Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

revolver

wasze największe i najlepsze dla was osobistości

Polecane posty

nie ma tym żadnej przesady .... a to , że kobiety potrzebują autorytetu swojego władcy i pana , to naturalne - jeżeli nie widzą autorytetu , to się nie interesują facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź taki skromny, przez sam widok Twojego nicka nie mogę myśleć o innych wybitnych osobistościach:classic_cool: A serio, nawet w szkole nigdy nie umiałam podać autorytetu, idola:P. To mi się kojarzy tak całościowo. Potrafię docenić pewne wybrane sfery czyjejś działalności, konkretne elementy głoszonych poglądów jednak nie potrafiłabym nazwać kogoś moim idolem. Tak samo nie mam ściśle skatalogowanego światopoglądu, łączę różnorodne. Moi rozmówcy przypinali mi łatki od wojującej feministki po osobę ze zbyt sztywnymi zasadami moralnymi Nie oznacza to oczywiście, że nie szanuję nikogo i uważam, że nikt nie jest wystarczająco dobry by był moim idolem. Po prostu może nie natrafiłam jeszcze na kogoś czyje słowa, postawa olśniły by mnie w swoim całokształcie i z pasją śledziłabym życie i dzieła tej osoby. A wg mnie decydując się wymienić kogoś z nazwiska właśnie tak należy tę osobę traktować, bo w końcu chyba nie bez powodu wyróżniliśmy ją z setek innych. Się rozpisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa widocznie masz jak fiku i inne kobiety , które chcą patrzeć na swojego meżczyznę jak w obrazek - i wtedy już idol nie będzie anonimowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź taki skromny, przez sam widok Twojego nicka nie mogę myśleć o innych wybitnych osobistościach cóż...wcale mnie to nie dziwi , że nie mozesz myśleć o innych widząc mój nick :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę patrzeć jak w obrazek, ja chcę się wtulić i słuchać jego ciepłego i pewnego głosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za brodzik...tak czy owak, Ty chyba tego oczekujesz od kobiety:classic_cool: Nie wymieniłeś swoich autorytetów. Może spróbujesz?:P "cóż...wcale mnie to nie dziwi , że nie mozesz myśleć o innych widząc mój nick" Istotnie Twoje ego przesłania wszystko inne. Z łóżka Cię jeszcze nie zaczęło wypychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa nie dziw się , ze kobiety są dziecinne udając dorosłe...stad ich poszukiwania idola :P juz mnie wypchnęło z łóżka dawno temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładając, ze tak istotnie jest, gdyby nie ta chęć posiadania idola mężczyźni w większości byli by niespełnieni. To tłumaczy Twoją zgryźliwość, bo kobiety pewnie też wypycha :P A spadając na podłogę nie uderzyłeś się czasem zbyt mocno w główkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krwawa kobiety spełniają się tylko w mężczyznach - w sobie nie potrafią , bo popadają w kompleksy :classic_cool: a kobieta spokojnie mieści się w moim egoizmie....bo jestem dobroduszny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reserved+ban
facet tez nei spełni sie w pełni bez kobiety jak nie pełni to na dziwki pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziwka to gej czy orangutan? PS. Słyszeliscie o tym? W burdelu wytresowano orangutana by zachowywał sie jak prostytutka:O Dokładnie, to działa w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina z komina
ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rev, uogólniasz, facet tez nei spełni sie w pełni bez kobiety, to działa obustronnie nieprawda facet moze żyć sam , bo jest do tego naturalnie ustawiony - to kobietki z racji swoich potrzeb muszą mieć przy sobie kogoś , najlepiej na stałe do prowadzenia swoich naturalnych czynności do których facet jest niezbędny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może żyję w ułudize ale z obserwacji wynika że faceci tez potrzebują bliskości, ciepła, przytulenia, tlyko w odroznieniu od kobiet sie do tego nie przyznaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często osoby którym życie potoczyło się tak a nie inaczej próbują wmówić sobie, że mimo wszystko mogą być w pełni szczęśliwe. To naturalne. A czy słuszne...skoro nie mają już innego wyjścia to czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina z komina
'facet moze żyć sam , bo jest do tego naturalnie ustawiony - to kobietki z racji swoich potrzeb muszą mieć przy sobie kogoś , najlepiej na stałe do prowadzenia swoich naturalnych czynności do których facet jest niezbędny ....' ... istnieje taki typ mezczyzn ktory nie moze zyc bez kobiet (ty sie do niego zaliczasz) poniewaz tylko w ich towarzystwie czuje ze goruje intelektem,meskoscia itd. a poniewaz zna sie na kobiecej psychice dobrze mu to idzie. ten typ najczesciej jest samotnikiem bo towarzystwo innych mezczyzn sprawia ze czuje sie zagubieny. to tak z moich osobistych obserwacji mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwina z komina bardzo chętnie bym sie z Tobą zgodził ale nie mogę - gdyż znam mnóstwo facetów i mam z nimi codziennie do czynienia i dogaduję się z nimi bez problemu - jednak podobieństwa są spore i czasem ma się ich dość wiec towarzystwo kobiet stanowi różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku jasne że potrzebują ale nie az tyle co wy - wami rządzą uczucia i emocje i tego nie da sie zmienić i w tej kwestii jesteście dalej niz my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina z komina
byc moze jest jakmowisz ale mentalnie i tak podchodzisz pod ten typ. 'dalej' - haha, co to znaczy 'dalez niz wy', potrzeby emocjonalne nie sa uloomnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mentalnie to możesz sobie teoretyzować , ale luz... dalej niż my - znaczy bardziej rozwinięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×