Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość kochanka1111

mezatki ktore maja kochankow

Polecane posty

Lara, wiesz że chciałabym zebyś była jak najbardziej szczęśliwa, a to było po to żebys innymi oczami spojrzała . Kochana, ty zdecydujesz co zrobić, ale tak jak ci wczoraj pisałam, ze bez względu na to co postanowisz, będe cie wspierac. I jesli bedziesz potrzebowała to mogę pisać ci smsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli oswajam sie z tym wszystkim i powiem wam że chyba na lepsze już nawet chętniej ryzykuję i mówię sobie jak się wyda to trudno chociaż co nie oznacza że bym chciałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka nie potrafię z niego zrezygnować przepraszam was ale nie potrafię dzisiaj znowu się spotykamy pewnie dzisiaj znowu będę go uświadamiać co mu grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jej historię wiesz Babeczka czego tak naprawdę się boję ok.pora karty na stół wyłożyć że spadnę z deszczu pod rynnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka boję się ze on chce tylko sexu powiedz po czym można to poznać u faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bierz sobie tak bardzo do serca tego co wtedy pisałam, ja byam wtedy w dołku i cczarno wszystko widziałam. A chłopakowi jesli powiedziałaś o swoich wątpliwościach raz to wiecej tego mu nie powtarzaj. Uprzedziłs go, i jesli on nadal sie chce z tob aspotykac to mi zaimponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też zaiponował i jest 2lata młodszy a to 100% facet nie boi się i powiedział że nawet jakby przyjechał to by się zmierzył jak on to nazywa męża'' frajerem'' odwag ę to ma a sam mi mówił ze to ja odważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to nie jest takie proste. Ile razy sie spotkaliście? Naciskał na seks? Jezeli wolny chłopak spotyka się z mezatka to tak z reguły wyglada. Bo to dla niego bezpieczniejsze, bo wolna kobieta oczekuje zwiazku a nie kazdy facet tego chce. A z męzatka moze być kilka razy i pa,pa. Tylko tu jest inaczej, jesli go uprzedzilas jaki jest twoj mąz i on nadal chce to tak trudno osadzić. Bo po co mu takie kłopoty .A moze jak bedziecie rozmawiac to po prostu powiedz mu o swoich obawach. Ze jesli chodzi mu tylko o seks to lepiej niech ci da spokój , chyba że tez bedziesz tego chciała. Słuchaj, u mnie na poczatku tez był tak naprawde tylko seks. Mój facet był straszny. Teraz wiem dlaczego, ale wtedy. Nie był dla mnie ani czuły, ani miły, był draniem. Ile ja z nim walczyłam, do tej pory nie rozumiem po co z nim wtedy byłam. Chyba czułam ze bedzie kiedys tak jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka a jak on ode mnie chce sexu nic więcej a wiesz dlaczego tak piszę bo po co mu ktoś taki jak ja przecież ze mną lub przeze mnie może mieć same kłopoty i to mnie dziwi jest wolny może mieć zwykłą dziewczynę a nie spotykać się na jakiś czas i potajemnie gdzieś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sexie ani słowa nie wspomniał nigdy a przecież nie zapytam wprost ej chcesz mnie bzyknąć to spadaj jak zacznie się dobierać to mu podziękuję za taką znajomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lara, jesli on tak twierdzi to wchodz w to! olej wszystko. Tylko z tyłu głowy kołacze sie jakas obawa, bo boję sie zebys nie cierpiala , bo jestes taka wrazliwa.....ale jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz. Znasz takie powiedzenie? LEPIEJ GRZESZYĆ I ŻAŁOWAĆ NIŻ ŻAŁOWAĆ ,ŻE SIĘ NIE GRZESZYŁO. Lara, niech to bedzie twoim mottem. A teraz do dzieła! I daj mu sie dzisiaj słodko całować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4545454
ZAWSZE SIE ZALUJE;ZE SIE GRESZYLO;BO GRZECH POCIAGA ZA SOBA ZAWSZE K A R E !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całować to mu się dam ;) ale jak rękę pod bluzkę zacznie pchać to wyjdę i odjadę i nie wrócę nie chce się później czuć jak prostytutka teraz uwaga nasuwa mi sie śmieszny tekst z jakiegoś filmu "przeczytałam w barvo girls że żeby się z kimś przespać trzeba z nim miesiac chodzić " he he to tak na rozstresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4545454
To sorry. Wolicie grzeszyc i zyc zludzeniami,ze bedziecie miec raj ? ok.baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzyknąć się nie dam musi się bardziej postarać a nawet wyznać miłość i tak żebym wiedziała że to szczere a i ja jego zeby ode mnie takie coś dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Babeczka ale z ciebie ostra laska aż się wystraszyłam i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4545454
Nawiedzony moher ? To powiedz to Bogu,bo to On powiedzial ,,nie cudzoloz ''. Pewnie jednak w Niego nie wierzysz skoro tak zyjesz. Wygodniej Go odrzucic,bo On nie pasuje do kochankowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz? czy my tu kogoś opluwamy, czy my kogoś ponizamy, czy my kogos pouczamy. Czego ludzie sa tacy podli . Uwazaja sie za lepszych od nas. Sa tu anonimowi wiec moga pluc bezkarnie jadem. Ja nimi gardze. To sa kołtuny. XIX WIEK . zenada.Ale za to jacy "odważni"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, jezeli jestes taka moralistka, to co cie tak zaciekawilo, ze tu weszlas, tytulu nie mozna nie zauwazyc, jezeli chcesz nas nawracac, to odpusc, nie chcemy byc nawracani. Jezeli chcesz dyskutowac to stonuj, bo takich moralizatorow mamy w polsce juz za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O,widze słuchaczka radia maryja. Idz kobieto do kościoła i opuść to forum. Ja to sie dziwie dlaczego to czytasz jak jestes taka swieta, pociaga cie grzech i tylko nie chcesz sie do ciebie przyznac! bo to grzech co my robimy prawda? Spadaj juz bo konczy mi sie cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj ludzionsamym decydowac o swoim zyciu, nie pouczaj a tym bardziej nie powoluj sie na Bogu, bo nie masz o nim zielonego pojecia, katechizm zu nie wystarczy, trzeba wlaczyc mozg ale najpierw trzeba go miec (sic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie damy się umoralnić ;D bo jesteśmy zepsuci do szpiku kości i szczęśliwi za to he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LEPIEJ GRZESZYĆ I ŻAŁOWAĆ NIŻ ŻAŁOWAĆ ,ŻE SIĘ NIE GRZESZYŁO - brawo Babeczka, to mogloby byc niezle motto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja to was zaraz będę musiała opuścić muszę jechać do jego mamy bo potrzebuję coś od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia4545454
Juz jedna z Was zobaczyla co znaczy miec kochanka...zawsze sie za to placi gorzkimi lzami. Kazdy facet co jest kochankiem jest hujem bez jaj ! Krzywdzi swoja zone ,dzieci i naiwna kochanke. Wartosciowy facet,gdy kocha kochanke to odchodzi od zony,a nie zyje na dwa lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze do ciebie nie dociera, sprawia ci to przyjemnosc ! a moze lubisz byc nielubiana, czerpiesz ztego przyjemnosc. Uwazaj, bo bedziesz musiala sie wyspowidac a za to mozesz niedostac rozgrzeszenia i bedziesz sie smazyc w piekle, powiedz chcesz ryzykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×