrażam sobie ,żeby być sama ,wracanie do pustego domu jest dla mnie zawsze bardzo przykre. Sorelka -wydaje mi się,że ta rozłąka dobrze Ci zrobi na spokojnie sprawdzisz czy za nim tęsknisz czy jednak nic nie czujesz zgodnie z tym co uważasz w momencie kiedy jest przy Tobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z kawką a wlasciwie to kubłem kawy ale mi sie dzisiaj spac chce, masakra. Ma rzenia ---- ale ja juz wiem, nie tęsknie jedynie chce zeby mi pomógl przy naszej corce to wszystko, z reszta sobie poradze. Ja nie wracam do pustego domu bo mam corke i ona jest najwazniejsza. W pracy sajgon bo obrabiam dwa stanowiska, nowe i stare ale dzis czesc spraw przekaze to sie zrobi luzniej na biurku i moze nawet kolor blatu zobacze :). A gdzie reszta lasek Mireczkowata, Hot, mama i chce byc mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem czytam na bieżąco ale nie mam weny na pisanie ;( dołuję sie bo poczytałam o tej nieszczęsnej endometriozie i widzę więcej objawów niestety :(( więc wolę nie pisać bo tylko Wam będę smędzić niepotrzebnie jak wróci mi humor to skrobnę... :/ Sorelka nie daj się :* Mam 31 lat, ma rzenia witam się :) hot mama i mireczkaa chyba na urlopie? Jak się robi kwiatka i tą łapkę co macha? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być mamą!---- nie dołuj się, pisz, nie martw sie na zapas. Endometrioza wcale nie wylucza ciązy, grunt to poznac diagnoze i ustawic leczenie i działac. Ja endometriozy nie mialam chcoiaz mialam podejrzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedział mi lekarz że żeby ja zdiagnozować na 100% to trzeba by zrobić laparoskopie :/ juz samo to mnie przeraża zlecił kolejne hormony do zbadania ale nie wiem czy ona coś potwierdzą lub wykluczą... już na poprzedniej wizycie w tamtym roku mówił mi o tym dziwnym płynie więc on chyba nie znika :( moja koleżanka miała endometrioze i musiała mieć zabieg i zaraz po zabiegu zajść w ciążę zanim się odnowy to wszystko mnie przeraza taki wyścig żeby mieć dziecko w ogóle nie wyobrażam sobie samego zabiegu ryczeć mi sie chce mam jeszcze nadzieję że okaże się że to nie to ale objawy wskazują w sumie jednoznacznie ;(( ja chce na urlop już muszę trochę odetchnąć może jak się trochę uspokoję i odpoczne to będzie lepiej... aa poza tym jestem przed okresem więc PMS robi swoje... hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam miec laparoskopie zwiadowcza z ewentualna kauteryzacja jajnikow tj naukluwania jajnikow zeby pobudzic do pracy i zmijszyc obraz PCO. MIlaam juz umowiony zabieg na styczen ale w grudniu bylam juz w ciazy. Laparoskopia to nic strasznego, robi sie ja przez dwa malutkie otwory, bez cięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby wiem że to nic takiego ale sama myśl o tym że może będę musiała 'kombinować' żeby zajść w ciążę jest przykra chciałam tak normalnie po prostu... :( może nie mam mieć dzieci po prostu już mam takie myśli muszę się czymś zająć bo świrować zaczynam i jak zwykle pewnie przesadzam... zrobię teraz jeszcze ta reszte badań w przyszłym tyg i chyba 16 pójdę na wizytę i zaczniemy monitoring trochę się sytuacja powinna wyklarować. Tylko ten durny internet ciągle szukam czytam i doły łapie... chociaż czytałam że z endometriozą można normalnie zajść w ciążę bez ingerencji chirurgicznych więc to mnie pociesza troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Sorelka - trzymam za Ciebie kciuki! Wszystko sie napewno dobrze