Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka ciekawa świata

czy myślicie, że 40-letni kawaler to kompletna łajza i nieudacznik?

Polecane posty

Gość gość onaaaa
ShereKhan Tak mi przyszło do głowy, że jak spotkaja się dwie łajzy (takie jak my) i wezmą ślub to przestaną być łajzamiusmiech.gif Co Ty na to moja droga żeńska łajzo? Wyjdziesz za mnie? Zrobimy kilka sztuk małych łajz i będziemy je obwozic w klatce po świecieusmiech.gif x x x To byłby zbyt wysoki wymiar kary (nie wiem tylko czy dla Ciebie, czy dla mnie). Najpierw musisz mi udowodnić, że masz cechę o której piszą nasi rozmówcy. "przydatność na partnera". Wyciąg z konta bankowego może ułatwić sprawę :) A ja może ugotuję jakieś popisowe danie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety staram się nie korzystać z "usług" banków.Tak samo jak nie oddaje swoich pieniędzy sycylijskiej mafii bądź amerykańskiej armii.Przepraszam ale nie lubie byc do czegoś zmuszany a praktyki banków chociazby jeżeli chodzi o warunki założenia konta jak również zmuszanie ludzi aby wypłaty były przelewane na nie łamie prawa konsumenta i zasady konkurencji wolnorynkowej.­A poza tym izba wytrzeźwień mi sie wj****a na konto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
To sytuacja jest patowa. Bank jest jednym z moich pracodawców :) Ale co do zasady podzielam Twoje zdanie, poza pracą zajmuję się walką z nadużyciami banków. I jako typowy nieudacznik robię to społecznie. x x x Ale słowo się rzekło, już się wycofać nie możesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam bez róznicy.Też jestem ateistą a kosciół i jego przedstawicieli mam akurat w takim powazaniu jak pedofili, złodziei i idiotów.­Oskubać mnie nie oskubiesz bo jestem świetnym przewodnikiem pieniędzy co oznacza, że nie zatrzymują sie one w mojej kieszeni nazbyt długo.Może chociaż pogadamy sobie w łóżku...Oczywiście po namiętnym seksie w co najmniej trzech pozycjach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
No proszę Cię... przecież Ty w łóżku gadać nie lubisz. I o seksie mi nawet nie wspominaj, jako typowa łajza nie wiem nawet o czym piszesz (ktoś wyżej wspominał o braku doświadczenia). Tylko musimy ustalić kto, kogo na co złapał. Ty na obrączkę, a ja na kioskarkę, która przekłuwała prezerwatywy, czy odwrotnie? Niech będzie to jasne od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak myślenie naszych polskich kobiet jak facet wolny to nieudacznik i łajza a jak żonaty to super. Widać polki czują ogromną dumę jak odbiją żonatego faceta :P Tak na prawdę to nie istotne ile ten facet ma lat dla polek każdy wolny jest nieatrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być moze będę w tym momencie wulgarny ale proponowałbym nastepujący układ:Ja Cie łapie za broche a ty mnie za wacka;)Co Ty na to?Możemy to zrobic u notariusza nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Być moze będę w tym momencie wulgarny ale proponowałbym nastepujący układ: Ja Cie łapie za broche a ty mnie za wackaoczko.gif Co Ty na to? Możemy to zrobic u notariusza nawetusmiech.gif x x x Nono, lubię facetów z fantazją. Tylko wolę, żeby notariusz był mężczyzną niż kobietą :) Tak tak, jestem lesbijką, ale oczywiście krypto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy kosciół wprowadzi w dalekiej przyszłości pewne innowacje w ceremoni zaślubin.Np:Jesteście teraz mężem i żoną.Andrzeju możesz strzelić pannie młodej patele. Anno: Siad płaski do laski....W między czasie ministranci z chipandalesów zbiora ofiarę a siostry z zakonu Dody elektrody w strojach bikini odspiewaja adekwatnąpiosenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
