Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria;)

KLUBIK KUREK DOMOWYCH

Polecane posty

hej hej:) normalnie cisza tu straszna ostatnio potelka synek wrócił po 16 do domku szczęśliwy z wizyty u taty ja pamiętam,że w 8 miesiącu ciąży zaczeły mi stopy puchnąć a przez ostatni tydzień ciązy właśnie kręgosłup w okolicy lędzwi aż źle mi się chodziło:) jakie masz plany na dziś ?? bo ja ostatnio z siostra i jej mężem gramy codziennie w badmintona:-D aż sie nam przypomniało beztroskie dzieciństwo:) może i to śmiesznie wygląda,że ludzie w naszym wieku tak się bawią ale nie mam zamiaru spędzić życia myśląc co w moim wieku wypada a co nie. Dopóki mam siły się bawić to będe to robić. Także codziennie z dzieciakami jakies gry zabawy a wieczorem jak dzieci spią najczęsciej z dziadkami to robimy jeszcze grille

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naszych rejonach jest dość sporo grzybów także już troche wysuszyłam za oknem :) ale pewnie jeszcze się sporo nazbiera bo to dopiero początki a jak będzie sezon na opienki to zazwyczaj robię do obiadu ze śmietaną:) normalnie w takiej postaci są przepyszne :-) albo ewentualnie z jajkiem na patelni natomiast jak był sezon na jagody to też zrobiłam kilka słoików na zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że lubisz zbieranie grzybów i jagód :) Ja jakoś niezbyt, samo chodzenie po lesie lubię, ale zbieractwa ;) tam nigdy nie lubiłam, czasem coś trochę, ale to mnie zawsze bardziej męczyło i wkurzało niż było formą relaksu. Kurczę dziś czekam od rana na kuriera, na prezent dla męża na urodziny w piątek, zawsze zjawiają się rano tak do 11, a tymczasem już 15, no ale pewnie w końcu dojedzie, a już mi się wydzwaniać nie chce. Nie ma dla mnie znaczenia o której, to przywiezie, tylko jak się człowiek przyzwyczaj że zawsze ma rano, to później wkurza to czekanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja zamówiłam we wtorek podkład z revlona listem poleconym piorytetowym babka napisała mi maila,że nadała paczke w czwartek więc czekałam cały piątek bo piorytet zazwyczaj jest na drugi dzień .List nie przyszedł czekałam cały poniedziałek i też nic. A we wtorek rano sąsiadka przyniosła mi awizo z piątku, które było u niej w skrzynce także widać jak ta poczta pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurierzy też różnie pracują, ostatnio jeden chyba z 10 min szukał mojej paczki, a później nie mógł mnie znaleźć na liście do podpisu, ale w końcu sie udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze 2 miesiące temu miałam fajną historię. Zamówiłam ubranka dla małego ze sklepu w necie i pościel, najpierw kurier przywiózł tylko pościel, a za jakąś godzinę inny z innej firmy ubranka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na prawdę to jest dość dziko z tymi przesyłkami i pocztą i kurierem... był czas, chyba nadal tak jest w dużych sieciowych sklepach, że godziny dostarczenia kurierem można wybrać, kiedyś nawet kurier potrafił zadzwonić i się upewnić o której będzie się pod wskazanym adresem. A teraz jedzie i tyle, a sklep internetowy/sprzedawca nie zawsze informuje kiedy nadał paczkę, także to takie upierdliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vic, ja miałam dwóch kurierów z dwóch firm kurierskich, ale towar był z jednego sklepu, tylko podzielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że mamy masę firm kurierskich, to nadal to dobrze rozegrane nie jest, o ile fajnie raz dwa zamówić coś przed net, o każdej porze dnia i nocy, o tyle z dostarczeniem bywa różnie, nie mówiąc już o poczcie i np. o awizo, że trzeba pójść po paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to aż takich jaj to ja nie miałam:) potelka a czytasz jakieś ksiązki ? bo ja czytam strasznie duzo i już poprostu nie wiem co czytać może polecisz coś fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas listonosze robia nieraz tak,że jak im sie nie chce isc na gore to zostawiają awizo w szkrzynce na dole i nawet nie sprawdzaja czy ktos jest w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czytam biografię Ensteina, napisał ją ten sam autor, który napisał biografię Jobsa, jakby co polecam obie :). To zdecydowanie coś więcej niż biografia, bo takich typowo