Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona1928xxyyz

gdzie poznać normalnego faceta?

Polecane posty

Gość tararamatam
tak, wiem,koło twojego domu zginął zacny henryk pobożny przebity zdradziecką tatarską strzałą złóż wiązankę kwiatów na jego symbolicznym grobie :P a tak wogóle to ty powinnaś być na erotycznym , musisz być w lichej formie skoro produkujesz się na uczuciowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararamatam
standardowo powiedziałbym , że ktoś powinien cię przytulić ale znając cieebie pewnie marzysz o porządnym laniu z przyduszaniem :) a przytulanie po...:)) czegoci życzę bo muszę już spać , może ci sie przyśni ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Ecri ano jestem są ulice, których nie znam i są te, przy których toczy się moje życie :P Tyś z okolic z tego co pamiętam, miłego dnia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki poetycki początek dzisiaj Karolciu :) Jam z niedalekich okolic, to fakt. Miłego. A będzie miły, bo dziś euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż nie, wycofuję to (przemyślałem temat dogłębnie). Oni machną o mnie fraszkę, że gupi ze mnie gupek. Później staną się sławni, fraszka zostanie trwalsza niż ze spiżu, ze mnie nic nie pozostanie, tylko w szkołach będą się uczyć na pamięć, że byłem gupi gupek. Nie nie. Kochani panowie poeci i kochane panie poetki To było zbrodnicze, oszczercze i niepoważne z mej strony. Mea culpa, więcej się nie powtórzy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem, jezdeś grzeczny i niewinny jak gołąbek :P Abstrahując, nadal jeździsz na tym swoim rowerku, Ecri? Ale ruch w tym Breslau ho, ho, ho :O Cream, obawiam się, że w przeciągu tak krótkiego czasu autorka Ona, jeszcze go nie znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołąbek... blisko. Niestety ostatnio bardzo mało jeżdżę na lowelku. Zawsze coś wyskakuje po południu, kiedy można wyruszyć. A to espańol, a to praca, a to, jak już nic nie wyskoczyło, wieje i jakoś średnio mi się chce. Może teraz nadrobię. Ale bardziej chcę nadrobić fotogłaficznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co, piszesz się na pozowanie w kadr? ;) Niestety nie dzisiaj. Dzisiaj robimy własną strefę kibica VIP. Więc owszem jakieś fotki trzasnę, ale nie nastawiam się szczególnie na to, że będą przemyślanie czy jakieś tam. Mam generalnie plan, żeby postawić aparat, przełączyć na pilot i trzasnąć fotę w momencie radości, gdy nasi trzasną gola. Całkiem nieskomplikowany plan, poza tym zaplanowanym golem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno zdjęcie kradnie część duszy, tak więc... nie wiem czy bym się odważyła :P no właśnie, zdjęcia takie spontaniczne są najlepsze, często bardzo zabawne ;) Ecri, a długo już cykasz zdjęcia? Bawisz się w artystyczne foto? przerabianie ich w fotoshop' ie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrażenia, hmm. Pierwsze minuty naprawdę świetne, napawające optymizmem, pierwsza połowa pozytywna. Druga słaba. Przy tym, co grają Rosjanie, będzie ciężko wyjść z tej grupy. Co do zdjęć, to trudno powiedzieć jak długo. Coś tam pstrykałem już kilka lat temu. Z trochę lepszymi gratami od dwóch lat. Ale np. przez ostatnie kilka miesięcy to nie zrobiłem prawie żadnego zdjęcia. Artystyczne foto? Żebym tylko umiał, to bym cykał. Póki co wystarczyły by mi ładne fotki, które cieszą moje oko. Zdarzyło mi się takie utrafić. Ale chciałbym poprawić, żeby było częściej niż ślepej kurze ziarno. W photoshopie nie przerabiam jeśli chodzi o fotomontaż (choć w pracy robiłem przeróbki zdjęcia byłego szefa - np. na avatara :P) Jak się coś fajnego trafi to w photoshopie dopieszczam, na ile się uda. Ale duszę zawsze obiecuję oddać. Prawie nieużywaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararamatam
rozumiem , że jesteś na rynku , z którego przekażesz obszerną relację ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała
Cześć jutro opiszę Ci jeszcze jakie leki biorę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okijh
Normalni faceci chcą normalną kobietę. A tego warunku większość z Was nie spełnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała:)
Gdzie Ci mężczyźni śpiewała Rin Ja poznałam doskonałego Męzczyznę, ale nie dla mnie przykre za wysoko nie sięgnę go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemyśleniu stwierdzam ,że
jesteś ostatni? A to szkoda, więc to już koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra znam jeszcze jednego... ale tego drugiego nie poznasz na pewno inaczej niż wpadając na niego na ulicy bo uważa wszelkie przejawy umawiania się na necie za nienormalne zachowanie. gg 38070950 moje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po przemyśleniu stwierdzam ,że
ja nie jestem z Łodzi, więc na pewno na niego nie wpadnę.:) Zresztą staram się tak chodzić, żeby nie wpadać na ludzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×