Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

czy istnieją niesmiałe dziewczyny, jesli tak to jak sie zachowują

Polecane posty

Gość ambersol
moze zaproponuj kawe zaraz po pracy, zobaczysz co ci odpowie.Mimo ze czasy sa jakie sa to wiele dziewczyn nadal uwaza ze to facet powinien wyjsc z propozycja spotkania ja na razie musze leciec, ale wroce za jakies 2 godziny i zobacze czy temat sie jnadal rozwija to mozemy jeszcze pozniej pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ania....
Cream: jeśli macie jakas wspolną znajomą/ -ego, to delikatnie wybadaj czy jej sie podobasz, czy ma kogos, coś w tym stylu, bo może szkoda rezygnowac skoro ona Ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osobiście nie znam nieśmiałych
dziewczyn, no ale obracam się w takim towarzystwie a nie innym (imprezy, puby, kluby) nie jestem jakiś przystojniak raczej brzydal, za to umiem się dobrze zachować w towarzystwie i jestem wesoły, kobiety to bardzo rajcuje, przykład ostatni piątek wracam z kolegą od znajomych gdzie oglądaliśmy mecz aż tu na drodze spotykamy przypadkowe dwie dziewczyny wraz z dwoma gościnami gadka szmatka i już nas zaprosili na imprezę wspólną do pobliskiego klubu, reszta standard czyli picie za darmo itd. istne KAC VEGAS jedna panienka się mną zainteresowała nie co bardziej, dostałem na koniec tego dnia (a raczej ranka) buziaka od niej pod jej domem, więc Cream polecam takie życie w weekend, panny same się kleją i tu nie chodzi o urodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
hahaha no ja bym sie nie zgpodzila za pierwszym razem na lono natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie ze długi spacer w ustronne miejsce, na długa rozmowę :) nie ze seks :P Zapewnie sobie intymność i klimat do tego tylko gdzies wśród drzewek :) o i odra przepływa tuż obok. Bardzo fajne miejsce :) Romantico ;) i te sprawy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudaaaaaaaaaaaaaaaa_
crem mysle ze tej dziewczynie się nie podobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała dziewczyna...
Ogólnie w stosunku do ludzi raczej zachowuję się normalnie, nie mam jakiejś blokady. Ale jeśli mam wybór, to wolę być sama. Wobec facetów mi obojętnych zachowuję się z dystansem, a tego, za którym świata nie widzę... no... udaję, że Go nie widzę :( Mam mega blokadę i Go ignoruję, chociaż gdy jest blisko wewnątrz cała skaczę z radości. W związku z czym On nie wie co czuję i koło się zamyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiała dziewczyna... Postaraj sie uzewnętrznić choć troche, hmmm, bo bedziesz żałować. Od kiedy masz go na oku, ze tak powiem :) a jak on zachowywał sie z początku ? Był zainteresowany tobą ? Bo wiesz z czasem powiew nowości zanika i możesz stracić swoją szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
kinky ale skad ta dziewczyna moze wiedziec ze chodzi ci tyulko o rozmowe ,skoro nie zna cie za dobrze, bezpieczniej bedzie jak ja zaprosisz w jakies publiczne miejsce a jak juz sie spotkacie i bedzie fajnie mozesz zaproponowac przechadzke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
a w ogole to gdzie autor tematu? nie ma juz nic do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, bo w odbiorze jestem taki nie do rozgryzienia właśnie :P jestem opanowany strasznie. Ale tam jest tak fajnie. No i jednak troche ludzi by sie kręciło dookoła wiec jak coś to mogła by krzyczeć. ALe spokojnie, to wszystko na razie plany. Ona jest bardzo aktywną osoba i może nie mieć czasu :P Poza tym ćwiczyła boks :classic_cool: kiedyś wiec sie nie boi niczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
a jak przychodzi do ciebie w pracy oto o czym rozmawiacie? o pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
