Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Gość 123adam123
Spokojnie. Wegług sondażu, ponad 30% stwierdziło, że kobieta traci na atrakcyjności po 50-tce, a prawie 50%, że nigdy ------------------------------------------------------------------- http://www.podane.pl/ dział Zdrowie i Uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna superancka 40-tka
Stuknieci jestescie. Zwlaszcza te Polskie niedomyte chlopy z brzuchem, brakami w uzebieniu, zamilowaniu do tlustego jadla, piwska i wodeczki. Mieszkam za granica i 40-letnia kobieta nie jest tu jeszcze aseksulana babcia. Wrecz przeciwnie :) Sama mam po 40-tce i nie szukalam seniora starszego o 20 lat tylko zadbanego, wysportowanego faceta mniej wiecej w moim wieku. Nie bylo problemu z chetnymi :) Jestesmy szczesliwi, dogadujemy sie swietnie i uprawiamy seks 1-2 razy dziennie, po czym zadne z nas nie wymaga reanimacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40ipół
Mam koło 40 i żonę w zbliżonym wieku. I faktycznie już mnie zupełnie nie pociąga. Seks się zdarza, ale raczej kurtuazyjnie z mojej strony niż z pożądania. Wiem że tego ona potrzebuje, ale minął już czas gdy była atrakcyjna. Zapuściła się sporo, zaniedbała. Jeśli już dochodzi do seksu, to wolę po ciemku, bo mniej widać jej wiek. Po ciemku można trochę nadrobić wyobraźnią. Mimo to nie to samo co z młodszą, na jakiejś firmowie imprezie integracyjnej. Niebo a ziemia. Owszem, zdarzają się czasem nawet atrakcyjne w moim wieku kobiety, zdarza się zobaczyć taką w jakimś klubie sportowym. Ale proporcja to 1 na 100 nieatrakcyjnych. Albo i mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40ipół
Oczywiście żonie tego nie powiem, bo i po co? Ale człowiekowi w głowie to siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40ipół
Kurtuazyjnie mówię jej że nadal jest atrakcyjna. Nie będzie jej przykro że to już bezpowrotnie minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40ipół jesteś odrażający ze swoimi teoriami, ja Ciebie nie chciałabym na miejscu Twojej żony nawet po ciemku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40ipół
a skąd wiesz że twój tak samo nie myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście go nie ma, bo już dawno mnie puścił w trąbę.....możliwe, że tak myślał jak Ty.....dlatego piszę, że jesteś odrażający....wszyscy zdradzający powinni byli wsiąść do jednego samolotu do Katynia i zginąć w Smoleńsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40ipół
a ty sfrustrowana obrzucasz epitetami mężczyzn na forach jesteśmy jacy jesteśmy - to naturalny instynkt po prostu dlaczego mamy postępować wbrew naturze? poza tym, przecież piszę że żonę traktuję dobrze, prawię jej komplementy, staram się żeby była szczęśliwa przecież nie wie co w głowie mi siedzi i się z nią tym nie dzielę biegu czasu nie odwrócę z entropią nie wygram ale mam prawo jeszcze coś wyrwać od życia, trochę radości, trochę emocji, ryzyka, no po prostu posmakować jeszcze życia jeśli krzywdy tym nikomu nie czynię to w czym problem? ja tam nikomu źle nie życzę, ludzie mają swoje słabości, ale są przez to bardziej ludzcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 40ipol
nie lam sie, ona na pewno ma tak samo jak ty. I tez kurtuazyjnie ci tego nie mowi. Skoro sie zapuscila to widac uznala, ze nie ma dla kogo juz sie starac. Robi blad, ale zoruzumie to pewnie niebawem. Wtedy znajdzie sobie pana bardziej sprawnego od ciebie, cienki bolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy chlopy to jestescie zabawni
a wam sie wydaje ze wy sie z czasem swoim babom nie nudzicie ? Myslisz jeden z drugim, ze o kim mysla znudzone wami kobiety kiedy po raz tysieczny sie z wami kochaja, juz tylko w ramach kontraktu ? Ile mezatek ma kogos na boku, wyjatki ? Bynajmniej. Reszta, ktora nie ma tez marzy o posmakowaniu innego, czesto mlodszego, bo im tez sie cos od zycia nalezy. Jak sa na tyle madre, ze nie daly sie dogiac do ziemi zapierdalaniem wokol was i bachorow, to wiedza jak, kiedy i gdzie zorganizowac sobie mily relaks :) Smieszi jestescie i tacy zalosni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh dokładnie
No dokładnie. Myślałby kto, że konieczność oglądania tych samych starych obwisłych jaj porośniętych siwymi kłakami i takichże samych pośladów 40+ to taka znowu estetyczna ekstaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki starej i samotnej h
ahahha za stsara jestes ; )i za głupia facet po 40 prędzej weźmie 20-stkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh dokładnie
40 letni i starszy ma szanse u atrakcyjnych kobiet młodszych o 15-20 lat pod dwoma warunkami: - ciekwa osobowość (taką posiada zdecydowana mniejszość przedstawicieli zresztą obu płci), - kasa. 40 latek + który powyższych przymiotów nie posiada też co prawda ma szansę u kobiet znacznie młodszych. Ale niestety zwykle są to zdesperowane pasztety, którym bije biologiczny zegar np. A które u rówieśnikow nie mają najmniejszych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
Jesteś stara i głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
tak jak moja matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do heheh dokładnie
Zgadzam się, ale znam takiego który ma to i to , strasznie mnie pociągają tacy faceci po 40 : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
podszyw na górze. A co pewie jesteś taka stara co autorka hahahha xd no widocznie masz kompleksy wieku przykro mi cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
Pociąga cie kasa starego capa bo jesteś zwykłą koorwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczke12
Nie dość, że stara, to jeszcze samotna, widać ,ze paszczur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
przykro mi że jestem yebnięta haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
Kurwa to ciebie urodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
Ale pewnie ty jesteś kobietą po 40 i masz kompleksy nic na to nie poradze. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
tak mi kiedyś powiedziała moja własna matka :( I miała rację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esia83d
Stara a głupia i brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
jestem głupią tępą koorwą, z koorwskiej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
Nie podszywaj się głupia srako ze zmarszczkami na ryju i obwisłym brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
yebye mi ciipy zgniłą flądrą tak, że aż mi oczy łazmi zachodzą i dlatego nie wiem co piszę, wybaczcie :( A na dodatek wszędzie węszę (tak!) podszywy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ruro -do autorki
Sraka to moje drugie imię :) Dumnie noszę je po matce :) Mamusia jak się wyluzuje po seksie z panem waldkiem - jej stałym klientem, to mówię na nią luźna sraka, ładnie nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×