Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

O kurde, to faktycznie odsysa się swoimi ustami, nieeee, to dnie dla mnie, wolę normalną gruchę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś sobie tego nie potrafię wyobrazić, maluch do odkurzacza podłączony...Mój odkurzacz jest głośny i pewnie dziecko by się bało...E tam, ja przy pierwszym miałam gruszkę i jakoś dawałam radę:) Dziewczyny jakie plany na weekend? Ja mam te dwie imprezy, dzisiaj i jutro i znowu się najem a nie powinnam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doobry :) Ale wymyslilyscie z tymi wydmuchiwaczkami :D Ja tez nei bardzo sobie wyobrazam uzywac taki wynalazek wiec postawilam na klasyczna gruche.. :) Dziewczyny a mam pytanie.. jak kupujecie te pakiety ciuszkow dla maluszka 0-3m, to od jakiego rozmiaru sie zaczynaja takie ciuszki? Bo w sumie niewiem.. ja jak ostatnio kupowalam z mezem to mam wszystko 56-62/68.. i sie zaczelam teraz zastanawiac czy to nie za duze jak na poczatek..? wglowiesieniemiesci mnie tez dzis czeka dalszy ciag prasowania, ale to sprawia taka frajde.. :) Naszych rzeczy mi sie wogole nie chce prasowac a chyba tez bym kiedys musiala bo juz sie pelen kosz uzbieral.. :( wazka faktycznie ranny z Ciebie ptaszek, ale to dobrze jak jeszcze udaje Ci sie zasnac czasami. Ja ostatbnio sie cieszylam ze spalam jak zabita kilka nocy a dzis znowu pobudka przed 5h bo maly tak sie wiercil ze co chwile do kibelka latalam, chyba znowu ma moj pecherz w zasiegu swoich nozek :P i u mnie najgorsze to ze juz potem nie moge spac.. Ja teraz zabieram sie za robienie obiadku , potem prasowanko a na weekend tez nie ma planow bo Maz pracuje na popoludniowe zmiany... wiec nie za bardzo jest jak cos zaplanowac. Pewnie tez zlapie albo jakas ksiazke albo bede bawila sie w robienie porzadkow po raz kolejny.. Milego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie byłam w pepco ( szukałam coś dla tej kumpeli, do której na imieniny idę) dla niej nic nie kupiłam ale oczywiście nie mogłam się powstrzymać i kupiłam półśpiochy, czapeczkę i niedrapki dla synusia:) Kumpeli kupiłam kosmetyki i już:) Nie wiem czy to dobrze, że to pepco jest tak blisko:P Ale już koniec z ubrankami, mam tyle, że w połowę ani razu nie ubiorę. A i dostałam koc z Kubusiem Puchatkiem od kumpeli ale dosyć gruby jest wiec nie wiem czy w ogóle będę używać, chyba ze jak mały podrośnie. Marien ja te pakiety jak kupowałam to miałam od 0 do 6 m-cy i od 0 do 9 m-cy i wiesz czasem an metkach nawet nie było cm a np od 0-3 miesiecy:) Wiecej od 62 cm, z 56 to mam chyba kilka sztuk. Zresztą mój na pewno już będzie większy wiec nie wiem czy 62 nie będę za małe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Nie mam sily rano wstawac,zawsze mi sie cos sni jak tel rano mi drynda z pobudka to wylacze i spie dalej;pWrocilam wlasnie z pracy i z zakupami ledwo doszlam do domu tak mi ciezko... Musze chyba zrobic sobie liste zakupow taka niezbedna dla maluszka co potrzebne itd...a powiedzcie mi ile macie kpl.poscieli na zmiane dla maluszka? Ide gotowac leczo;) Moj dzis nie przyjedzie po poludniu...nic sie do mnie nie odzywal bo glowa go boli i bez kija nie podchodz.;/ wazka...ja tez nie mam nic jak sie ochlodzi,tez powiedzialam mojemu ze bede jego rzeczy nosic;)Na dlugi rekaw nie mam kompletnie nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka....napisz mi prosze swoj nr tel na e-maila,bo nie moge nic wyslac do Ciebie i sie nie dogadamy;( Ostatnio zalalam klawiature,a dokladnie myszke w laptopie kawa i cos sie zacina teraz.Pozniej chcialam wyczyscic,karta szperalam i utknelo mi troche tej karty;(Teraz nie dziala tak jak trzeba ten kursor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien ja się kompletnie na tych rozmiarach nie znam :P ciuszki mam posegregowane wg miesięcy 0-3 3-6 6-9 i tego się trzymam :) mi też straszną frajdę sprawia prasowanie, układanie i wg :) wszystko mam w kosteczkę poskładane, jak otwieram szafę to się napatrzeć nie mogę a najgorsze, że to wszystko wyląduje w walizce i pewnie część jeszcze raz będę musiała prasować jak nie wyszstko ale nie mogłam się powstrzymać by nie zrobić tego teraz :) Naszych rzeczy nie prasuję, tzn mąż nie uznaje żelazka, jeżeli ja mu czegoś tam nie podprasuję to on będzie chodził w wygniecionych i ma to gdzieś, no taki typ :P a ja jak coś wyprasuję od wielkiego dzwona to potem wrzucam