ShereKhan Ja wolałbym jednak kobietę no ale czego nie robi sie aby pozbyć się latki nieudacznika i łajzyoczko.gif x I dzięki temu wpisowi kryptogeja. Spryciula. nie za dużo pieczeni na jednym ogniu. x Poznaliśmy się już tak dobrze... tylko żebym dzień po ślubie nie musiała pisać na forum, że się zmieniłeś... x Czy teraz wszyscy są zadowoleni? Nawet my zeszliśmy na jedynie słuszną drogę. Już niebawem nie będziecie mieć gorzej niż my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Ciekawe czy kosciół wprowadzi w dalekiej przyszłości pewne innowacje w ceremoni zaślubin. Np: Jesteście teraz mężem i żoną. Andrzeju możesz strzelić pannie młodej patele. Anno: Siad płaski do laski.... x x Z tym nie zmienianiem się to ja żartowałam. Cóż, będę musiała Cię wychować i wybić z głowy takie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ale wychowywanie mnie to beznadziejny trud i syzyfowa praca.­Co do tego pomysłu to choć przejskrawiony kosciół prędzej czy później bedzie musiał sie dostosowac do wymogów showbiznesu bo widzowie zrezygnuja z biletów;)Ważne, że że zachowana zostanie forma i sakramenty reszte sie wytnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
ShereKhan Ważne, że że zachowana zostanie forma i sakramenty reszte sie wytniejezyk.gif x Jeśli to wycinanie zaczną od przysięgi wierności to może i ja się przekonam. Wprawdzie jestem taką łajzą, która nigdy nie zdradziła żadnego swojego faceta, ale nie jestem blondynką, żeby wierzyć w takie zapewnienia. x I choć jedną z ulubionych metod wychowawczych będzie odstawienie Ciebie od łoża i stołu to pamiętaj, że inne kobiety przestają istnieć. A przynajmniej ja muszę w to nieustannie wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chesz żebym zapomniał o innych kobietach odstawiając mnie od...łózka?To ciekawa metoda.Przyznam, że jak dla mnie kontrowersyjna jeżeli chodzi o jej skutecznośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Hmmm.... Zapomnieć o innych kobietach musisz, bo to jest oczywiste (w jakimś celu ten ślub z Tobą biorę, przecież nie po to, żeby Ci gotować). A co do odstawienia od łoża, to co ja jakiś robot jestem żeby spełniać obowiązki małżeńskie kiedy Ci się zachce? Masz mnie szanować i czekać na mój dobry nastrój i brak migreny. Ładny prezent może to oczekiwanie nieco skrócić. Taka mała podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popraw mnie jezeli źle kombinuje ale wychodzi na to, że wychodzisz zza mnie tylko po to abym zapomnial o innych kobietach.­Będę Cię nazywał "amnezją" dodajac przed tym pieszczotliwym określeniem słowa typu moja ty kochana, moja Ty jedyna bądź moja ty najpiekniesza...:)Co do prezentu to wycieczka do sklepu po piwo sponsorowana przez moich kolegów powinna dostarczyć ci niezapomnianych wrażeń tym bardziej, żeto eskapada przy świetle księżyca zodrobina dreszczyku emocji podpostacią nak****onych w trzy d**y tubylców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
