Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

dobrze tym co moga się lenic:)- ja dopiero wstawiłam zmywarkę, rozwiesiłam pranie a teraz sie ucze bo mam jeszcze 3 egz na studiach...:( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sporo sie u Was dzieje dziewczyny :) Iza takie leniwienie sie calymi dniami wcale nie jest takie fajne ;) Ja oddelegowalam mojego M. teraz do pracy na nocna zmiane i chyba zabiore sie za prasowanie bo spiaca nie jestem ani troche chociazby z nerwow przed jutrzejsza wizyta :P Malenstwo moje dzis jest calkiem spokojne w brzuszku i juz niewiem jak je zaczepiac zeby dalo o sobie znac :( Fajnie dziewczyny ze z Waszymi maluszkami jest wszystko w porzadku:) Mam nadzieje ze jutro uslysze to samo od lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien napewno bedzie dobrze, daj znac co tam ciekawego:) zjedz cos slodkiego to moze sie zaraz rozkreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O fuj, glukozę to piłam jak miałam 17 lat i problemy z jelitami, musiałam wypić przed badaniem, mam nadzieję, że jakoś dam radę... Ja też lecę na drugą połowę meczu, bo chłopy czekają. Spokojnej nocki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a my z mezem meczyk :) slyszalam ze te glukoza jest ochydna, to sie w ok 24 tc robi? mi moj lekarz nic nie mowil teraz na wizycie a z wyprawki to ja za bardzo nic nie mam- dostalam jedna siate ubranek a w tym piekne sukienunie dla malenkich slicznotek , dla ok 6m-cznych :) a reszte to mam obiecane po ludziach plus cos sama dokupie, wozek mamy od znajomych (kolega pracowal w sklepie Swiat dziecka i sie zna na tym dobrze) i upatrzone lozeczko na allegro ale i tak z tym wszytkim czekamy na wrzesien aby nie zapeszyc :) a na rozstepy uzywam takiego niebieskiego gerbera i jest zajebisty moja przyjaciolka uzywala oliwki i g... dala tzn na brzuchu nie ma ale na udach jej sie na maksa porobily izabela1000: gdzie mam sie dopisac? Bedziecire szyl na szkole rodzenia? bo ja tak, nie wiele wiem na temat porodu (oprocz info typowo "biologicznych") i te babki na tych zajeciach wiele praktycznych info moga dac, ktore ja niekoniecznie znajde w ksiazkach albo sie niedopytam nikogo. Ponadto moj chlop, ktory sie strasznie podnieca brzuszkiem, glaszcze go i caluje jak moze strasznie chce isc na te zajecia aby sie bardziej wczuc w te sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sie dopisz i inne osoby ktore doszły zapraszam:) naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko ? termin na 13 listopada marien21 1 dziecko, plec ? , termin 5 listopad Polinnka12344321! 2 dziecko, ?, termin 7 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka - ja nie idę do szkoły rodzenia...jakoś nie czuję takiej potrzeby, w pierwszej ciąży też nie chodziłam a nie miałam najmniejszych problemów z pielęgnacją dziecka, poza tym miałam cesarkę więc to co uczą na temat porodu też by mi się nie przydało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka_83 ja do szkoły rodzenia nie idę, mąż za granicą a teraz przyleci tylko na 10 dni , później zobaczymy się dopiero we wrześniu a zatem odpada, znajome pracują i wiadomo "swoje sprawy" , moja teściowa i mama aktywne zawodowo a zatem odpadają w przedbiegach, zresztą nawet gdyby chciały to bym podziękowała albo z mężem albo w ogóle :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ok ;) naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko ? termin na 13 listopada marien21 1 dziecko, plec ? , termin 5 listopad Polinnka12344321! 2 dziecko, ?, termin 7 listopad ciezarowka_83 1 dziecko, dziewczynka, termin 9-12 listopad wogole czy wy tak samo macie. Generalnie cala ciaze mam do tej pory totalnie bezobjawowa- gdyby nie brak @ i powoli rosnacy brzuch jakby nie ciaza. Z mala wszystko ok, badania git itd. A ja sie martwie ze slabo wyczowam ruchy dzieciaka- juz wielokrotnie byly te "motylki" w brzuchu i wydaje mi sie ze to raczej malutka ja juz bym cchiala dostac takiego normalnego kopa :) z dowodem tego ze we mnie jest dzidzia. Ponadto slyszlam o tej metodzie by wieczorem zjesc cos slodkiego i poziej sie polozyc i wtedy sie dzieciak uaktywnia- i jak toego niezabardzo odnotowalam. Jak to u was wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinnka12344321!
