Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

czy istnieją niesmiałe dziewczyny, jesli tak to jak sie zachowują

Polecane posty

Gość martynkia
ja jestem niesmiala, ale jak facet mi sie podoba to umiem go poderwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHRINEshrineSHRINE
Cream co ci szkodzi zapytac po ciuchu do niej skoro jest niesmiala czy pojdzie z toba do kina czy gdzies? Masz z nia kontakt gg,numer telefonu czy cos?To zadzwon.No chyba ze ty jestes niesmialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam z nią kontaktu tel, gg itp jedynie jak sie na miescie widzimy , jej zachowanie mnie zniechęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braveDonna
Jest taki jeden,wydaje mi się ze ja mu się podobam i zagaduje do mnie,obejmuje mnie ręką,pogłaskał..itp.on myśli ze jestem nieśmiała,ale ja mam fobie społeczną,która jest mylona z nieśmiałością.Ja go nie chce bo mi sie nie podoba i traktuje jak kolege;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ja powiem twoje imię to czy ty powiesz swoje na e-mail jak chcesz mój adres to kasiulek900@tlen.pl podaj swój e-mail to ci wyśle jak ty moze masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rany......
Kasiulek, weź się już zajmij odrabianiem lekcji :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - sprobuj sie z nia umowic, uwirz mi swiat sie nie zawali jesli ci odmowi... a moze akurat sie zgodzi... ten moj ktorym jestem zainteresowana tez sie tak zachowuje, raz sie usmiecha a pozniej ignoruje... ale ja w koncu zaryzykowalam i napisalam do niego czy moze pojdziemy ktoregos dnia na kawe i sie zgodzil :) pamietaj ze w zyciu nie zaluje sie tego co sie zrobilo, tylko tego czego sie nie zrobilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz do stracenia?
Chyba tylko złudzenia i nadzieję, a w praktyce najwyżej odmówi i będziesz miał jasność w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream to naprawdę matoł
jak można być tak tępym 30 letnim szczawiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj widziałem tą panne cu mi sie podoba i do której kilkarazy zagadałem i teraz to nawet sie do mnie nie usmiecha , kiedys to robiła to swiadczy o tym ze nie spełniam warunków estetycznych i sie poprostu nie podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rozmawiałeś z nią w ogóle kiedyś dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo nie było okazjii to dosc specyficzne miejsce i jestesmy tam w różnych celach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YouOnlyLiveOnce
Skoro mineły trzy lata to pewnie większość z was wie, gdzie takie dziewczyny przeważnie można spotkać. Podzielcie się swoją wiedzą w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nieśmiałych dziewczyn tylko takie zbyt leniwe i zbyt wyniosłe by samej zagadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www forumdyskusyjne y0 pl W miejsce spacji wstaw kropki!  Serdecznie zapraszamy do ciekawych dyskusji i rozmów :D Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×