Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona1928xxyyz

gdzie poznać normalnego faceta?

Polecane posty

Gość facet19866
oki ja ide na piwko :) sie rozerwać papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
ogólnie odczuwa taka osoba dyskomfort w pewnych ważnych dla niej sytuacjach (zresztą nie tylko) :) żeby się przełamać wymaga to od niej wiele wysiłku gdy dla innych to tam na porządku dziennym, boi się wychylać, odczuwanie pewnej blokady, barier nie wiadomo skąd :) to wszystko związane jest z nieśmiałością, wiele można by napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na to chyba nie ma reguły... ogólnie normalnych facetów jest mniej i dlatego ciężej trafić, choć klub to rzeczywiście słabe miejsce, tam to większość tylko jedno w głowie albo tacy co sami nie wiedzą czego chcą. A normalnego można poznać nawet w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
Milena20 chyba najbardziej normalna wypowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba różna jest intensywność nieśmiałości w sumie... jest się mniej lub bardziej nieśmiałym. Alle jeśli się tylko chce z nieśmiałości można się wyleczyć, gdy strasznie ona przeszkadza w życiu, tak myślę :O Na przykład ja jestem nieśmiała tylko na początku znajomości, potem się rozkręcam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
na szczęście mam podobnie, na początku kiepska sprawa a później znacznie lepiej, tylko że niestety właśnie to przeszkadza w poznaniu kogoś, żeby samemu podejść, zagadać , zaczepić nie ma szans :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze niesmiałosc u kobiet nie istnieje bo w podrywie facet załatwia całą robote panna tylko sie usmiecha i odpowiada na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
tak oczywiście... jakby zawsze tak było to byłoby super ;p sporo facetów myśli , że jak zainteresowana to też sama może zagadać a nie to nie i już jest lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie a wy sobie myslicie facet nie zagada to ciota i macie zasade nie ten to inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, i tu się z Tobą zgodzę :( Kremuś, mamy się uśmiechać jak głupie do sera? :D a tak na poważnie odnośnie uśmiechu, kiedyś się uśmiechnęłam do takiego jednego i pomyślał, że mam ochotę na zekz z nim, yyyy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffeeeee
ja myślę, że klub to idealne miejsce do poznania partnera, gdyż chodzą tam także studenci, także osoby pracujące, także lubiące zabawę, rówieśnicy i nie tylko mnogość opcji i jeśli nie jest się idiotką, która szuka abstynenta to może poznać miłego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
w klubie jakieś dziunie siedzą co tylko żłopią driny. tam miłości nie znajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam inne spojrzenie. Czasami lubię pójść do klubu potańczyć, ale na pewno nei idę tam na poznanie kogoś "wartościowego", no ludzi ekochanie przecież tam nawet słowa zamienić nie można, a jakieś krzyczenie do ucha, wygłupianie się to mnie ni ebawi już, studentem nie jestem, więc jeśli idę do klubu to pochasać trochę a nie na głębsze znajomości. Co innego jakieś kameralne imprezki, albo wieczorki z jakąś spokojenijszą muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks jest zły? no zobacz usmiechnełas sie i był efekt osoba niesmiała nawet tego nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH parowozik na drezynie 666
Ruchacze to ruchają dyskotekówki und barówki! HIV and alimenty murowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trent Easton
seks nie jest zły seks jest przereklamowany. normalni faceci wszędzie są ( no może poza kafeterią :P)- zatem drogie panie miejcie oczy szeroko otwarte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
spróbuję mieć oczy szeroko otwarte :p u mnie jest tak , że gdy uśmiechnę się do fajnego chłopaka (chociaż nawet to mnie wiele kosztuje, głupie wiem ale no po prostu jak spogląda na mnie ktoś kto mi się podoba to prędzej mam ochotę się gdzieś ukryć :/) no to on też się uśmiechnie i tyle i nic poza tym , zagadać nikt nie zagada, tak jest zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Pomarańczką nade mną :) ukłony po same kapcie :classic_cool: ja potrzebuję miłości i uczuć prawdziwych, ale wolę nitz nie mieć, niż mieć coś na niby :O Nie jestem na raz, i gardzę takim zekzem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
spokojnie tak myślałam :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH parowozik na drezynie 666
Wszędzie boznasz! Byle nie przez Internet, przez znajomych, czy w barze, lub dyskotece! To jest samo dno już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
nie :) mam tylko spoko kumpli, nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem facetem
A może tutaj? Skąd jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
GHAH parowozik na drezynie 666 no to już trochę tych opcji wyeliminowałeś , ale chyba się zgodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona1928xxyyz
wiek pozostawię dla siebie, ale spokojnie na pewno jestem pełnoletnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×