Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

ciezarowka...a ile Cie wyniosla ta posciel razem z przesylka itd???Co tam dokladnie jest?Rozek i te wszytskie pierdoly tak jak jest napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pepco to nie mam pojęcia czy online można kupować...to dyskont, więc może nie być takiej opcji, ale zajrzyj tam jak masz gdzieś niedaleko bo faktycznie body za 3.99 albo półśpiochy za 4.99 to taniutko. http://www.pepco.pl/gazetka Do leczo daję różne kolory papryki aby kolorowo było. Niektórzy dają cukinię lub kabaczka ale nie jest to konieczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zrobie leczo jutro tak mi slinka leci;p Dzis moj przyjechal i mowi czy chce wyjsc za niego w przyszly czwartek???Moja odpowiedz byla ;oszalales?;)Ja bym w sumie mogla tylko ze wzgledu na moja mame brata i chrzestna bo tez chce przyjechac...troche za szybko z jednej strony bo bilety,urlopy itd a z drugiej by bylo lepiej dla mnie bo nie jestem jeszcze az tak gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, może wcale gruba nie będziesz:) A masz już sukienkę? Dzwoniłam dzisiaj do ZUS ( bo coś zwlekają z wypłatą zasiłku) i okazało się, że moja sprawa byłą w kontroli ale akurat babki nie miały chyba samochodu i kontrola się nie odbyła i dopiero do zasiłków wróciła sprawa i będę miała wypłacone, ale wiecie to byłaby już druga kontrola...:/ chyba im się nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sukienki;)ale dla mnie to nie nowosc,bo ja zawsze wszystko na ostatnia chwile. Byla dzis sprzeczka z moim kto zostanie swiadkiem na slubie,bo od niego jest wielu chetnych i m.in ta jego kolezaneczka co mnie tak wkurwia!A ja chce swojego brata i nie wiem co z tego wyniknie...ahh zawsze cos.A tu wystarczy jeden swiadek.Pierdzielone prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj jak nie lubisz koleżanki to walcz o swoje! Brat to jednak krew Twoja:) Poza tym świadek powinien być akceptowany przez obie strony. My to się wciąż spieramy o imię i mój syn na razie jest bezimienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
tam jest duzo bo: posciel poducha, kolderka, poszewki na nie, ochraniacz na lozeczko, baldachim, stelarz, poduszka jasiek do wozk, sliniak, rozek, przescieradelko dalam za to z przesylka ok 150pln, zaplacilam za to w pon a dzis przyszlo brakuje tylko: lozeczko, materc, przewijak, przybrnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
wogole niezle wyskoczyl twoj chlop z t data, tez bym walczyla o swiatk- brata bo bez sensu jak tamta lska cie wkurwia wogole dla mnie twoj chlop zrobil mala glupote ze ja zprponowal, on nie wie ze cie wkurwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ważka wazka
wazka a jaka masz umowe o prace tzn ile jesteś juz zatrudniona w tym zakładzie pracy że tak cie kontroluja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam umowę na 5 lat. Nie wiem dlaczego, może dlatego że już od 5 tyg na l-4 jestem. Ogólnie w 1 ciąży ( inne miasto, inny zakład pracy) miałam też kontrolę ale lekarza orzecznika, a teraz tylko takich pań które sprawdzają czy jesteś w domu. Ale to ZUS kontroluje, nie zakład pracy więc to nie ma znaczenia chyba na ile umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, doczytałam, że pytanie było ile jestem zatrudniona - to niecały rok był od pójścia na l-4. Wcześniej pracowałam gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
faktycznie cie molestuja tymi kontrolami ja tez na l4 jestem od ok 5 tc ale nie mialam kontroli albo nie wiem ze mialam dziewczynki leczo zrbilam wypasione: cukinia, pomidorki, cebulka, pieczarki, papryka, ziemniaczki, kielbaska drobiowa- pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ważka wazka
Bo słyszałam że nachodzą te kobiety co zatrudnia sie i odrazu oda na l4 ,u ciebie to jednak inaczej bo juz pracowalas rok ja pracuje w zakladzie swoim 5 lat ,od 5 tyg ciazy jestem na l4 i jak narazie niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ciężarówko poszalałaś...na pewno pyszne:) A ja miałam kontrolę w maju i teraz (niedoszłą) po 4 miesiącach więc dosyć często, nie wiem czemu...Aha, a dziecko mam ułożonę główką na dół więc nie wiem czemu wydawało mi się ze czuję kopniaki właśnie na dole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kontrolami to jest tak: losują lub na zlecenie pracodawcy lub zusu. Może mam pecha co do losowania... A może akurat Poznań taki nadgorliwy,nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka.....a