Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka ciekawa świata

czy myślicie, że 40-letni kawaler to kompletna łajza i nieudacznik?

Polecane posty

I jeszcze najlepiej nap******ic bachorów jeden głupszy od drugiego bo wpływu na wychowanie w dzisiejszych czasach ojciec ma tyle co prezydent rzeczywistej władzy.I zostaje tylko tyrka żeby to dziadostwo łacznie z żona wiecznie narzekającą na brak uczuc wykarmić.P*****le.Życze powodzenia tym, którym sie udało życie:P
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łóżko jest do spania.jak sie kłade do łóżka tn, że albo będę uprawiał seks albo spał, ew czytał ksiązkę.Oczywiście tak jest przeważnie ale jeszcze mi sie nie zdażyło żeby kobieta w łóżku powiedziała coś mądrego bądź na tyle interesujacego abym zmieniał przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Teraz przeginasz w drugą stronę. Tak jak szczytem głupoty i ograniczenia umysłowego jest twierdzenie, że ktoś kto nie ożenił się do 40 roku życia jest ciamajdą życiowym i łajzą, tak i nadużyciem jest twierdzenie, że jeśli ktoś ma rodzinę, jest mężem/żoną to na pewno ma przerąbane. x x x W odpowiedzi na drugi post cofam to co napisałam. Ja z pustakami/idiotami/głupkami do łóżka nie chadzam, a nie wzięłam pod uwagę, że inni mogą mieć inne zasady i przyzwyczajenia. Mea culpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeginam tylko odginam.Wydaje się to być jedyna rozsądną metoda na uświadomienie komuś, ze jest imbecylem.To jak z dresami.Dopóki nie dostanie pare razy wpierdul to jego jedyną zyciową dewizą bedzie napierdalanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
A nie przeszkadza Ci, że przy okazji prezentujesz taką samą miałkość i małość umysłu? No chyba, że uważasz, że cel uświęca środki. Ja jestem nieco ostrożniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
To mi podsunęło pewną myśl... czy przypadkiem nie jest tak, że osoby wypowiadające opinie, które nas tak rozzłościły nie są sfrustrowanymi swoim życiem mężatkami, które za wszelką cenę chcą udowodnić, że inni mają jeszcze gorzej? mi wprawdzie nie wyszło, ale pocieszające jest to, że innym nie wyszło jeszcze bardziej podziwiajcie moją zaradność, której efektem jest to, że znalazłam męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak podejrzewam jednak nie to mnie złości.Dlatego zakończyłem dyskusje, której nie było i odbiłem piłeczke.­Grasz może w szachy bo szukam sparingpartnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
setny wpis w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Nie. Akurat szachy są mi obce. To nie byłby sparing, a bicie słabszego. Zatem, chyba wykręcę się brakiem czasu albo migreną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia.Pewnie dostaniesz podwyżkę.Twoja kariera rozwija sie gładko jak papier toaletowy i taki sam z niej pozytek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Tekst o podwyżce był do mnie? Na karierę nie narzekam, a porównanie do papieru toaletowego było dość... wyrafinowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś byłam z krypto gejem Ale i tak się starał w łóżku i było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to było do kreatora nastrojów społecznych sprzyjajacych rozkwitowi kafeterii.Płacą im od postów zdaje sie.Cóż komercja.Nawet głupia kura domowa może okazać agentem reklamodawców:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czytam ten topik to jestem szczesliwa ze mam cudownego mezczyzne i rodzine,lo matko ile tu sfustrowanych bab i nieudacznikow po 40 tce:) a swoja droga dla mnie taki samotny40 latek czy 40 latka to ktos niepewny i nie chcialabym z takim Panem miec do czynienia,a po wpisach tutaj jeszcze bardziej utwierdzam siew swoim przekonaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
gość Ja kiedyś byłam z krypto gejem Ale i tak się starał w łóżku i było fajnie usmiech.gif x x x Nie bardzo rozumiem czy się chwalisz, czy żalisz. A już kompletnie nie rozumiem jaki to ma związek z 40letnimi kawalerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma taki zwiazek ze tacy 40 latkowie,kawalerowie to moga byc ukrytywmi gejami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
gość jak czytam ten topik to jestem szczesliwa ze mam cudownego mezczyzne i rodzine,lo matko ile tu sfustrowanych bab i nieudacznikow po 40 tceusmiech.gif a swoja droga dla mnie taki samotny40 latek czy 40 latka to ktos niepewny i nie chcialabym z takim Panem miec do czynienia,a po wpisach tutaj jeszcze bardziej utwierdzam siew swoim przekonaniuusmiech.gif x x x Gratuluję zaradności życiowej polegającej na znalezieniu męża. Ale jakoś nie mniej podziwiam te "mniej zaradne", dające sobie doskonale radę w pojedynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
gość ma taki zwiazek ze tacy 40 latkowie,kawalerowie to moga byc ukrytywmi gejamiusmiech.gif A ja śmiem twierdzić, że najlepszą formą "ukrycia się" geja jest małżeństwo. I zaraz pewnie zlecą się "szczęśliwe mężatki" z gulgotem, że pewnie wszyscy kawalerowie to geje, którzy już wyszli z szafy i nie są "krypto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
Tylko Ty mi na te szachy teraz nie ucieknij, bo mnie tu zagdaczą i zadziobią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to dopiero jak dobijają do 40 staja się gejami?Troche czasu mi zostało jeszcze. Musze zwiększyć wydajnośc chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takiego 40 latka,mieszka z mamusia,obiadki u mamusi,zakupy z mamusia,totalny nieudacznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze kombinujesz, własnie małzeństwo to z******ta przykryka. Czasem tak maja bi. Wszystko niby normalnie, ale maja wszystko na boku kochanki, kochanków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne debilne myślenie kobiet jak facet zajęty to jest super a jak wolny to felerny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onaaaa
gość znam takiego 40 latka,mieszka z mamusia,obiadki u mamusi,zakupy z mamusia,totalny nieudacznik x x x Podziwiamy znajomych, podziwiamy. A mój znajomy 40 - letni kawaler ma własną kancelarię. Nie wiem gdzie jada obiady (nie szczególnie mnie to interesuje), ale wiem, że póki co realizuje swoją pasję: zwiedza świat. Był na wszystkich kontynentach, 2 razy w roku wyjeżdża na kilka tygodnii. Mieszka sam, ma duże grono znajomych. Zawsze pomaga znajomym (i nie tylko) nie biorąc za to kasy. Nieudacznik czy łajza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×