ułozy. Widać że jesteś rozsądna Babka :) Chce być mama - widze ze pomału popadasz w paranoje ;) Cały czas myslisz zeby zajsc w ciąże... pamietam jak ja sie wkurzałam kiedy przychodziła @. Nie wiem co poradzić, bo ja własnie zaszlam w ciąze tak po prostu, zwyczajnie... Ale tez trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teraz bedzie sie duzo dzialo. Jutro mnie nie bedzie bo ide z córką do przedszkola. Zobaczymy jak sie zaadaptuje:) W poniedziałek też pewnie mnie nie bedzie. Mam nadzieje ze sobie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 31 lat! no ciekawe jak nasze gwiazdy sie zaklimatyzuja. Do mnie wczoraj dzwonili ze od 27 sierpnia ma tydzien adaptacyjny od 12 do 15 codziennie. Wiec biore wolne tydzien a potem pierwszy tydzien wrzesnia zeby ja wozic i jakos to zorganizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pyta bo nie mowi ;). A tak serio pewnie teskni bo jak ktos zapyta gdzie tata to pokazuje nie ma, albo na drzwi ze pojechal i to wszystko. Jak przyjedzie w weekend to leci do niego na szyje. Teraz chyba nie przyjedzie, nawet nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorella - to ja mam troche lepiej. Z córka jade tylko jutro i w poniedziałek, we wtorek corka ostatni dzień u Niani, a w srode Mąż bedzie zawozil do przedszkola. W razie czego bedę pod telefonem i w pierwszych dniach zawsze bede mogła sie urwac z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!!!! :):):):) melduje sie z pokora;) na urlopie nie bylam - wiedzialybyscie o tym;) moj netbook zostal u mojej mamy i tak jakos wciaz go zapominalam zabrac do domu i zylam sobie tydzien bez netu;) nie powiem,pierwsze dni bylo mi ciezko,jednak to jest przyzwyczajenie:) ale jaki to zlodziej czasu!!! bez netu podlogi pomyte,wszystko wyszorowane, dwa obiady rozne itp :D szok:) ale wczoraj juz po niego pojechalam wieczorkiem :) mimo tego,nie mialam czasu zajrzec:) Moja mala jak sie okazalo ma przy paluszku ganglion,taka torbiel,prawdopodobnie za mocno sie podnocila na takich plastikowych kolkach,zabawkach i nadwyrezyla raczke.Ale robimy zimne oklady i schodzi:) na szczescie to nic niebezpiecznego bo bardzo sie balam. Ufff :) A jesli chodzi o to co zabralo macierzynstwo...to hmmmm....ja narazie tego nie odczuwam:) nie jade na wakacje tam gdzie bym chciala ale jakos nie mam o to pretensji,bo mala mnie tak rozczula i tak ja kocham,tego mojego klopsika slodniego,ze wcale mi tych wakacji nie jest zal:) Nie wiem,moze to z czasem przychodzi ta tesknota za dawnym zyciem?Mialam tak na poczatku ale teraz juz nie. Chyba dlatego,ze przesypiam nocki to nastroj lepszy:) hehe Chociaz pewnie,ze brakuje mi tego luzu,ktory mialam,teraz siedze w domu np. bo za goraco zeby z mala wyjsc,sama juz bym smigala po miescie:) no ale coz:) trudno sie mowi :) Kurka,chce sie odniesc do wszystkich watkow,oby mi nic nie umknelo;) Sorella!!!! gratulacje babo! :):):) Chce byc mama :) przestan czytac info z netu na temat jakiejkolwiek choroby,tam zawsze sa koszmarne opisy,wypowiedzi i tylko mozna popasc w schize! mysle,ze jesli chodzi o medyczne sprawy to w necie tylko jakies 90 procent to rzetelne info medyczne a reszta to ogolniki i dyrdymaly! ja tak w ciazy czytalam a potem przestalam bo oprocz straszenia nic tam nie bylo! Mam przyjaciolke,ktora miala endometrioze,po laparoskopii zaszla w ciaze,sama sie dziwila,ze tak szybko:) wiec nie czytaj i glowka do gory:) Echhhh....no i ta proza zycia....ja tez teskie za tym jak to bylo kiedys,gdy pisalismy do siebie z moim facetem takie rozerotyzowane smsy,ze az nam sie goraaaco w pracy robilo :D aha no tak,macierzynstwo zabralo mi cos!!!! wieczorny sex !!!! :D padam na twarz wieczorem, na nic nie ma sil;) za to rano sa:) i chociaz kiedys nie lubilam porannego sexu to teraz jakos zmienilam zdanie:P:P:P ale sie rozpisalam!