Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

czy istnieją niesmiałe dziewczyny, jesli tak to jak sie zachowują

Polecane posty

Gość Pani profesor
są nieśmiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
czerwienia sie, uciekaja wzrokiem, za nic w swiecei pierwsze sie nie odezwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w odbiorze otoczenia uchodzą za delikatne, słodkie, subtelnie sie zachowują. Mało gestykulują w towarzystwie. No i mało mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takich, chyba, że w przedszkolu. W szkole podstawowej dziewczęta rozwijają swoje umiejętności uwodzicielskie po to by w gimnazjum zacząć robić lody w toaletach i dawać dupy w krzakach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mam , ale hmmm ona mnie olewa :O pewnie jestem za mało atrakcyjny dla niej , nic zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
niesmiali ludzie maja to do siebie ze najgorsze co w zyciu moze ich spotkac to porazka, dlatego czestosie zachowuja w stosunku do faceta tak zeby on nie pomyslal ze jej sie podoba i jej nie wysmial... wiec czasem ciezko stwierdzic czy dziewczyna jest niesmiala ale jej sie podobasz czy po prostu niezainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjność masz w środku a nie na zewnątrz :) jeśli panna patrzy tylko na opakowanie to lepiej dla Ciebie ze olewa. A skąd wiesz ze olewa ? brałeś od niej numer ? czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
kiedys bylam niesmiala i tak sie wlasnie zachowywalam, bo zawsze myslalam ze na pewno nie mam u niego szans,wiec lepiej zeby sie niczego nie domyslal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie osmieszyc z braniem numeru , bo sie jej nie podobam bo tylko ja zagaduje do niej a ona do mnie jeszcze nigdy więc swiadczy to o tym ze jestem :O i sie jej nie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambersol a teraz jak pokazujesz ze jakiś chłopak ci sie podoba ? Albo jak pokazywałaś, jeśli teraz kogoś masz :P ? Jaka jesteś w rozmowie z nim, o czym na początku znajomości rozmawiałaś ? W sensie jakich sfer zycia :P dotykały takie pogaduchy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
niekoniecznie, kiedys jeden chlopak mi sie strasznie podobal,jakos to zauwazyl,i zaczal zagadywac, ale ja bylam tak spieta i zdenerwowana przy nim ze nawet odpowiadajac czesc zaczynalam sie jakac i wolalmjuz nic wiecej nie mowic zeby sie bardziej nie osmieszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
teraz pierwsza sie usmiecham,staram sie bywac w tym samym czasie tam gdzie on, oczywiscie nie za czesto bo tez nie chce byc nachalana,mowie pierwsza czesc i czekam na reakcje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam bo nie wiem czemu ciągle do mnie przychodzi koleżanka w pracy i zagaduje i pomaga :D trudno sie domyślić .....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy istnieją niesmiałe dziewczyny, jesli tak to jak sie zachowują po prostu są nieśmiałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
nie chce sie wypowiadac za inne dziewczyny, moze ktoras tez sie wypowie w tej kwestii ale ja mam tak ze jak facet mnie nie interesuje to nie patrze na niego w ogole chyba ze musze, nie szukam z nim kontaktu no i na pewno bym nie zagadywala pierwsza, wiec jesli ona tak robi to pewnie cie lubi,chociaz ciezko stwierdzic czy tylko jako kolege czy moze cos wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :) trudno cokolwiek stwierdzić. Ale ogólnie jes miła dla wszystkich, no ale ciągle do mnie przyłazi :P Fajnie mi sie z nią rozmawia :) i w ogóle :) i w ogóle :) jest też trochę, chop siu z główką ale tak pozytywnie jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kinky reggae pytam bo nie wiem czemu ciągle do mnie przychodzi koleżanka w pracy i zagaduje i pomaga trudno sie domyślić ....." Pewnie zauważyła, że sam sobie nie radzisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agonia36
Zlanczajom nogi po tym poznac ze sa niesmiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre kobiety podobno lubią nieporadnych facetów - jakiś instynkt macierzyński, czy co...? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×