Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..Anonimowa24..

LILIOWY STAW - Małachowo Złych Miejsc

Polecane posty

"Mania91 ale w liliowym stawie jest tylko jedna sala mala , terminy na 2014 sa bo mamy zarezerwowany na września" na kiedy macie termin wesela? orientujesz się jakie terminy są wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym jego grafiku wynikało ze 20 wrzesień i 27 ma niepewne terminy, te osoby powinny mu potwierdzić i podpisać umowę, tego nie robią więc ich wykreśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze w czasie lata by coś się znalazło , ale my nie chcieliśmy ,ale tez z 2-3 terminy byly wolne w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
No też właśnie to napisałam. My też będziemy mieli na tej dużej pałacowej. Piękna jest . I do tego okrągłe stoły. BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okrągłe ładnie wyglądają ale zdecydowaliśmy się na proste, i przy takim ubiorze wygląda też ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
A poprawiny wyprawiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
:-) No to źle się zrozumiałyśmy. Mania91 pisała że na małej:-) A w tym przedsionku też widocznie wyprawiane są jakieś uroczystości, bo na zdjęciach ustawiony jest tam stół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
My dziś właśnie podpisaliśmy umowę. Zaliczka to tak jak mówiliśmy 1000 zł. Cena za osobę to 175-180 zł . Cena może wzrosnąć w roku 2014 od 5 do 10 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Umowa tego nie zawiera na jakiej sali odbędzie się wesele.To uzgadnia się z właścicielem. On wie ,że nasze wesele odbędzie się na tej dużej sali pałacowej - bo będziemy mieli okrągłe stoły. To wszystko mamy z nim uzgodnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam tam na weselu to na tym korytarzu odpoczywaliśmy od tańca :) nie ma tam imprez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta cena już jest wysoka... a moze już mniejwięcej obliczył wzrost ceny i podal cene 175-180? dopiero bede z nim dziś rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
HEJ! My jak podpisywaliśmy umowę w lipcu ub. roku to cena była 169zł od osoby, z tym że miała wzrosnąć o 5 do 10%. No i w tym roku zapłacimy 175 zł od osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
No dokładnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Ja liczyłam , że to może być nawet 190 zł od osoby. Ale to okaże się tak za rok jaka jest cena od osoby. A robicie jakieś atrakcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judic
Dziewczynki a wiecie może ile trzeba doplacić jak chce sie robić poprawiny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, 50 zł ale nie wiem czy to czasem też nie obejmuje podwyżkę 5-10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judic
Dziekuje, swoja droga to troche kijowo bo skoro np pary zapisuja sie i aktualna cena wynosi zalozmy 175 zł/os. to nie powinna juz rosnac. wiadomo ze kazda para liczy koszty i tu nagle on powie ze trzeba doplacic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judic
Jak na mój gust to facet nie powinien tak robi to nie profesjonalnie. Umowe sie podpisuje na taka kwote i koniec. Czyli wychodzi na to ze np na 2 mies przed moze mi pow ze cena wzrosła... 175 zł to juz bardzo duzo a gdzie nawet 190 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sahhjjkfgh
Jak z bajki?? Wlasnie obejrzalam galerie zdjec..nic bajkowego tam nie widze..siostra miala podobna sale tyle zemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Ale trzeba liczyć się z tym że za rok dwa lata ceny wszystkiego mogą iść w górę. Tak jest zawsze z rezerwacją sali. Pytaliśmy w kilku miejscach i było tak samo. Ja mam na umowie napisane że cena na rok 2012 to 169zł/os., przy czym w roku 2013 może wzrosnąć maksymalnie do 185zł/os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
My nie robimy żadnych atrakcji. Wszyscy mają wiejskie stoły itd... Mi się to nie podoba, to jest już nieco oklepane. Ale to tylko moje zdanie. W cenie zawarty jest stół kawowy z ciasteczkami bankietowymi, to wystarczy. Nawet poprawin nie robimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judic
W sumie racja, ale taka prawda ze do konca para jest w niepewnosci bo w 100% nie wie ile w kncu zaplaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Anonimowa24..
Można zorganizować spotkanie z właścicielem np w nowym roku i ustalić z nim nową cenę. Ja mam zamiar do niego zadzwonić i zapytać jaka jest cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judic
Też racja. Wtedy chyba już nie powinna się zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Cena poprawin to 50 zł . Czyli jest to ogólna cena za poprawiny. Nic nie mówił , że ona ulegnie zmianie. Racja z roku na rok wszystko idzie w górę więc i ceny idą. I trzeba się z tym liczyć. Dwa tygodnie przed weselem uzgadnia się wszystko z właścicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00xyz00
Odpowiedź do : sahhjjkfgh Jeśli byś pojechała tam i zobaczyła to wszystko na żywo to być stwierdziła , że jest tam jak w bajce. Widziałam zdjęcia sali przybranej na wesele w piękne kwiaty. Wszystko wyglądało pięknie. Oprócz tego piękny ogród jak i cały obiekt robią wrażenie. Muszę stwierdzić , że jest to najpiękniejszy obiekt , który posiada najpiękniejszą sale w okolicy jak nie w Wielkopolsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×