Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona1928xxyyz

gdzie poznać normalnego faceta?

Polecane posty

Moorland Jestem realista, wierzacym w nasza druzyne, ale jesli jutro nie wygramy, to szanse na wyjscie z grupy beda niewielkie:) Trzeba liczyc na slabszy wynik z Rosja, a Czesi to mocna druzyna, z ktora rowniez trzeba bedzie pewnie wygrac (przy zalozeniu, ze Rosja wygra z Grecja) :) Jesli z grupy ma wyjsc Polska i Rosja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie o tym, nie wiem nawet kiedy to euro się zaczyna (czy już się zaczęło?). Zdemotywowało mnie to o tatuażu na nodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze, ale planuję. :P Zobaczymy jeszcze co mi z tego planowania wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ecri, Ecri :) szkoda. Skromny Tyś :P niejeden amator, Ecri, jest lepszy od profesjonalisty :classic_cool: ale weź się ;) Nie próbowałeś hmmm... ale chcesz się przekonać czy to dla Ciebie? :) Ecri, utrzymujesz kontakt z osobami z D / U na privie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to inaczej się nie da :P Chciałam na łydce, na udzie nie ma sensu (trudno, za fajną figurę za młodu trzeba kiedyś zapłacić skórką pomarańczową :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, do przekonania trzeba dwojga. Jak to śpiewała o D i U Budka Suflera :P W dodatku odpowiednich dwojga. Nie utrzymuję, jakoś tamte kontakty uschły. Jedynie z Brumką raz na jakiś czas. Ale ona też była pozaklimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararamatam
a widzieliście tych debilów z wisły kraków ? poszli na trening holendrów i zaczęli śpiewać ole , euro pieeerdole to wyjątkowy przykład zdebilenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to takie buty ;) Heh, Brum nieklimatyczna? to się pomyliłam :P Kurde, myślałam, że już raczej wszyscy 'stali bywalcy' znaleźli to czego szukali, a jednak nie wszyscy jak Ty, Koci czy Zaq :( Aż takie to trudne, poznać tą odpowiednią osobę do tańca? Sorry 'tę' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie znam się. Jakoś nie szukałem szczególnie klimatu. A Ty znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararamatam
carolin a ty odwiedzisz fanzone w mieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest właśnie ten ból, że chcieć, a móc to dwie różne sprawy. Mały tatuaż by nie przeszkadzał - nawet miałam kiedyś nauczycielkę z tatuażem na łydce. No...ale ja małych nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararamatam
carolin to może idz i napiszesz jak tam jest , bo w sumie mecz z czechami w sobotę i można było by się wybrać , ale musiałbym namówić kilka osób , że warto :)) co ty na tą propozycję nie do odrzucenia ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, tak jakoś sama z siebie się wygięła w podkówkę na myśl o tym wszystkim :( ale wiem, że będzie dobrze, bo być musi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam, bo wczoraj w nocy spałem 1,5 godz i czuję, że na mnie pora. Pozdrówki, trzymcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy mam tam iść? w sobotę to troszkę za późno chyba, możesz niezdążyć przekonać wszystkich swoich znajomych, że warto w ogóle przyjść na rynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararamatam
nosz kurcze jutro przecież , o 20.45 rosja czechy a polska z czechami w następną sobotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararamatam
a przyjśc to bym przyszedł nawet sam, muszę dojechać z kimś bo jakbym przyjechał swoim samochodem to bałbym sie , że by mi go wywieźli na złom jako mienie porzuocne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararamatam
a ten wasz odrzutowiec tramwaj plus coś tam niedociera na przedpola ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×