aktualizuję tabelkę, bo wczoraj dowiedziałam się że będzie na 100% córeczka :) naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko ? termin na 13 listopada marien21 1 dziecko, plec ? , termin 5 listopad Polinnka12344321! 2 dziecko, dziewczynka, termin 9 listopad ciezarowka_83 1 dziecko, dziewczynka, termin 9-12 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka_83 u mnie też wszystko objawia się bardzo powoli, spokojnie ale ruchy maluszka wyczuwam już od połowy 19 tc :) słodyczy raczej nie jem, zresztą nie lubię tzn przed ciążą nie jadłam i teraz szczególnie nie mam ochoty, a mimo to maluch wieczorem się uaktywnia i daje o sobie znać, najgorzej jest jak wstaję na siku w nocy zaspana i wg, wracam do łóżka a maluch już się wierci :D Polinnka12344321! gratuluję córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciezarowka_83 u mnie też wszystko objawia się bardzo powoli, spokojnie ale ruchy maluszka wyczuwam już od połowy 19 tc :) słodyczy raczej nie jem, zresztą nie lubię tzn przed ciążą nie jadłam i teraz szczególnie nie mam ochoty, a mimo to maluch wieczorem się uaktywnia i daje o sobie znać, najgorzej jest jak wstaję na siku w nocy zaspana i wg, wracam do łóżka a maluch już się wierci :D Polinnka12344321! gratuluję córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuję ciąże przez to, że mam spory brzuch - już gorzej mi się schylać itd. Ruchy odczuwam często ale przeważnie wieczorem i w nocy lub nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :D Wrocilam wlasnie od lekarza i nie moge przestac sie usmiechac :D Tak wiec po ostatnich spekulacjach ze bedzie dziewczynka dzis widzielismy z mezem czarno na bialym siusiaka jak ta lala! Czyli bedziemy miec synka :D Mialam dzis pierwszy raz robione KTG i powiem Wam ze normalnie cudownie tak sobie lezec 15 minut i sluchac jak bije serduszko malenstwa chociaz nie bylo latwo bo sie tak krecil ze polozna chyba ze 4 razy zmieniala polozenie tego czujnika bo maluch uciekal :) Wymiary ma wszystkie w porzadku, zdrowa rozwijajaca sie ciaza :D no i jak narazie od poczatku ciazy przytylam 4,5 kg wiec mysle ze jest ok. Wszystko idzie w brzuszek i lekarz tez wlasnie powiedzial ze jak na pierwsze dziecko to mam dosc spory brzuch w tym okresie ciazy ale to nic zlego:) Ja tez czuje juz calkiem dobrze ze jestem w ciazy chocby po tym ze mecze sie jak niewiem co jak chodze za dlugo no i.. podobnie jak aaa_wazka mam problem juz powoli ze schylaniem. No ale i tak jestem szczesliwa i ciesze sie na jeszcze wiekszy brzuch i na jeszcze wiecej kilogramow :D Ahh dziewczyny zycze Wam miiiilego dnia :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. no i moja mala aktualizacja listy:) naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko ? termin na 13 listopada marien21 1 dziecko, chlopczyk , termin 5 listopad Polinnka12344321! 2 dziecko, dziewczynka, termin 9 listopad ciezarowka_83 1 dziecko, dziewczynka, termin 9-12 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naatallia 1 dziecko termin 7 październik 2+3 3 dziecko chłopczyk termin 1 listopad izabela 1 dziecko chłopczyk termin na 3 listopada wglowiesieniemiesci 1 dziecko ? termin na 13 listopada marien21 1 dziecko, chlopczyk , termin 5 listopad Polinnka12344321! 