Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak tak można

Komentarze na porodówce dotyczące wyglądu

Polecane posty

Gość jak tak można

Ja usłyszałam, że mam straszne rozstępy i jedna położna do drugiej się podśmiewała z wyglądu mnie tam na dole. U was zdarzyło się tak czy tylko ja miałam pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
nie, a rodziłam dwa razy. wiesz są ludzie i taborety. Tymi drugimi nie należy się przejmować. Ewentualnie złożyć skargę na nieprofesjonalne zachowanie personelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalum!
głupie krowy, nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargamelia
A one tak szalowo wygladaly?wiadomo ze na porodowce to mozna miec inne problemy niz wymyslanie odzywek,ale mozna by im pdkrzyknac -panie za to jak z obrazka -jedna ma facjate jak frankenstein,druga cyce do pasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak można
O tych rozstępach to prosto w twarz a o mojej waginie to jak myślały że nie słyszę bo byłam w łazience. Młode położne to były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj...
no i tak to jest jak sie urodzi dewota to nawet rodzacej dupe obrobia byleby tylko bylo o czym popierdolic ale z takim chamstwem sie nie wygra bo jeszcze bardziej beda opierdalac jak sie im prawde w oczy powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
złóż skargę -takie zachowanie należy piętnować. Jeśli nic nie zrobisz to rozkręcą się jeszcze bardziej. Chamstwo trzeba tłamsić w zarodku. Bo potem takie udzielne królowe odbierają porody co to łaskę robią że do rodzącej przyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pytamm
a co z wagina ??? ze wiadro po porodzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez spotkalam sie z niemilymi komentarzami na temat moich rozstepow,wieku i nadwagi podczas przyjecia do szpitala. Polozna smiała się,że juz nigdy nie zrzucę tych 40kg co przytylam i ze to szokujące,ze sie tak roztylam w tak mlodym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek kłębuszek
a ja jak poroniłam ciążę w 12 tygodniu to usłyszałam od pielęgniarki: "łeeee tam ja tu nie widzę aż takiej znowu ciąży, jakieś takie małe gówienko, wyłyżeczkujemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak można
Po prostu mam wystające te mniejsze wargi sromowe i to dość znacznie, miałam z tego powodu kompleksy :O Cieszcie się, że trafiłyście na kulturalny personel bo nie wierzę, że każda rodząca wygląda jak miss Polonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój poród odbierał lekarz pochodzenia arabskiego, jak wszedł do sali i zaczął czytac moją kartę to powiedział " jak mogła się pani do takiego stanu doprowadzić" ... mnie akurat to gówno obchodziło w tym momencie, ale tak po fakcie to faktycznie chyba jego uwaga była nie na miejscu. To moja sprawa ile przytyłam w ciąży. Natomiast położne uznały, że to ewenement żeby przy tak dużym brzuchu jaki miałam i kg jakie w ciąży nabrałam - nie mieć ani jednego rozstępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak pytamm
niezle. moja zona odrazu powiedzial ze nie bedzie rodzis w panstwowym szpitalu. bo tam zero kultury i na wszystko maja czas odwlekajac odebranie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj...
nie no to juz jest przegiecie ,,male gówienko'' i tak w polsce wyglada zycie jak sie ludzie biora za cos do czego sie nie nadaja zamiast pocieszyc po stracie dziecka to jeszcze bardziej dobija..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca na autostradzie
chodzi o to, że jak bys nie miała rozstepoow to by nie mowily ze masz rozstepy, bylo zapytac a ty jaka masz wagine, czy penis cie spenetrowal dzis z rana i dlatego psioczysz? a moze zazdroscisz, ze mnie co jakis czas ktos przelatywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
nawet jeśli ktoś bardzo źle wygląda to kulturalny człowiek nie powie ani słowa na ten temat. ten co komentuje to prostak i cham a takie zachowanie należy tępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość [antykk]
Dnia 31.05.2012 o 15:12, Gość jak tak można napisał:

Po prostu mam wystające te mniejsze wargi sromowe i to dość znacznie, miałam z tego powodu kompleksy :O Cieszcie się, że trafiłyście na kulturalny personel bo nie wierzę, że każda rodząca wygląda jak miss Polonia.

Jak u mojej żony, uwielbiam. Nie przejmuj się. Sporo facetów woli takie niż jak u lalki barbie ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×