Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mój 2,5 latek potrzebuje witamin bo ma swoje menu i nic innego nie chce ruszyć... Pediatra poleciła Kidabion,ale syropem mi pluje a tych kapsułek do żucia nie chce jeść... zależy mi by w składzie były kwasy tłuszczowe omega... Możecie coś polecić w tabletkach lub w kapsułkach ale z proszkiem w środku a nie z płynem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaminę d ale też nie przegrzewam dziecka. Córka na początku chorowała bo ja przegrzewalam bo mi mama mówiła że za lekko ją ubieram 😉 Potem zaczęłam ubierać do pogody i córka obecnie tak mocno nie choruje.

Możecie również skontaktować się z doktor Wójcicką:

https://www.pediatrakielce.com/
 


Jest to pani doktor pediatra z Kielc. Jeśli dziecko często choruje na choroby ukłądu oddechowego, dobrze jest porozmawiać z pulmunologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 15:28, kokusia napisał:

Mój 2,5 latek potrzebuje witamin bo ma swoje menu i nic innego nie chce ruszyć... Pediatra poleciła Kidabion,ale syropem mi pluje a tych kapsułek do żucia nie chce jeść... zależy mi by w składzie były kwasy tłuszczowe omega... Możecie coś polecić w tabletkach lub w kapsułkach ale z proszkiem w środku a nie z płynem...

Witaj, jest takie wspaniałe biowapno dla małych dzieci, z dobranym składem odp. witamin, minerałów. Biowapno to jest całkowicie przyswajalne i wchlania się wprost do komórek i dożywia dziecko.. Polecam bardzo.. 

napisz do mnie

joasia9703@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Poznam napisał:

Dzieci są najważniejsze. Nie można na nich oszczędzać.

Można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kingeczka napisał:

Można

Nie, nie można. A kto otrzymuje takie dotacje jak 800+ to powinien je w całości przeznaczać na dzieci.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Poznam napisał:

Nie, nie można. A kto otrzymuje takie dotacje jak 800+ to powinien je w całości przeznaczać na dzieci.

800 plus jest za trud porodu i brak komfortu spowodowany przez dziecko, ewentualnie jak rodzicowi coś zostanie to może dziecku dać parę zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kingeczka napisał:

800 plus jest za trud porodu i brak komfortu spowodowany przez dziecko, ewentualnie jak rodzicowi coś zostanie to może dziecku dać parę zł.

Nie ma na to naszej zgody. W pierwszej kolejności pieniądze na jedzenie i posiłki dla dziecka. Rodzice mogą przeznaczyć na swoje jedzenie do 10% środków przeznaczonych na posiłki dla dziecka. W drugiej kolejności ubranka dla dziecka. W trzeciej kolejności zabawki, wyprawka do szkoły. Jak coś zostanie to wtedy rodzic może sobie za to coś kupić. Pozdrawiam

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×