plotkarskich, obscenicznych, to nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja książki kupuję głównie na fabryka.pl, niedawno zmienili nazwę z amazonka.pl...ale jakoś ta nowa grafika i układ mi się mniej podobają niż na starej amazonce. Tam sporo różnego rodzaju książek jest, porządnych nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprawdze co to takiego :) ja ostatnio czytałam książke "uwieziona w teherenie" fajna książka o dziewczynie ,która została skazana na kare śmierci podczas rewolucji islamskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki posprawdzam sobie co mają ciekawego a teraz juz lece bo obiecałam młodemu,że pójdziemy na rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie znów do tego sklepu zajrzałam i jakoś mniej ambitnie to wygląda niż jak nazywali się amzonka, hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaaaaaaaaaaaaaa32
potelka a w jakim sklepie internetowym kupiłas ubrania i pościel dla malucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Właśnie tu weszłam :) Pisanie pracy magisterskiej ;)...w międzyczasie włączę pranie, bo w sobotę na tydzień wyjeżdżamy do rodzinki. A u Ciebie jakie plany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nic ciekawego dzień jak codzień:)pranie sprzątanie i gotowanie:) później pewnie jakis spacer z synkiem.Wczoraj w sklepie widziałam takie wielkie bańki mydlane co wychodzą o średnicy 50 cm:) chyba kupie je dziś i jak pójde do siostry to dzieciaki będą miały frajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe bańki :D a ja chyba jutro na kolację urodzinową zrobię polędwiczki wieprzowe odpuszczę wołowinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polędwiczki są bardzo dobre:) ja za to mam problem bo zepsuł mi się telefon a umowe mam jeszcze na pół roku. Byłam w punkcie sie pytac czy moge przedłużyć umowe albo z mienić na inną ,żeby dostać jakiś tel ale powiedzieli,że nie :-o ewentualnie drugi abonament co się totalnie nie opłaca. Dlatego siedze i szukam czego niedrogiego na allegro,żeby mi chociaż przez te pół roku posłużyło zanim dostatne tel od nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vic, coś na pewno znajdziesz :). a w jakiej sieci mam abonament? my mamy Orange, koszmarny wybór, pod wieloma względami, mieszkamy pod Warszawą, a mamy słaby zasięg :O, normalnie ręce opadają, spokojnie nie da się dłużej porozmawiać, nie to że coś tam trochę przerywa, tylko często całkiem zrywa połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tel w play i jestem bardzo zadowolona zasięg mam wszędzie nawet w lesie na grzybach:) już nie mówiąc o tym ,że naprawde cenowo się opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha :) Abonament sam w sobie, to jeszcze w miarę ok, aż tak też się nie znam na tym, jak jest teraz w innych sieciach, ale obsługa, te ich procedury są fatalne...Swego czasu próbowałam od nich uzyskać nowy kod PUK, żeby móc w pełni korzystać z ustawień abonamentu, konta online, ale było zachodu, trwało to ze 2, 3 miesiące :D. Wydzwaniałam, kazali mi mailem zeskanowane pismo przysłać, raz coś z błędem, poprawiłam odesłałam jak chcieli i cisza, drugi raz, to samo cisza. W końcu wysłałam tradycyjną pocztą pismo i jakie było moje zdziwienie, że piękne pismo z kodem PUK już jakieś 2 tygodnie później dostałam :D. No ale przecież wszystko przez net można załatwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jak coś potrzebuje to przez neta sobie załatwiam :) ale póki co nie miałam z nimi żadnych problemów ja dzis robie taki obiadek ,którego już dość dawno nie jadłam a mianowicie kasza, gulasz i surówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) co tam u was słychać? ja weekend miałam nie zaciekawy w piątek nam zalało mieszkanie bo remontują u nas dach i robotnicy na noc nie zabezpieczyli dachu przed deszczem.Lało całą noc i rano jeszcze :-o a mieszkanie tak zalane ,że szok. Zamiast odszkodowania mają sami zrobić remont. I w sumie nawet tak lepiej bo odszkodowanie nigdy nie pokrywa całości szkód a tak to sami wszystko zrobią.W sobote prawie cały dzień prałam zalaną pościel i dywan i suszyłam wszystko a w niedziele w pracy od 9 do 18.Także miałam bardzo ciekawy weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×