Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..Anonimowa24..

LILIOWY STAW - Małachowo Złych Miejsc

Polecane posty

Gość gość
Przereklamowana restauracja. Obsługa beznadziejna, jedzenie brzydko podane, devolay to zwykła niedosmażona pierś z kurczaka w panierce.Jedzenie podano na łysym blacie stołu, bez obrusa lub chociaż serwetki, Nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena88
Witam... Ostatnie komentarze z krytyka bardzo mnie szokuja. Jestem czestym gosciem w tej restaturacji. Nigdy nie spitkalam sie z tym żeby obsługa była niemiła... albo "beznadziejna". Wręcz przeciwnie. Od pierwszego wejścia w progi Goscinca Liliowy Staw wsierdzialam ze będę tam wracać Co tydzień na niedzielny obiad z rodziną. Jedzenie zawsze świeże, ładnie podane i udekorowane. Nie było dania które by nam nie smakowało jak do tej pory. Restauracja piiekna a poza tym zawsze czysta i pachnąca. Na stołach stoją świece i żywe kwiaty. Kelnerki chodzą równo ubrrane i zawsze są miłe... pomimo natłoku gości przyjeżdżających do restaturacji. Każda kelnerka Stara się osobiście i życzliwie podejść do klienta- wiadomym jest ze nie zawsze może poświęcić jemu dużo czasu skoro inni klienci czekają... jeśli chodzi o gole blaty od stołu... hmmm na każdym stole zawsze jest serwetka, jeśli jej nie było można stwierdzić ze jest to spowodowane tym że była brudna i po prostu została zdjęty z danego stołu... devolay??? A jak inaczej widzi Pani devolaje jeśli nie zwineta pierś z kurczaka w panierce??? Szefostwo Liliowego Stawu pogratulować!!! Lokal na poziomie a polędwiczki i inne Specjalności Szefa Kuchni przepyszne!!!! PS.. proszę podać mi lokal w którym tak się dba o szczegóły jeśli są w ogóle takie BEZ SKAZY...ja się nie spitkalam z Lokalem gdzie jest taka czystość i choćby żywe kwiaty na każdym stole... POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćstaly bywalec
Jestem tam przymajmniej raz w miesiacu z zona na obiedzie :-) nie trafilem sytuacji ,ze bylo bez obrusa :-)) pomylila pani lokale zapewne lub jest pani z konkurencji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. 04.05.16 mieliśmy w Liliowym Swój Piękny dzień. 2.5 roku wcześniej rezerwowalismy tam sale. Nigdy wcześniej tam nie byłam, lecz gdy zobaczyłam ja pierwszy raz odrazu wiedziałam że tylko tam chce mieć wesele , piękny ogród , sala wspaniała wystrój , to oświetlenie no coś pięknego. Podejście do klienta pierwsza klasa nigdzie nie spotkałam się z takim podejściem. Teraz jesteśmy już po i gwarantuje że wszystko było zapięte na ostatni guzik wystrój sali taki jak sobie wymarzylam, obsługa niesamowita oraz Najcudowniejsza Pani Mirka która dopiluje żeby wszystko było na swoim miejscu i odpowiednim czasie :-) także jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości czy zastanawia się. To jestem napewno jedna z licznych która jak najbardziej poleca to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liliowy staw to najlepsza restauracja w okolicy, jedzenie przepyszne pięknie podane, kelnerki miłe i uśmiechnięte a w restauracji zawsze miła atmosfera, świeże kwiaty i świeczki na każdym stole. Serdecznie każdemu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy gościniec liliowy staw nie obowiązuje cisza nocna po 22 bo co tydzień zmuszony jestem słuchać weselnej. Imprezy, chyba trzeba zgłosić to do TVN, bo spać się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAZDROŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia i Przemek
W sobotę 3 września mieliśmy ślub i wesele w Liliowym Stawie i jesteśmy zachwyceni! Wspaniała sceneria, wystrój ogrodu na ślub oraz przygotowanie i ubranie sali - mistrzostwo świata! Dodatkowo obsługa sali, a w szczególności Pani Mirka - nasz Anioł - po prostu rewelacja. Wszystko profesjonalne i zapięte na ostatni guzik. Właściciele służą radą i potrafią pomóc przy rozwiązywaniu dylematów związanych z całą organizacją wesela. Usługi florystyczne Pani Kasi są bardzo profesjonalne, Pani Kasia ma ogromny talent, bukiety przygotowane przez Nią zapierały dech w piersiach - jak cała dekoracja. Gorąco polecamy to miejsce każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia G
Witam, 18 czerwca 2016r. na sali balowej mieliśmy wesele w Liliowym Stawie. Zarówno ja z Mężem jak i nasi goście jesteśmy zachwyceni! Salę zarezerwowaliśmy na około 3 lata przed planowanym terminem ślubu. Właściciele byli bardzo uprzejmi - wszystko wyjaśnili, pokazali, kontakt z Nimi był również bez zarzutu. Wszystko odbyło się profesjonalnie i na jak najwyższym poziomie. Co do samego dnia ślubu - piękne przywitanie, ślicznie udekorowana sala - co było zasługą żony właściciela, świetna oprawa, przepyszne jedzenie i przemiła obsługa. Sami właściciele przychodzili do nas pytając, czy wszystko jest tak jak być powinno i czy czegoś nie brakuje :). Po weselu mieliśmy z Mężem zapewniony nocleg i śniadanie, do domu wydano nam jedzenie które zostało z wesela, ciasto oraz dekoracje. Rozliczenie również przebiegło bez problemu. Podsumowując - jeśli ktoś nie jest zdecydowany na wybór sali, my gorąco polecamy Gościniec Liliowy Staw :). Profesjonalna obsługa i oprawa w tym szczególnym dla Was dniu sprawi, że poczujecie się naprawdę wyjątkowo, a właśnie to gwarantuje cały zespół Liliowego Stawu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×