Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majkaaaaaa222

dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość cieekawaaaaaaa
hhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscy juz zapomnieli
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupy w torebkach
dawno, temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(bb
bbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja co prawda tylko 8 kg i to przez dłuuuuugi okres czasu, ale walcze dalej...nie głodze sie, jem chleb, ziemniaki itp, ale w malych ilościach i jeżdże na rowerze stacjonarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvhh
hh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 kg w 1,5 miesiąca. Drakońska dieta plus ćwiczenia. Teraz odchudzałabym się dużo wolniej. Praktycznie same warzywa, nabiał i 2-3 razy w tygodniu mięso. Coś podobne do South Beach ale bardzo mało kalorii. Straciłam okres na tej diecie i teraz stabilizuję. Schudnąć można łatwo. Jeść zdrowo i ćwiczyć. Polecam czytanie fachowej literatury dot. zdrowego odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czepialskie wszystkie
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpankieta
Hej:) Bardzo proszę o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Skierowana jest ona do osób które kiedykolwiek stosowały diete odchudzającą. Proszę o szczere odpowiedzi. Ankieta jest całkowicie anonimowa. To zajmie Ci tylko chwilkę a mnie może pomóc oto link do ankiety : http://moje-ankiety.pl/respond-29215.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suuperka
cudnie gratki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już...
2 czerwca minęły 2 lata od rozpoczęcia diety, w sumie do tej pory schudłam 34 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woww3
szkoda ze topic umarl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam
z 57 kilo przy 166cm na 48 kilo, przez zerwanie, + 3tygodniową chorobę. 9 kilo w 3 miesiące, nie kusi mnie do jedzenia, szukam rad jak przytyć bo wyglądam jak patyczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam tu na początku czerwca, wtedy to schudłam 34 kg teraz jest mnie mniej o kolejne 4 kg :) waga leci w dół juz baaaardzo powoli ale wciąz się odchudzam :) moze nie tyle katuje co zdrowo się odzywiam i nadal nie jem kolacji ani nic duzego wieczorami :) czasem zjem na kolację kabanosa, czy 2 plasterki żółtego sera. nie długo minie rok odkąd zaczęłam dietę, mam 38kg na minusie bez głodówek, bez ćwiczeń i bez katowania się :D czuję się świetnie, skóra jest super, opórcz brzucha ale tu dwie ciąże miały też znaczenie ;) poza tym ja mam taką budowę że nogi mam długie i już teraz chudziutkie, tak samo tyłek za to brzuch i cycek wydatny ;) jeszcze czekam na 2-4 kg mniej i będę happy, co ja mówię ;) już jestem mega szczęsliwa ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia albo niejedzenia :D trzymam kciuki za wszystkich odchudzających się! pamiętajcie chcieć to móc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieć 78 kg przy wzroście 170 to nadwaga, duża nadwaga ? Mój Boże dziewczyno grzeszysz pisząc tak. Mam twój wzrost i waze 90 kg, to jest dopiero nadwaga. Chciałabym mieć te twoja nadwagę czyli 78 kg. A zaznaczę że mimo wagi nie wyglądam na bardzo gruba mam talie i proporcje ciała zachowane. Chyba że u Ciebie występuje nadwaga w konkretnym miejscu i jest to widoczne wtedy mogłabym to zrozumieć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam przy pomocy www.igortreneronline.pl. Póki co jest to 15 kilogramów, ale już jestem ogromnie wdzięczna, że wreszcie znalazła się metoda, która działa i osoba, która chce mnie prowadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
choć czas nas goni nieubłaganie, a ty bracie jesteś w kiepskim stanie, i trenerów bez liku prosiłeś o pomoc, lecz ciągle słyszałeś to samo zdanie- „spadaj na drzewo za późno tumanie!” to igor twój trener wyciąga dziś ręce, podejmie wyzwanie i zmienić cię zechce! usiądź wygodnie, odkorkuj szampana od dzisiaj zaczyna się twoja przemiana! masz dość niedziałających diet i planów treningowych? zmień swoją sylwetkę raz a dobrze - nawet w ciągu jednego tygodnia! wejdź teraz na : www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 35 kg w pół roku na diecie: kopenhaskiej, 300 kcal, i 800 kcal :D ale nie polecam :D po takim czymś marzy się tylko o śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooti
30 kg i wszystko opisane na Facebooku :) Zajęło mi to rok, ale było warto. Teraz wciąż chudnę, ale wolniej :) www.facebook.com/twojamotywatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małysza
ja schudłam już 13 kilo w 3 miesiące, trochę się boję bo łatwiej zrzucić niż to utrzymać, ale z iqgreen to mniejszy strach bo wszystko naturalnie i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×