Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona1928xxyyz

gdzie poznać normalnego faceta?

Polecane posty

Gość ona1928xxyyz
co jak co ale ten szał na nie przeminął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Ona :) Cream, bo kabaretki z dziffką się kojarzą, wszystkim :O Ecri, dawno Cię nie było na cafe, w ogóle nie pojawiasz się już na D/U tzo tam u Cię? Jesteś z kimś? opowiadaj wybierasz się do Wrock na euro? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
mi również się tak kojarzą :) wolę już rajstopy z fajnym wzorkiem niż jakieś kabaretki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
no ze wzorem to wtedy jesli miałabym wybierać pomiędzy kabaretkami a nimi ;) a tak to najczęściej jednak zwyczajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe bywam, raz z większą, raz z mniejszą (czasem z żadną) częstotliwością. Nie jestem z nikim. Uff, w ten sposób mniej opowiadania :P Tak, jadę na jeden z meczy we Wroc, więc na następny tego samego dnia pewnie też odwiedzę strefę kibica. Mam pewien zamiar wybrać się też fotograficznie około-euro, żeby potrenować foto - a kibice zakładam, że będą się plątać licznie i nie bardzo zwracać uwagę, że jakiś freak robi zdjęcia, poza tym będą kolorowi. Zawsze to można przynajmniej później powiedzieć, że chociaż kolorowe zdjęcia wyszły. (Uff, wszystkie do d**py, ale przynajmniej kolorowe! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na codzień normalne pończochy, a nie jakieś siatki :O chociaż czasami można je założyć, lecz nie na ulicę, choć jak ktoś lubi i chce mnieć opinię dziffki, proszę bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
e tam po co bawić się w tatuaże :) a kogo typujecie jeśli chodzi o euro ? :D i tak już piszemy o czym innym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
czasami pewnie , że można czemu by nie, ale taki właśnie normalny wypad... to caroline ma rację, też tak mi się kojarzą nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
hmm a ja Hiszpania/Niemcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vamos Espania! Espania va a ganar. To mój typ nienatematyczny :P Choć jak zwykle też trzymam kciuki za pomarańczowych (tak się składa, że dwa lata temu wynikł mi bratobójczy finał tych drużyn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
no to dobre :P jutro pierwsze 2 starcia :D jaki wynik Polska-Grecja obstawiacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ;) odnośnie fotografowania, jesteś amatorem? A byłeś przez ten czas z kimś odkąd znikłeś z topike D/U :P nadal D., to nie dla Ciebie? Aaa właśnie, topik Koci legł w gruzach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpania, hmmm... :P Podobno Polska to czarny koń wg gazety norweskiej :D obstawiam Holandię lub Niemcy, ale nie to żebym za nimi była :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
ja również 2:1 dla Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było kilka spotkań, z których nic nie wynikło. Nadal D. nie sprawdzałem. Więc nadal nie wiem. Jestem więcej niż amatorem w foto. Jestem prezentującym pełnię amatorszczyzny amatorem. Grrr! Ale się wreszcie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
oby nie dali lipy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×