ShereKhan popraw mnie jezeli źle kombinuje ale wychodzi na to, że wychodzisz zza mnie tylko po to abym zapomnial o innych kobietach. x x x Nie. Wychodzę za Ciebie, bo bardzo tego pragniesz (patrz dwie strony wcześniej), dzięki mnie przestaniesz być nieudacznikiem (czytaj jedyne co Ci się uda w życiu to ja) i łajzą (czyli będziesz od dziś dobrze udawał, że jestem jedyna, a reszta nie istnieje). x Pozostałe wywody to proste konsekwencje małżeństwa. Samo życie, czytaj kafeterię. Nie przeszliśmy jeszcze do etapu "kocham mojego męża, ale bzyknę się z jego bratem" i "macam się z kumplem w basenie, ale męża nie zdradzam, bo mi nie wsadził", ale na razie za wcześnie. Na wszelki wypadek te topiki możesz już przeczytać, bedziesz przygotowany. x Pierwszy etap to musisz zacząć pisać, że się po ślubie zmieniłam, nie daję, marudzę jak piwo mam przynieść i takietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa.Czyli to tak działa?Teraz to ja nie wiem czy sie chce z tobą żenić.Jeszcze się okaże, że jestes inteligeniejsza ode mnie i to ja będę hulał po piwo:D­No dobra moja przyszła ex:)Podaj maila to wyslę Ci obrączkę "za pobraniem":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Ehh, a tak się dobrze zapowiadało. Mogłam Cię uratować... Nawet skłonna byłam udawać, że bardzo lubię seks i Ci coś ugotować. No nic, pozostanę dalej łajzą i nieudacznikiem. x Twoje oświadczyny zeskanowałam, na wszelki wypadek. Jak kolejna "szczęśliwa mężatka" będzie chciała utwierdzić się w przekonaniu o swoim szczęściu moim kosztem będę potrafiła się obronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ważne.Kobieta, której nikt się nigdy nie oswiadczył jest bezuzyteczna społecznie bo nie generuje PKB już nie mówiąc o braku stymulacji narodowej gospodarki zagranicznej.jezyk mi się plącze...Wzruszyłem sie przez to wszystko i będę płakałAby ugruntować naszą miłość proponuje ślub w kilku obrządkach i wesele na placu zamkowym w warszawie.Co prawda króla nie da rady zaprosić ale może Komorowski zostanie świadkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Nono, po raz kolejny mi imponujesz. Mężczyźni zazwyczaj wolą skromnie, a Ty się swoim szczęściem (czyli mną) chcesz pochwalić przed całym światem (to znaczy warszawą, ale nie ważne). Teraz to ja się wzruszyłam. x Chcę być uczciwa przed ślubem (później zobaczymy jak to będzie). Nie jesteś pierwszy :( Chodzi oczywiście o oświadczyny, pod każdym innym względem jesteś pierwszy, jedyny, wyjątkowy i do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
ShereKhan ...i mam najwiekszego jakiego widziałas. Pamietajjezyk.gif Ok, zeskanowałam tekst na wszelki wypadek. Nawet mogę po zobaczeniu zrobić oczy szreka, zacząć płakać ze szczęścia, albo zadzwonić do przyjaciółki żeby się pochwalić. Wybieraj co wolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogłaby bys to jakos delikatnie zasugerować podczas rodzinnej wigilii, np dajac mi w prezencie paczke kondomów XXXL:)Niech rodzina i wżdy postronni znają, że Twoj mąż oprócz intelektu i niewątpliwych przymiotów natury moralnej jest również mężczyzna, którego każda bedzie Ci zazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wpłynie to pozytywnie na Twoje stosunki z rodzeństwem płci żeńskiej o ile takowe posiadasz a tacie dasz ptyczka w nos za te wszystkie klapsy i "stanie w kącie":)Czyż to nie piekne snuc takie plany na przyszłość?Jak będę wracal pijany z delegacji wnosząc mnie do domu bedziesz miała okazje pochwalić się jaki jestem pracowity.Robił aż pad!I to wszystko dla Ciebie kochana😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
No ba... zrobię to sama dla siebie :) i koniecznie na jakimś spotkaniu towarzyskim z moimi wszystkimi koleżankami... A co będziemy opowiadać to jeszcze ustalimy. Obejrzy się kilka filmów (nie lubię romansów, ale się poświęcę) i kilka ckliwych historii będzie. Gdzieś musieliśmy przecież się poznać i pokochać miłością nieskończoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×