Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Daria;)

KLUBIK KUREK DOMOWYCH

Polecane posty

to gadów nic nie mam :D, nie boję się, ale mój mąż za nimi nie przepada ;) kurczę vic gdzie kupiłaś swojego synka :D, taki ułożony i do wszystkiego, a dopiero 2,5 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) potelka synek ułożony i do wszystkiego ale też ma swoje "zagrania" poprostu uwielbia wszystko sam robić a jak mu na coś nie pozwole choćby ze względów bezpieczeństwa to potrafi ryczeć przez 40 min i ma focha.Nawet jak się gotuje woda na gazie to on pierwszy leci wyłączyć:) a ostatnio chciał sam mielić ziemniaki w robocie kuchennym na placki ziemniaczane dopiero po 30 min poszliśmy na kompromis i on mi podawał ziemniaki a ja wkładałam do robota:) nie wiem skąd to on ma ale pewnie dlatego,że od początku nawet jak zrobił najmniejszą pierdołe to go chwaliłam.Nigdy nie zmuszałam go do niczego i pewnie dlatego robi to z przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów mam pytanie ;). jakich smoczków uspokajających używaliście kauczukowych, czy silikonowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ,że możemy pisać:) ja nie używałam smoczków bo mój od samego początku ich nie lubił a nawet miał odruch wymiotny :-o spróbowałam dać mu smoczka może ze 3 -4 razy i odpuściłam. Miałam kupione smoczki silikonowe z aventu i oddałam je mojej siostrze bo rodziła córkę prawie w tym samym czasie co ja synka jest tylko 5 tygodni różnicy.Za to mojej siostry dzieci lubią smoczki silikonowe w kształcie kulki tzw wisienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to w sumie lepiej że nie chciał, ogólnie położne na szkole rodzenia odradzały stosowanie smoczków, ale wiadomo łatwo powiedzieć...fakt że takie już ok. 1,5 roczne dziecko, biegające, ciągle ze smoczkiem w buzi, to widok też niezbyt ciekawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój zamiast smoczka usypiał przy butli mleka i jak już usnął to dopiero mu zabiarałam butelke nie miałam z nim większych problemów :)na rękach kołysałam go do snu tylko przez jakies 3 miesiące a później usypiał w tym bujaczku z fisher price'a i go przenosiłam do łóżeczka. Jak miał 10 miesiecy usypiał ze mną na łóżku i go przenosiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommee tippee przez pierwszy rok a później avent i byłam z nich bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze co do butelek, to mam pytanie...czy dla malucha na pierwsze miesiące, to jest sens kupować tę większą butelkę 250 ml, czy lepiej dwie małe? bo na razie zamierzam jedną 125 ml i drugą 250 ml, ale właśnie się zastanawiam, czy nie lepiej ewentualnie później większą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używałam oryginalnych pampersów i czesto robiłam tak ,że jak były promocje na marketach to brałam po 5 paczek i miałam na 2 miesiące z głowy :)jeśli chodzi o huggies to strasznie przeciekały natomiast bella happy jak dla mnie były za grube ciężkie i pupa się w nich pociła. Jeszcze pieluchy z biedronki dada są o dziwo nawet w miarę fajne a z pewnoscia lepsze od huggiesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak kupowałam to na allegro była dobra cena dlatego brałam 2 x125ml i 2x 250 i zawsze miałam osobne butelki na mleko i osobne na sok bo soczki marchewkowe strasznie farbują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiele osób jednak oryginalnych pampersów używa, bo jednak są najlepsze, choć sporo zwolenników huggies i dada też jest...na początek pewnie kupimy pampersy, a później będziemy kombinować ;) no soczek marchewkowy mocno brudzi, no ale to już dalsza perspektywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natomiast jesli chodzi o chusteczki to używałam głównie tych http://www.okazje.info.pl/okazja/inne/johnson-baby-chusteczki-oczyszczajace-2-x-64-szt-.html według mnie są najlepsze a próbowałam naprawde wielu różnych pampersy sa za suche i cięzko wytrzeć pupe dziecku te z rosmana to już totalna porażka. Jeszcze z nivea pure są w miare ok. No ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak wyjdzie, ale chusteczek do pupy, to chcielibyśmy tylko ewentualnie na dłuższych spacerach, wyjazdach używać, a w domu, letnia woda i wata/myjki bambusowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzięki za rady :), tyle tego wszystkiego jest...zwariować można, a wiadomo że coś mega popularnego nie znaczy od razu że jest najlepsze, w sensie np. kosmetyki Nivea...dlatego też nie wyobrażam sobie kupować tak wszystkiego na raz w ostatniej chwili, aby kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam szczawiową :) Ja mam jeszcze jedzenie z wczoraj, nie ma sensu gotować. fajny dziś pogoda, deszczowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od samego rana świeci słońce:) a jeśli chodzi o gotowanie to naprawde to uwielbiam i czasami robie czegos malutko po to aby na nastepny dzien znowu coś gotować. Ostatnio mnie wzieło na różne dania z ciasta francuskiego jakieś paszteciki pizzerinki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię gotować, ale na co dzień jakoś nie widzę w tym sensu :), ty gotujesz też dla synka...no ja oprócz weekendów, to właściwie tylko dla siebie :) ale w piątek są urodziny męża, planuje miłą kolację wieczorem :), więc coś więcej na pewno pokombinuje. muszę poszukać jakiś fajnych przepisów z wołowiny :). a może masz coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o wołowine to rzadko coś z niej robie.Jeżeli już to chińszczyzne z wołowniną np makaron sojowy lub ryż wołowina grzybki mung, babusy kiełki fasoli itp albo tradycyjnie zupy gulaszowe ,zrazy czy bitki także na wołowine to za dużo przepisów nie znam.Ewentualnie można zrobić taką gęstą zupę gulaszową w chlebku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) No i dziś znów słonecznie ;). Dziś jadę po odbiór bambusowych pieluch innych eksperymentalnych rzeczy dla siebie i małego ;), później jak mi się zechce chce podciąć trochę włosy. A teraz śniadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) dzisiaj synek pojechał z tatą na wycieczkę więc mam okazję to posprzątania w domku :) wiadomo jak to przy dzieciach umyjesz lub wypastujesz podłoge a one zaraz w to wchodzą i nie widać,żeby było sprzątane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzątałam 3 godziny a później poszłam na grzyby żeby sobie odpocząć:) chociaż fakt faktem,że po zrobieniu kilku kilometrów po lesie czułam się jeszcze bardziej " zajechana" . Dopiero teraz weszłam do domku to sobie troszkę odpoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowita z ciebie kobita ;). A grzyby są? o której powrót synka jest przewidziany? ;) Ja się czuję ogólnie dobrze, już niebawem 8 miesiąc ciąży...ale jak trochę więcej pochodzę, to już kręgosłup czuję, dziś trochę pobłądziłam w warszawie, ale tez nie aż tak dużo połaziłam, a odcinek lędźwiowy kręgosłupa już sztywny i pobolewał, na szczęście jak trochę odpocznę, posiedzę, to przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×