to na wieszak i tyle :) wazka to może ja się lepiej do tego pepco nie wybiorę :) nawet nie wiem gdzie dokładnie mam najbliżej, musiałabym na mapkę zerknąć i zostanę na tym co mam w szafie :P mąż jedynie piszczy z radości, że zamówił dla Małej z oficjalnej strony Behemoth'a body i twierdzi, że jak Mała podrośnie kupi jej ramonkę i będzie chodziła z tatusiem na metalowe koncerty :) haha już to widzę :) moja batetnica dziś daje popalić, rano była tak spokojna że sama do niej zagadywałam a teraz nie usiedzi w spokoju tylko non stop się wierci :) ja dziś z obiadem nie szaleję, mam z wczoraj pomidorówkę, dokupiłam tylko śmietanę aby sobie kilka łyżek do zupki zaaplikować :D miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka ja niestety jak już się obudzę to nawet jakbym bardzo chciała to nie zasnę, ja z takich rzeczy to jeszcze nic nie mam ale wydaje mi się, że dwa wystarczą ale mogę się mylić :P te chłopy to humorzaste jakby to oni tę ciążę znosili :P mój to samo, ma czasem taki dzień, że od razu widzę po minie że nawet nie pytam co się dzieje bo wzrokiem zabija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka troche mnie uspokoilas z tym rozmiarem, wiem ze Twoje malenstwo bedzie wieksze ale mysle ze nie bede wiecej rzeczy na 56 ani mniejszych kupowac. Ja z kolei na wszystkich ciuchach mam tylko rozmiary i ani jednego oznaczenia na ile to miesiecy :D Co do pepco to chyba tez musze powiedziec ze sie ciesze z eu nas czegos takiego nie ma bo zapewne nieraz bym tam siedziala :D wglowiesieniemiesci , zazdroszcze podejscia do prasowania rzeczy Twoich i meza :D Ja tak nauczona ze jak cos nie przejechane zelazkiem to nie ma prawa znalezc sie na skorze.. glupota, wiem :D Sama robie sobie prace , ale jak kiedys probowalam zalozyc niewyprasowany podkoszulek to myslalam ze goraczki dostane tak mnie to irytowalo ze wszyscy to widza :D A jesli chodzi o cieplejsze ubrania to dolaczam do was senioritka i wazka, tez nic nie mam. Jak narazie jeszcze w miare pogoda jest ze jak juz trzeba to wrzucam na siebie jakies bluzy ktorych nie musze zapiac :D ale jak bedzie chlodniej.. to mam problem :D Ja teraz siedze juz jakas godzine przed kompem i z nudow meldowalam sie na stronach roznych producentow produktow dla dzieci, z pampersa i hipp'a juz dostalam wiadomosc ze w tygodniu dostane pakiet startowy z jakimis probkami. Zawsze bedzie mozna juz cos ocenic, bo w sumie to nie mam zielonego pojecia jakie kosmetyki sie dla dzieci kupuje i wogole.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
heja ho wrocilam z zakupow- nienawidze pepco :) ale spoko sie b mocno graniczalam- fakt byl maly wybor gadzetow dla dzieciakow ale kupilam: 4 bodziaki na rozmiar 0-3, 3 tetrowe pielkuchy w jakies misie, dla siebie do szpitala takie kapciuszki- baletki fioletowe- sliczne i koszule grafitowa do porodu u mnie wszystkie rzeczy Malej sa wwalone do workow i jeszcze nic z nim nie robilam, musze kupic te komode w ikei to wtedy bede dzialala stopniowo, wogole cala moja wyprawka jest na razie walnieta w kat - n razie zbieram i jak bedzie pelen pkiet to wtedy bedzie wielkie pranie, ustawianie, prasowanie itd moj mz prasuje sobie sam :) ja mam ok raz na 2 tyg zryw ze prasuje- wlaczam jakis film i jade :) senioritka- wyslalam ci swoj nr, ja planuje miec ok 3 komplety poscieli 2-gi zamowilam tu: http://allegro.pl/3-el-posciel-120-x-90-z-ochraniaczem-for-minibaby-i2577357674.html wzor nr 20 i jest boski!!! wiem ze ejszcze wazka podawala link do jakiegos 5-cio elementowego pakietu to bys musiala poszukac we wczesniejszych postach ja dzis na obiad leczo a w weekend jedziemy po lozeczko i ja mam jkis obiad rodzinny za to za tydz szykuje nam sie mega party bo moj maz obchodzi 30-stke i robimy imprezke polaczona z parpetowka- heheh ciekawe do ktorej wytrzymam ostatnio nie mam problemow ze spaniem- wstaje na siusiu i ide dalej spac padam o ok 24 i wstaje o ok 8.30-9 ciekawe jak dlugo sie to utrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ogladam laktatory- macie juz jakies kandydatury? heehehe maz zadecydowal ze sie poswieci i bedzie wyciagal gile ta wyciagaczka z ustnikiem :) ale ja i tak najbardziej sie nakrecialam na te opcje z odkurzaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie mam 2 komplety poscieli i mysle ze na poczatek wystarczy w zupelnosci.. najwyzej sie dokupi w miedzyczasie. Co do laktatora, to zastanawiam sie czy bedzie on naprawde potrzebny..? narazie jeszcze nie kupuje ale jesli zauwaze na samym poczatku ze by sie takowy przydal to mam juz upatrzony firmy TommeeTippee, z tej firmy tez kupowalam butelki. ciezarowko, odwaznego masz meza ;) no i w sumie to rozumiem Cie troche ze narazie nie robisz nic z wyprawka, lepiej najpierw miec jakis mebelk zeby potem moc to odrazu pochowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