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce byc mama:) mialam na mysli,ze oczywiscie jakies 90 procent to bzdety a tylko 10 jest rzetelne;):D napisalam na odwrot:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ja z kawka, robie prasówke Hot--- no w koncu sie odezwałas ;) W piatek mialam wolne ale teraz do urlopu juz pracuje dzielnie. Mam mega roboty wiec bede zaglądac ale nieregularnie. Mam do zrobienia umowe międzynarodową do piątku i juz mi słabo na sama myśl. Takze piszcie Laski, piszcie ja w miare mozliwości doczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sorella:):):) fajnie,ze zajrzalas tu z rana:) widze,ze w sezonie wakacyjnym jest tu cichooooooo :) ja jeszcze do pazdziernika jestem z mala a potem wracam do pracy:) pewnie bedzie ciezej wszystko ogarnac ale potrzebuje kontaktu z ludzmi:) a moje dziecko wczoraj podziwialo swiat ze spacerowki :D alez byla zachwycona:):):) pelnia szczescia,nareszcie jakies widoki:) bo w gondoli to juz na brzuchu jezdzilysmy,zeby mozna bylo cos zobaczyc;) a coz to za umowy tworzysz?:) rozumiem,ze to juz nowe obowiazki i wyzwania:) dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dzis córa ostatni dzień u Niani a od jutra do przedszkola :) Ciekawe czy adaptacja sie powiodła - bedziemy obserwować :) Narazie mam duzo pracy, ale podczytuje Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 31 hejka:) tu prawie nie ma czego podczytywac;) heheheh chyba to macierzynstwo zabralo wszystkim jednak wolnosc bo pustkami swieci! :D hahha ;) co slychac laski?odpoczywacie czy pracujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hot mama BB!!!-fakt'' wakacje'' są dla mnie zawsze mocno energetyczne opieka nad dziećmi zajmuje całe dni i niby w wakacje mam mniej pracy,ale zajmowanie się 2 jest tak czasochłonne,że na nic innego nie ma czasu..... dzisiaj rano basen,potem ,,miasteczko zabaw niezwykłych'' obiadek i tak minął dzień . Wakacji jeszcze miesiąc a ja już mam tyle różnych zaległości ,że szok....a jutro też jest dzień,który muszę zapełnić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wczesniej pisałam, że zeby miec urlop to bym musiała wyjechac gdzies bez corki ;) wtedy dopiero bym odpoczeła :) Mąż dziś zawiózł córke do przedszkola. Kiedy miał wyjść miała niewyraźną minę... ale potem dała mu buziaka, pokiwała papa i poszła z Ciocią przedszkolną... Eh... Musze przestac myslec bo chyba bardziej przeżywam nic Ona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja tez jestem ale zawalona robotą. Jak mi sie marzy wyjazd do Egiptu czy ukochanych Wloch i slodkie lenistwo na plazy z drinem, marzenia. Wczoraj bylam u fryzjera i poprawilam sobie humor :). A gdzie mireczkowata? zwiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mireczkowataa ma urlop :) Pamietam jak mówiła ze jak ja wróce to jej nie bedzie. Ona chyba jeszcze ten tydzień urlopuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już prawie koniec pierwszego dnia w przedszkolu i nie dzwonili :) Musze kupic jakiegos torta dla uczczenia tego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×