Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..Anonimowa24..

LILIOWY STAW - Małachowo Złych Miejsc

Polecane posty

Gość Judic
Czyli od czerwca do wrzesnia 2014 nie ma wolnych miejsc - chodzi o soboty? Też planujemy wesele w przyszlym roku i liliowy staw bardzo nam sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Hej! My rezerwowaliśmy termin w czerwcu/lipcu ubiegłego roku i już wtedy ludzie rezerwowali terminy na 2014. Pozostają jeszcze piątki. Ja mam wesele właśnie w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judic
:) czyli jest jeszcze jest nadzieja na piątki :) w sumie nawet lepiej dłuższy weekend później na odsypianie :p a powiedź mi jak wygląda rezerwacja ogólnie - przedpłata itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Hej. Zaliczka wynosi 1000zł przy podpisywaniu umowy. Bynajmniej tak było rok temu. Widziałam też grafik w październiku ub. roku i na 2013 nawet czwartki były już zarezerwowane. Ja mam wesele w piątek, bez poprawin także będę miała dłuższy weekend na odsypianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judic
Dzięki dziewczyny za informacje :) jeśli uda nam się załatwić Liliowy Staw dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judic
Więc mamy duuuuze rodziny i poki co mamy ponad 100 os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
To pewnie będziecie mieć wesele na dużej sali. Ja mam na małej ze względu na to że mam tylko 70 osób do zaproszenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judic
Też fajnie :) ja mam prawie 70 z mojej strony :/ i to sama najblizsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Ja mam ogromną rodzinę, ale zapraszam tylko te osoby z którymi mam bliższy kontakt. Gdybym zaprosiła wszystkich to byłoby wesele na 150 osób. A macie jakąś wymarzoną datę?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judic
;) domyślam się, te 70 osob to wlasnie takie z ktorymi mamy kontakt non toper :P mam bardzo rodzinna rodzine "na szczescie i nieszczescie" ;) co do daty, to teraz chyba juz wsio ryba kiedy... nie musi byc nawet miesiac z literka "r" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judic
:) nawt nie wiedziałam o tym zajezdzie :) śliczny ale no dla nas za mały :( tylko gdzie tam miejsce na tańce, bo widze same stoły i te kolumny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judic
http://www.bankietymagnolia.pl/?o-nas,49 cena to ok 140 zł od osoby + poprawiny 40. nie ma w tym ciasta, soków, owoców i kwiatów na stół . Masz gwarancję dobrego jedzenia, w dużej ilośći.. Dzieci do lat 5 za darmo, do 12 za poł ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Wesele w Drogoradzie można zrobić do 100 osób. Jeżeli chodzi o Magnolie to byłam tam na komunii, bardzo ładnie tam jest, ale wyjście jest prosto na parking, trzeba przez cały przejść żeby dostać się do ogródka. Najlepszy jest Liliowy Staw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
My będziemy mieli na tej dużej sali bo będzie ponad 100 osób. A do tego okrągłe stoły . Wygląda to pięknie i elegancko. Ale faktycznie 100 osób na tej dużej sali to ok , ale już poniżej 100 to te osoby mogłyby 'zginąć' jeśli chodzi o tańczenie. Sala jest duża , ale piękna! Zachwyciła nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarTa....
cześć wszystkim:) my mamy mieć wesele w liliowym w przyszłym roku w sierpniu, na małej sali właśnie... na 80 osób i trochę się boję ze będzie ciasno. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia??:) Jak do tej pory rozmawialiśmy z właścicielem dwa razy i wszystko zdaje się być idealne... Co tez mnie trochę martwi, ale pewnie przesadzam;) Ogółem miejsce jest prześliczne a mała sala urocza, mam nadzieje że wszystko wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Ja do tej pory miałam jedno "spięcie" z właścicielem. Otóż na początku obiecywał nam dużą salę, że będzie wszystko super, okrągłe stoliki itd, że nie będzie to źle wyglądało. Po czym zadzwonił i powiedział że lepiej będzie na małej. Mam nadzieje że będzie tak super jak obiecał:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w liliowym stawie jest tylko jedna sala mala , terminy na 2014 sa bo mamy zarezerwowany na września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Hej. W Liliowym Stawie jest duża sala w stylu pałacowym oraz mała w stylu dworkowym, tam gdzie mieści się restauracja. Początkowo mieliśmy mieć wesele na tej dużej, ale właściciel powiedział że mamy za mało gości i "poznikają" na tej sali, więc mamy na małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w necie ta z tyły sala jest oznaczona jako mała, jest prześliczna i mamy ja zarezerwowana :) w piatek podpisujemy umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i dalsze zdj jak jest pokazana.. nie wiedziałam ze tez tam gdzie restauracja sa wesela bo pytałam się szefa czy jedna sale ma bo nie byłam zorientowana. a z sali gdzie restauracja jest jesli wszystko odpowiednio ustawia to myśle że miejsce sie znajdzie:) bo my liczymy tak na 110 osób.. szkoda że nie pokazali zdj z innym wystrojem tej restauracji, tak jak by moglo być na weselu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
110 osób na tej małej sali? Przecież się nie pomieścicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Jeżeli już to będziecie mieli wesele na tej największej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Na pewno na tej większej sali , na tej pałacowej. Przecież ta mała z nr 15 to taki przedsionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze ze o tej wiekszej , te zdj nr 15 to korytarz do tej sali, to nie jest sala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest tylko jedna sala i pozniej sala gdzie jest reustaracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×