2 dziecko, dziewczynka, termin 9 listopad ciezarowka_83 1 dziecko, dziewczynka, termin 9-12 listopad senioritka26,1 dziecko ? termin 18 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam problem... ...od 2 dni swedza mnie strasznie rece(nie dlonie) i jak drapie to robi sie czerwony plac tak jak bym sie opalala.Miala ktoras z Was to?Nie wiem co to moze byc jakies uczulenie,wysypka nie mam pojecia.Czytalam na necie o podobnych dolegliwosciach i przeczytalam o egzemie i o jeszcze jednej chorobie ale juz nie pamietam...Do lekarza pojde dopiero w przyszlym tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie gratuluje!!!!!! ciesze sie bardzo ze pomalu wiecie co bedzie to juz inaczej sie mysli o dzidzi- fajnie ze wszystko jest wporzadku , sienioritka moze to jakies uczuleniowe nie wiem czy mozesz ale moze wapno by pomoglo? jesli chodzi o kopniaki musimy byc cierpliwe jeszcze do 6 miesiaca i beda juz na pewno zdrowe kopniaki:) moj zaczyna harce jak poloze sie na wznak i troszke bo pozaczepiam to odrazu sie budzi:) fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilkę ale to o czym piszesz to może być holestaza powiedz koniecznie o tym lekarzowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja postanowilam sie wczuc w moje dziecko i wylapac te motylki- ciezko bylo ale wydaje mi sie ze moja jest aktywna w ciagu dnia- ja duzo przy kompie siedze i uaktywniam sie po 16 i do tej 16 mialam te motylki, zobaczymy jak juz dostane zdrowego kopa to sie pochwale. tez mam mala wysypke na nogach nad kostakmi mi wyskoczylo, chyba od slonca- bo to bylo jedyne odsloniete miejsce u mie :) wzielam wapno jak nie pomoze to zyrtec wezme wogole w majowke jak debilka siedzialam caly dzien na sloncu bikini plus zasloniety brzuch i na 2-gi dzien MEGA WYSYPKA i do dermatologa na szybko baba z 30 min myslala co mi przepisac wkoncu dostalam zastrzyk w dupsko (za kare) jakies mazidlo i zyrtec wieczorne buziaki dla wszytskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak trzeba uwazac, z tym opalaniem to czytalam ze chyba nie bardzo wskazane...hmm:) zycze spokojnej nocy mamom i maluszkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówka - podobno jest tak, że jak jesteśmy aktywne, chodzimy, ruszamy się to dziecko usypia jak w kołysce a uaktywnia się jak leżymy ( u mnie tak jest) więc się nie przejmuj, może w nocy jak śpisz to kopie i dlatego wydaje Ci się że mało się rusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ale sobie poczytałam:P ja nadrabiałam zaległości z mężem bo miał 3 dni wolnego:) a dziś znowu służba jutro o 9 będzie w domu a na 14 ślub jego siostry i jeszcze ta pogoda mnie dobija:( w ogóle dużo nas tu:) mężowi rozdzielili urlop i te parę dni co mu zostalo wziął sobie 29październik - 5 listopad:P czyli termin porodu mam wyznaczony:P a mój najwiecej a właściwie tylko rusza się jak leżę albo siedzę rozciągnięta:) i coraz mocniej sie tam tłucze:) fajne uczucie:) powiem wam że pomimo wszystkich niedogodności ciąży miło w niej być:) a koleżanka ma jednak zagrozona ciążę:( maluch rośnie ale pęcherzyk się nie rozwija ani wody ani łozysko się nie tworzy:( dostała hormony i za 2 tyg na usg dopiero... pocieszam ją że się naprostuje to wszystko ale tak naprawdę nie wiem jak się zachowywać:( powiem wam że ja naprawdę mam szczęście bo 3 ciąża póki co wszystko ok 2porody bez komplikacji.... chyba każda z nas ma szczęście bo widzę że zajście i utrzymanie ciąży wcale nie jest takie normalne i oczywiste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 +3 Miło że napisałas dobrze że odrobilas zaległosci, a na ślub szwagierki to bedzie goraco takze troche współczuje, bo ja dzis mialam w pracy zakonczenie roku szkolnego to paluchy jak paróweczki:) co do kolezanki to przykro mi że tak ma, ale tak jest ze jednak bycie cieżarną nie jest pisane wszystkim kobietom i to jest na