nawet nie wiesz jkiego stresa mialam jak to licytowalam- kilka osob oprocz mnie o to walczylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze bo sam taki laktator nowy juz swoje kosztuje.. a do tego jeszcze butelki i inne akcesoria... masz nosa do dobrych okazji widac ;) Dziewczyny a co powiecie na temat chust do noszenia malenstwa? Ja ostatnio mam dylemat czy kupic takie cos czy nie.. w sumie to slyszalam tylko same pozytywne opinie ale niewiem czy bede umiala to dobrze wiazac i wogole.. :/ Rozwazacie taki zakup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
troche mam nieskromnie mowiac :) jak cos fajnego wylapie to bede dawala znac i podsylala linka ja te chuste na pewno bede chciala- wiem ze mi n pepkowe kolezanki kupia ona jest na maks dobra i dla dziecka i dla mmy (jest tak sprytnie mocowana ze nie obciaza kregoslupa mamy a jednoczesnie dziedzia jest stabilnie ulozona dzis widzialam jakas laske na przystanku z maluchem- ok 3-6 m-cy w wozku, dzieciaczek zaczol plakac to laska wyjela nosidelko zalozyla sobie i zamontowala dzieciaka i po placzu- mysle ze podobnie da rade z chusta :) marien chyba we dwie przy kompie zalegmy, ciekawe gdzie reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie tez slyszalam ze ta chusta to cos cudownego.. wiec chyba sobie tez jednak taka sprawie. Maz juz od dawna mnie namawia ze jak kupujemy juz wszystko to tez i takie cos bo mu sie spodobalo :) Hehe inne dziewczyny pewnie gdzies wywialo albo leniuchuja na kanapach ;) ja dzis sie troche pokrecilam i jak po 15h usiadlam na kanape tak sie tylko do toalety ruszam :P Moj synus juz powoli wprowadza mnie w irytacje, juz lezalam we wszystkich mozliwych pozycjach zeby sie jakos inaczej ulozyl ale nie. Dalej okupuje moj pecherz i co 10 minut jestem w kibelku.. jak leze to jeszcze idzie, ale jak chodze to masakra, do tego od rana bez przerwy twardy brzuch .. A Ty ciezarowko jakie masz plany na wieczor? ja jeszcze troche poszperam w necie. Teraz wlasnie zamowilam jeden rozek na ebay'u i patrze co jeszcze sie moze przydac a brakuje nam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
zaraz ide ten pierdolony cukier mierzyc jeszcze ok 1h posiedze przy kompie i pozniej planuje ogarnac film- wiem ze na tvn bedzie 20 lecial Zmierzch- Zacmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ty to jestes biedna z tym cukrem.. ale juz tylko kilka tygodni i koniec z kluciem :D Ja ide teraz zrobic sobie jakas kolacje i potem chyba zmolestuje moja mame na skype zeby weszla, jestem do 23h sama w domu i nie bardzo juz wiem co mam ze soba zrobic.. wiec raczej tez jeszcze bede tu zagladac raz po raz do tego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
heheh po pordzie tez sie mierzy :) nie ma tak lekko ) tylko nie wiem jak dlugo :) jak to bym sie juz najchetniej wogole nie kula bo po tygodniu mam juz dosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...ja siedze sama do 1.00!Tez mam takiego jobla z prasowaniem jak Ty;)nawet reczniki wszystko co sie da... ciezarowka...odezwe sie zaraz bo musze ogarnac deser;) Leczo wyszlo wysmienite i dodalam cukinie i ta cukinia cos mi nie podchodzi,ale oprocz tego jest rewelacyjne;p ale sobie slodze;)na jutro jeszcze mi zostanie.A co w niedziele jakies pomysly na obiad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja nie wiem, tego leczo nie moge jest bo mi ten cukier skacze wiec dupa :) a w niedziele to ja nie wiem jakies miecho zrobie albo zupe szpinakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
nie wiem dlaczego nie ma mjego wzoru- taki niebieski w zwierzatka afrykanskie, mi sie tez podoba taki zielony jaskrawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
fajne te p3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zielony tez jest fajny ale ten zywy taki nie ten taki stlumiony.Ja chce te zyrafki,przeciez moze byc i dla chlopca i dla dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×