Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KalinkaMaja80

Kredyt hiopteczny na mieszkanie.

Polecane posty

Gość KalinkaMaja80

Nie znam się zbytnio na tym, ale chciałabym mniej więcej się dowiedzieć czy mamy szansę go dostać. Może jest tu ktoś, kto choć trochę orientuje się w tym temacie? Mąż zarabia 1500zł (umowa na 6 lat) ja jeszcze w tym roku być może dostanę staż i z 1000zł wyciągnę jak nie więcej. Jak dostanę staż, przerobię go w rok i potem normalna praca za kasę ok. 1400-1500zł. Jesteśmy młodym małżeństwem. Czy jest szansa dostać kredyt hiopteczny bez wkładu własnego, na kwotę 160.000 zł? Może latwiej byłoby z kredytem "Rodzina na Swoim"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KalinkaMaja80
Nikt się nie orientuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh....
szczerze powiem ze watpie zebyscie dostali taki kredyt przy takich zarobkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykidajło
Też mam wrażenie że przy tych zarobkach nie dostaniecie kredytu w takiej wysokości. Tym bardziej że mąż nie ma umowy na stałe tylko na czas określony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
a jaka masz pewnosc ze dostaniesz po stazu prace i na jak dlugo? 1500zl na 6 lat? kredyt bierze sie na kilkadziesiat lat. nikt wam nie da takiego kredytu. niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem program rodzina na swoim już nie funkcjonuje, czy się mylę?. Bez wkładu własnego szkoda Waszego czasu. Szukałam kredytu hipotecznego i nawet te banki, które oferują kredyt na całość i jeszcze urządzenie okazuje się, że wołają 20% wkładu własnego. poza tym banki bardzo patrzą czy ma się umowę na czas nieokreślony. Kiepsko to wygląda, ale podzwońcie i się popytajcie. Twój staż czy przyszła potencjalna praca znaczenia nie będą mieć, a 1500 zł trochę mało. Dla banku liczy się tylko to, co możesz przedstawić na papierze. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak brałam hipoteczny (tylko na siebie) przy zarobkach 1700 na rękę, umowa na czas nieokreślony, wkład własny 20% i kredyt 90000 to tylko jeden bank po długim czasie nie odesłał mnie z kwitkiem. Reszta, przykro mówić, mnie wyśmiała. Ale to było ładnych kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
skoro to bylo kilka lat temu to teraz jest jeszcze gorzej. bo kto teraz zarabia 1700 na reke! pomijajac duze miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×