prawde wielki cud że możemy nosić i czuc teraz nasze malęnstwa za to moi znajomi którym wczoraj urodziła sie córeczka, wyszły oczy że 3 córa bo przez 9 miesiecy gin zapewniał że to bedzie chłopczyk, ot i czasem tez tak jest ŻYCZĘ MIŁEGO WEEKENDU-a sobie udanego urlopu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 corka!!!Kochac beda,ale nastawieni byli na chlopca...widzicie wlasnie dlatego wole nie wiedziec co bedzie;)Cholestoza dobrze mowisz i to moze zagrazac malenstwu;(Zadzwonie zaraz do lekarza,bo to mi nie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien21 gratuluję męskiego potomka :) super, że słuchałaś serduszka, ja na pierwszym potwierdzającym ciążę usg tylko widziałam jak pięknie biło i razem z mężem mieliśmy łzy w oczach :D ze schylaniem też mam trochę problemów zwłaszcza jak chcę pomalować pazurki a teraz przed wizytą u gina to będę z lustrem walczyć by się ogolić gdzie nie gdzie :D ciezarowka_83 ja z tym opalaniem a raczej jego brakiem to przesadzam chyba za bardzo, jestem blada jak trup, teściowa ciągle mnie podpytuje czy z wynikami na pewno wszystko ok bo taka blada jestem :D ale fakt, staram się unikać słońca a poza tym ja z listopada jestem i wolę chłodniejsze klimaty :D przy okazji to termin porodu mam na +/- 11-13 listopada a moje urodzinki są 14go, super by było jakby dzidzia chciała wyjść w tym terminie :D 2+3:))) fakt, ciężko znajomą pocieszać jak sama jesteś w ciąży i wszystko jest w porządku, ale co zrobić, można starać się uspokajać ale wiadomo jak to jest, co zrobić :( niestety, moja znajoma pierwszą ciążę poroniła a za chwilę znów zaszła, jej ciąża jest młodsza od mojej o tydzień ale dziewczyna nie potrafi się cieszyć tylko ciągle płacze i martwi się, że znów coś złego się wydarzy, też staram się ją pocieszać ale ostatnio mi wywaliła " łatwo Ci mówić jak u Ciebie wszystko dobrze " i gadaj tu z taką :/ senioritka26 uważaj na siebie i zdrówka !! pozdrawiam i miłego weekendu Mamuśki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Hej dziewczynki ja dzis mega stresa przezyla- bylismy z mezem w knajpie i siedzielismy n takich lawkach ja po cos postanowilam wstac i polecialam do tylu razem z lawka i wyladowalam na dupie na ziemi, wszytsko jest ok (mam nadzieej) ale strasznie sie zestersowalam i oczywiscie pobeczalam :) teraz oczywiscie tylko mysle o tymm zeby z dzidzia wszytsko bylo ok, na szczescie to nie byl upadek z wysoka, bardziej takie klapniecie mocniejsze, babka w knajpie tez stresa zlapala jakimis desery zaczela proponowac itd :) Szkoda tamtej kolezanki i faktycznie w zdrowa ciaze wbrew pozorom nie tak latwo zajsc, jak sama plamowalam to ogladalam wiele forow internetowych gdzie bylo mnustwo dziewczyn majacych z tym lub z poronieniami problemy. Tym bardziej sie ciesze ze swojej, i waszek, bezproblemowej ciazy wogole co sadzicie o zjezdzalniach na basanech w trakcie ciazy? w budapeszcie jest od cholery basenow z roznymi zjezdzalniami, ja je zawsze uwiebialam i na nich na maksa szalalam i tym razem tez mnie na maksa korcilo ale skorzystalam tylko z takiej ala dzieciecej :) pozdrawiam wieczornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
ja lubie na mamazone.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) 2+3:)) już Ciebie brakowało:) ciężarówko - ja w ciąży też czasem mam problemy z równowagą, czasem się nie mieszczę między przedmiotami bo nie wyczuwam odległości (a tyłek mi rośnie równo z brzuchem:) i się obijam. Jadę nad jezioro ale chyba będzie padało. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×