Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka ciekawa świata

czy myślicie, że 40-letni kawaler to kompletna łajza i nieudacznik?

Polecane posty

To preznaczenie, los, fatum.Dwie skarpetki z jednej pary, które odnalazły się w wielkim magazynie świata a teraz idą wspólnie przez zycie nie bacząc na to która jest lewa a która prawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
To preznaczenie, los, fatum. Dwie skarpetki z jednej pary, które odnalazły się w wielkim magazynie świata a teraz idą wspólnie przez zycie nie bacząc na to która jest lewa a która prawa.... x x x A mógłbyś przed ślubem chociaż udawać, że nie pijesz? Ja już o izbie wytrzeźwień na rachunku bankowym zapomniałam, przypomni mi się po ślubie, dobry powód do narzekania będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Jak będę wracal pijany z delegacji wnosząc mnie do domu bedziesz miała okazje pochwalić się jaki jestem pracowity. x x x Tylko uprzedzaj o tych powrotach (zwłaszcza wcześniejszych). Żebym dobrze przygotowana do tego wnoszenia była... Kochany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja pije z tęsknoty za tobą i nieukojonego bólu jaki sprawiają mi promienie uv padajace na to wrażliwe miejsce na serdecznym palcu:PPoza tym ta izba wytrzeźwień to było naduzycie policji albowiem mialem tylko 3 promile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Położyłem się na chwile w sniegu żeby popatrzeć w niebo.Kurcze myslałem, że mnie przysypie ale niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Wiem Kochany, od teraz masz mnie, będę Cię bronić... x Zastanawiam się czy już wystarczająco udowodniliśmy, że autor topiku ma rację i ludzie wolni przed 40tką nie mogą być normalni, czy jeszcze nie :P Ale na listę największych zjebów na kafeterii jeszcze nie trafiliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
To zależy co jest normą. Jeśli poglądy wygłaszane w tym topie, to ja też mam szczęście odbiegania od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Czy aby nie jest za wcześnie na takie spoufalanie się? Musze się szanować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty:classic_cool:Ważne jest żeby inni Cie szanowali a w tym celu musimy jakos sprawe naszego zdełajzolenia popchnąc do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet w wieku 40+ szuka juz tylko opiekunki na starosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
No tak, dobrze, że mi przypomniałeś. Co ja bym bez Ciebie zrobiła, błądziłabym jak okręt na wezbranym oceanie... x ewaz333@gazeta.pl Specjalnie dla Ciebie założyłam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
gość facet w wieku 40+ szuka juz tylko opiekunki na starosc x x x Jeśli jesteś M to przypomnij sobie o tym tekście przed 40-tką. Za każdym razem gdy będzie Ci się wydawało, ze jeszcze możesz i chcesz się do kobiety "przytulić". x Jeśli jesteś K to radzę zadbać o urodę i figurę. Ja jakoś na brak powodzenia u mężczyzn nie narzekam, choć jestem prawie w tak sędziwym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję:)Napiszę jutro bo dzisiaj wyglądałoby to na jakas desperacje:PPóki co udawajmy, ze nic nas nie łaczy chociaz możesz juz powoli układać lise gosci weselnych poczynając od tych, którzy potencjalnie wręczą nam najwartosciowsze prezenty:)Oczywiście litę tę puść w obieg "przeciekiem " aby sie domyslili dlaczeo są na tak wysokiej pozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Toż ja mam taką listę przygotowaną od lat. Wszystkie topiki związane ze ślubem przeczytane (zwłaszcza te na temat: ile wypada dać). Moja suknia też przygotowana, przecież KAŻDA kobieta marzy o białej suknii... x Do jutra postaram się jakoś wytrzymać, choć tęsknota będzie rozrywała serce... Po ślubie wszystkie noce już będą nasze, tylko dzięki temu jeszcze oddycham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne, że nie możemy być razem...Ale oczy mi się zamykaja no i leci jeden z moich ulubionych filmów na TVNie:P­Miło się rozmawiało:)Odezwę sie.Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Dobrze, ze na TVN-ie :P Dobranoc :) Fajny byl ten cyrk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON3777
...stary kawaler kolo czterdziestki to juz odpad społeczny przez zadną samice wczesniej nie chciany, wnioski sie same nasuwają, a że i urodą nigdy nie grzeszył to pokazuje jak on madry i inteligentny, inteligencja jest przydatna stary ale jak nie bedziesz pociagal fizycznie kobiety to nawet zadna kobieta nie pozwoli aby wysluchiwac twoich madrych dedukcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna frustratka zaczyna swoje żale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myslę i tak jest , zawsze jest poważny feler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On3777­nie jestem pewien ale mam wrażenie, że do mnie pijesz.­Tak masz racje "stary"Żadna mnie nie chciała do tej pory.Wszystkie je wykorzystałem na siłę oraz sprowadziłem do domu podstępem bądź uzywając hipnozy na odległośc przy pomocy telepatii O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" tak myslę i tak jest , zawsze jest poważny feler"­Znaczy myślisz, że tak jest?Myślisz tak bo tak jestczy wymysliłas, że tak jest?­Podaj listę "felerów" z którymi się zetknełas do tej pory w wyzej omawianym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
...za szczuply albo za wysoki, za gruby i za niski, za lysy albo w okularach, nie myjacy sie, nie chodzacy do fryzjera, po prostu zaniedbana lajza, odrzutek spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet w wieku 40+ szuka juz tylko opiekunki na starosc jestem M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON3777
ShereKhan jesli uwazasz ze wchodzily do ciebie drzwiami i oknami wiec teoretycznie nie jestes starym kawalerem tylko jakby co singlem a my piszemy o starych kawalerach, i wczesniejszy moj post byl nie do ciebie skierowany, po prostu zla dedukcja,moze lepiej czasami zachowac lekki dystans i nie czuc sie na tym forum pempkiem swiata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathaliey
mysle ze lepiej byc samemu w tym wieku niz z nieodpowiednia osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
gość facet w wieku 40+ szuka juz tylko opiekunki na starosc jestem M x Nie przejmuj się, podobno są tabletki. Tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×