jest mozliwosc zebys mi jakos zamowila taka posciel???Przeslalabym Ci pieniadze na konto i jakos sie zgadamy???Wiem,moze o zbyt wiele prosze,ale co zapytac mozna?;)A to Ty mi kiedys wyslalas na e-maila taka tabelke ile czego jest potrzebne do szpitala,bo juz nie pamietam ktora z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka, zapytaj w swoim szpitalu co masz zabrać bo w każdym szpitalu jest inaczej. W tym co ja rodziłam koszule dawali szpitalne, tak samo ubranka dla dziecka, podkłady,kosmetyki. NIC nie zabrałam. Mąż na wyjście przywiózł rzeczy dla małego:) Z kolei na stronie jednego szpitala w Poznaniu znalazłam: http://www.raszeja.poznan.pl/zabrac.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wazka po co balsam do ciala?jeszcze tak zaznaczony?po porodzie watpie zeby miec sile smarowac sie chodzi mi ze zaraz po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
senioritka- nie ma problemu, ja wysylalam te tabelke- to wez odszukaj tego emaila i sie zgadamy meilowo co do szczgolow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja mam problem z ta wyprawka do szpitala i dla mnie i dla malej, nie wiem dokladnie co kupic, jakie kremy ile pieluch tetrowych, flnelowych ile majtek jednorazowych itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ok :) to mowie szczegoly obgdamy meilowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Senioritko, nie mam pojęcia po co balsam...Na pewno nie będę brała jak ja w domu rzadko się smaruję ( mam dosyć tłustą skórę i bardzo długo mi się wchłaniają balsamy) Wolę używać oliwki do mycia np Lirene Ciężarówko - też zadzwoń do Twojego szpitala by niepotrzebnie nie brać za dużo rzeczy. Tak pisałyście o tunikach a ja na chłodniejsze dni nie mam nic, w żaden sweterek się nie zmieszczę. Wieczorem jak idę z psem ubieram bluzy męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hje dziewczyny. wazk widze ze ty ranny ptaszek, ja teraz wstalam by sobie ten cukier zmierzyc i zara ide dalej spac jeszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
dupa ze spaniem, ide do kolezanki i jej coreczki (tej z lipca) a pzniej do pepco bo znalazlam niedaleko siebie- nie recze tam za siebie :P ja tam dostane jakies obcinaczki do pazurkow, te wydmuchiwaczki do gili z nosa dla maluszkow? do pozniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja od rana wzięłam się za prasowanko tych nowych ciuszków, poprasowałam ciuszki 0-3 i przerwa na chwilę bo kręgosłup mi siada jak dłużej postoję :) cięzarowka ale się uśmiałam z tej "wydmuchiwaczki" :D ja kupiłam zwykłą gruszkę i zestaw do pazurków nawet z pilniczkiem :) już widzę jak tej małej złośnicy coś obetnę :) mąż się zadeklarował, że on bierze to na siebie :D ha ha zobaczymy co z tego będzie :) czytałam ostatnio, że najlepiej obcinać podczas snu ale takie małe dzidzi się nie obudzi jak mu będziemy gmerać przy rączkach ? :P dla mnie to abstrakcja :D zresztą jak wszystko pozostałe :) mycie, ubieranie, chyba tylko przewijania się nie boję bo to praktykowałam na moim bracie jak się urodził i jakoś ta jedyna czynność mnie nie przeraża :) przyszły dziś do mnie majki do szpitala, kupiłam dwie sztuki wielorazowych :D ale na moje oko to one nie wytrzymają nawet prania ręcznego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
heheh co do wydmuchiwaczek to najbardziej bym chciala aby to byla taka rurka podlaczana do nosa dziecka gdzie dalej jest pojemniczek na gile, pozniej znowu rurka i ustnik- i to sie zasysa ustami- na pewno nie bede tego robic bo mi sie robi niedobrze jk mysle o tym - tatus sie bedzie mogl spelnic :) wogole slyszalm o opcji ze zamiast ustnika dla tatusia :) jest podlaczenie do odkurzacza- takie cos bym chciala najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety teraz wstaje o 7. Syn na 8 do szkoły więc robię mu śniadanie, potem sama sobie zjem i albo się kładę ( dzisiaj na godzinkę jeszcze poszłam spać) albo już nie. No cóż uroki roku szkolnego:) Tak w pepco są różne rzeczy - ja tam nożyczki z cążkami za 4.99 kupiłam, są butelki, smoczki,grzechotki, ale kurcze nie pamiętam czy gruszki też.( wydmuchiwarki:)) Co do majtek ja kupiłam jednorazowe ( 6 szt) nie wiem czy więcej się przyda, przy 1 porodzie nie miałam w ogóle, pielęgniarki kazały wkładać bezpośrednio miedzy nogi takie podkłady z ligniny. Po 6 dniach już na pewno będę w domu to sobie mogę chodzić w zwykłych majtkach albo nawet bez majtek:) Nikt nie sprawdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×