Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Gosia spokojnie, pisz .. nigdzie nie uciekamy ...jestesmy tutaj ..pisz bedziemy czytac i zobaczymy, czy uda nam sie cos poradzic, moze wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze te kobiety z ktorymi cie zdradzal nawet nie wiedzialy ze jest zonaty. A moze opowiadal im bajki. Jesli kobieta jest zakochana wierzy we wszystko. Moze trafilas na faceta ktory nie jest wart twoich wylanych lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4545454
Spalam z dzieckiem popoludniu i dlatego trudno,ale zaraz postaram sie uspic.Bylabym wtedy najwczesniej za pol godziny. By wszystko opisac to nie dam rady.To trzebaby dlugo opisywac. On byl po rozwodzie.Ja sie rozwodzilam,gdy sie poznalismy. Juz wtedy bylam poraniona,a teraz jestem jeszcze bardziej. Jestem troche po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kochani. Witam wszystkich serdecznie. Pojawiła się moja imienniczka po drugiej stronie barykady.Nie oceniam ja zawsze jestem otwarta,ale zaczęłaś trochę nie najlepiej od razu atak.Każdy z nas wchodząc na to forum starał się przedstawić i przywitać i na pewno nie oceniał.My wszyscy szukamy w życiu szczęścia i pamiętaj jak pojawia się zdrada musi być wina po środku.My nie gwałciłyśmy facetów każdy z nich zawsze idzie dobrowolnie.Ja poszłam,bo się zakochałam.Nigdy wcześniej nie zdradziłam tak czasem wychodzi.Nie możesz obarczać nas odpowiedzialnością za zdrady męża.Ja myślę,że twój to był najgorszy typ faceta miał wiele kochanek bo potrzeby miał najwyraźniej ogromne i tu nie powinnaś winić nas kochanki tylko jego mimo,że nie żyje.Jest mi przykro,bo pewnie bardzo cieszysz,ale nie wyładuj całej frustracji na nas,bo to nie my sypiałyśmy z twoim mężem tylko inne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum jest, podawajcie Wasze Nicki, to bede mogl zaprosic. Gazeta.pl - Forum - Prywatne - Tylko dla doroslych - Kochamy kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4545454
Byl chory. Babeczka mloda ale czuje sie jak stara baba po tych przezyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to zafunkcjonuje ? Gosia 45 - nie przejmuj sie dlugoscia Twojego pisania, im dluzej tym bardziej sie od Twojego smutku uwolnisz. No i gdzie te nicki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanka, dajmy dziewczynie szanse, wg mnie ona jest z tym problemem sama. Za malo jeszcze wiemy. Teraz nurtuje mnie pytanie, jaki był powod jego rozstania z poprzednia zona. Moze ja zdradzal i pogonila go . a tej nie powiedzial prawdy i byla nieswiadoma. Albo myslala ze przy niej sie zmieni. Ale facet wyjatkowy dran. On chyba tak tylko dla sportu czytałas co postanowilismy? co ty na to? dolaczysz sie? nawet nie probuj powiedziec nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka ja jej dalam sznse tam w mojej wypowiedzi byl pomylka wiem ze cierpisz a nie cieszysz.Nigdy nikogo nie atakuje i nie oceniam.Poczytam jej historii i pewnie bedzie mi przykro .Taki ten swiat dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze utracimy tutejsze historie... Nie da sie nic z tym zrobić? I mam prośbę do Gosi - jesli Woodo moze jakos to skopiuje to wtedy Ty zgłoś o usunięcie tutejszego tematu.. Nigdy nie wiadomo kto i co może tu znalezc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4545454
Poloze juz dziecko. Nie wiem czy ktos moze mi pomoc,ale co mam do stracenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenie do uczestnictwa w forum wyslalem, ciekawe czy do Was dojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia45 - nie masz nic do stracenie, mozesz tylko zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Aniut77 bo nie wiadomo czemu moj nick tutejszy zajety. wiec Woodo nie wyslij komus innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia poszly, ale nie jestem w 100 % przekonany, ze dojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekam az bedziecie mialy nicki, jest woodo1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz was dodalem do uczestnikow, chyba mozna pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest watek "samo zycie" - mozecie juz cos pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×