ale skad wiesz ze sie nie podobasz? powiedziala ci to? odwraca sie na twoj widok ? pisalam juz wczesniej ze kiedys mi sie tak facet podobal ze sie jakalam jak cos do mnie mowil i wolalam sie wcale nieodzywac, a juz zagadac to bylby koniec swiata... najpierw sprawdz swoje szanse u niej... popros o numer telefonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, mamy bardzo specyficzne warunki, tzn. bardzo głośno jest i tylko wymiana kilku zdan, ja jestem pochłonięty swoim zajęciem, a ona mi opowiada co sie jej przytrafiło dzisiaj, takie pierdółki. Myli mnie to ze ona jest bardzo towarzyska. I nie wiem czy to nie przez grzeczność. Trudno wyczuć. Ale fakt faktem przychodzi często :) potem koledzy z pracy sie nabijają że moja dziewczyna mnie odwiedza. MOja postawa tez jest myląca, niby zabawny otwarty ale jednak nie okazuje jakiegoś zainteresowania. Poza tym ja mam 22 ona 26 :P wiec niby tylko 4 lata ale jednak dziewczyna bardzo pewna siebie i wie co chce od życia, imponujące wykrztałcenie i kolejne plany. Ale sie rozpisałem :P Przychodzi tak od 2 miesiecy :P a ja nie podjąłem zadnego działania, przez mój flegmatyczny charakter, zimna kalkulacja i obiektywizm :P tylko teraz mnie wzieło na rozmyślania o niej. No i fantazje też są miłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
wydaje mi sie ze jej sie podobasz, z tego co piszesz,ja na jej miejscu zachowywalabym sie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
zapros ja gdzies i wszystko bedzie jasne...tym bardziej ze nie macie wpracy duzo czasu na pogawedke, powiedz fajna z ciebie dziewczyna, swietnie mi sie z toba rozmawia,moze spotkamy sie po pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temteremtem
ej kynki , siroto , czy ona wprowadza w wasze rozmowy elementy nieco dwuznaczne , takie , że możne je dwojako rozumieć ? oczywiście to drugire rozumowanie , jako podtekst erotyczny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z racji rozsądku, tzn. wiesz pracujemy razem, zawsze coś może nie wyjsć, strach jest... nie lubie mieszać życia zawodowego :P z prywatnym. A to wielkie poplątanie. Ale niktnie mówi ze bedzie od razu wielki ogień. Choć wiem ze nie bałbym sie jej głaskać itp. na pierwszym spotkaniu. Już kilka razy ją komplementowałem :) ze ładnie sie ubiera. A jak wiadomo dziewczyny lubią komplementy, to połączone z kontaktem fizycznym, daje mieszankę bardzo niebezpieczną... :P No zobaczymy, co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temteremtem normalna pogawędka, nie było nawet okazji zbyt do takich luźnych rozmów. Tylko raz jak autobusem wracaliśmy byliśmy sami i fajnie intymnie do rozmowy :) raczej o planach co chcemy dalej robić w zyciu, oczywiście nie ze razem tylko osobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
cream to wezmiesz od niej ten numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temteremtem
mowa ciała najważniejsza , bardzo trudno o ukryć , naawet jak bardzo chcesz. ponieważ cię zna więc musisz działa ć niestandardowo , tzn musisz jąa zaskoczyć w jakimś neutralnym miejscu typu automat na kawę w korytarzu , , tak ,żeby można było zamienić kilka słów , uważnie ją oserwuj , tylko sie nie gap !! jeśli , patrz uwaznie gdzie się dotyka i w jaki sposób . i już będziesz wiedział , widzisz jakie to proste ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temteremtem
ambersol daj sobie spokój cream to członek bractwa prawików , jego zadaniem tutaj nie jest znaleaienie dobrej rady tylko nieustanny lament nad złym i niedobrym światem , każdy z nich ma wady , zktórymi nic sie nie da zrobić jeden niski , drugi socjopata , ttrzeci znowu coś innego cream zdaje sie biadoli nad swoją sylwetką , ale moge się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
temteremtem a co to oznacza jak facet sie wgapia ze 3 mce a jak napisalam do niego na fb to oczywiscie zaraz odpisal ale tak jakby mu nie zalezalo.... i po tym nadal sie gapi ale tylko jak ja nie patrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×