Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pęknięteserce

Jak zapomnieć o ukochanej osobie

Polecane posty

Tak przypuszczalnie to niedlugo ;p ide troche pokrzyczec zeby szbyciej sie ruszali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hah, Serce szykuj dowod na nastepna sobote bo moja mama nie wierzy ze masz 21 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, moge jej pokazac nawet ksiazeczke wojskowa jak chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajac ją Serce to moze chciec xD I obudzilam sie dokladnie w momencie jak napisales... Uh, ale zmeczona jestem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wez przestan... Pol nocy nie spalam bo mnie tak zajebiscie glowa bolala. I oczywiscie zadnych tabletek bo mamusia postanowila sobie schowac gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Ty...:) Tez nie spalem pol nocy:) O 12 wrocilem :D Od momentu kiedy Cie widzialem nawet nie wracalem do domu:P Jeszcze burza byla to chyba po 3 zasnalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslalam ze szybko nie wrocisz :D Dziwie Ci sie bo ja bym w taka pogode od razu do domu wracala. A Ty jeszcze gdzies poszedles... :P Serducho, mam takiego plana. W nastepna sobote nie wezme swoich tabletek i bedziesz mogl mnie zabrac gdzie tam sobie chcesz, nie zmecze sie az tak ;p i nawet rozmowna bardziej powinnam byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz to mozna tak zrobic:) No chyba, że nie bedzie mnie juz w domu;/ Bo i tak niestety moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie bedzie Cie w domu bo za pozno, czy nie bedzie Cie w domu bo wyjezdzasz na te studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie chyba bede sie szykował do wyjazdu na studia... Nie wiem tez jeszcze co z tym szczecinem;/ jak sie dogadam z siostra to mozliwe ze pojade tam wlasnie w weekend obgadac sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie ma problemu, zalatwiaj co tam musisz :) A z siostra sie dogadasz i tak, przeciez to wiadomo od razu ze Ci nie odmowi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy... Z tym, że to jeszcze nic pewnego... Takie mam plany, ale zobaczymy wlasnie co z tym wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy... Z tym, że to jeszcze nic pewnego... Takie mam plany, ale zobaczymy wlasnie co z tym wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie rozmawiales z nia o tym jeszcze? Bo siostra to siostra, wiadomo ze Ci pomoze. No chyba ze nie macie dobrych relacji... Serducho moja matka pyta jak Twoj ojciec ma na imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo mowi ze znala kiedys takiego osobnika podobnego do Ciebie :D mow ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to widocznie pomylila :P haha. Ja weszlam do kuchni i pierwsze co to pytanie o Ciebie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem. Bo mowi ze o Tobie myslala :P Boze, ona sie pierwszy raz w zyciu zachowuje jak taka stara babka ktora wszystko musi wiedziec Serce, a Ty do tego Szczecina bedziesz jechal juz w piatek tak? I jak sie dogadasz z siostra to juz nie wracasz chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojade rozpoznawczo... Spisze sie telefonicznie i pojade wszystko dokladnie obgadac... Jak z mieszkaniem, z praca. Wiesz o co chodzi:) Prosze Cie nie rozmawiaj o mnie, krepuje mnie to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi odpowiedziales na pytanie... Hah, za taka odpowiedz to ja dziekuje ;p Serce no ja tylko odpowiadam. Nie moja wina ze ona pyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, że w piątek. Albo w sobotę. Nie wiem Agata nic konkretnie na dzien dzisiejszy. Musze sie skontaktowac z siostra:) Jak pojade to załatwie to co musze, wroce do domu po rzeczy i wyjade juz na stałe... Bo zgnije w tym nudnym miescie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie bedzie Ci szkoda zostawic wszystkich znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że bedzie szkoda... Ale bede sie kontaktowal z nimi:) Pewnie zaprosze ich do siebie kiedys:) Coś trzeba w zyciu robić... Niestety czasem trzeba sie czegos wyrzec dla swojego dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×