Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

czy istnieją niesmiałe dziewczyny, jesli tak to jak sie zachowują

Polecane posty

Gość ambersol
no i jak tam chlopaki, zdzialaliscie cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z-37
Czasem ciężko jest odróżnić brak zainteresowania od nieśmiałości. Wydaje mi się, że dziewczyna niezainteresowana zachowuje się naturalnie, nie ma problemu z kontaktem bezpośrednim, rozmową. Ale w bezpośredniej relacji raczej zlewa faceta. Natomiast nieśmiała dziewczyna wobec mężczyzny, który się jej podoba raczej staje się małomówna, zachowuje dystans, plącze się jej język i... nogi ;] W skrajnych przypadkach unika obiektu westchnień bądź wręcz spanikowana ucieka na jego widok :P Gonić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co chodzi jeśli rozmawiam z dziewczęciem, nie patrzy mi w oczy, tylko odpowiada nie zadaje mi pytań, uważa że jestem natrętny ale co mam zrobić skoro ona tylko odpowiada to ja muszę mówić za nas dwóch, uśmiecha się, mówi cześć próbować czy odpuścić, chciałbym ale jeśli ona nie chce to się pakuję i jadę w świat bo taki miałem zamiar gdzieś jechać ale odkąd ją poznałem to zaczynam się zastanawiać czy jechać czy się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslę sobie,że...
zachowują się często z dystansem, co może być odebrane jako niechęć do danego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kreacja*
Z moich obserwacji wynika, że wokół coraz więcej jest nieśmiałych osób - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Ludzie pozamykali się w złotych klatkach, nieświadomi jak ciężko jest później je opuścić. @ wierzę że Jeśli i tak masz w planach wyjazd, to nie masz nic do stracenia. Próbuj jak najbardziej. Zaproś na spacer, kawę. Poproś o numer telefonu - obserwuj jak się będzie zachowywała, jeśli Cię lubi, powinna się zgodzić, nawet jeśli jest bardzo nieśmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kreacja*
@ kinky reggae Super! Gratuluję i życzę powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@ kreacja no niby masz rację ale jak sie zabardzo nakręce to później będzie mi ciężko zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kreacja*
Wyjazd zapewni Ci masę wrażeń. Poza tym nie nastawiaj się na nic, to i rozczarowania nie będzie - a co najwyżej pozytywne zaskoczenie - czego gorąco i z całego serca Ci życzę :) Naprawdę wyjątkowo wygodna sytuacja, bo gorzej jest gdy po koszu jesteśmy skazani na widywanie obiektu westchnień, wtedy ryzyko jest już spore. A z drugiej strony nikt nie każe wyjeżdżać z wyznaniami - zawsze warto dać sobie czas i spokojnie wybadać teren ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
kinky - super, widzisz jednak bylo warto :) moze cream teraz poczuje przyplyw wiary w siebie... oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
wierze ze moze i przez chwile ciezko ci bedzie zapomniec, ale w koncu przejdzie a jak nic nie zrobisz to bedziesz rozmyslal o tym latami czy moglo cos z tego byc czy nie.... wiec do dziela bo naprawde masz malo do stracenia... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądajcie czasem bo bede pisał jak rozwinie sie ta znajomość. Ale dopiero w wekend coś bo wiadomo teraz srodek tygodnia :P Bez odbioru...... ;) Znaczy sie Ona sama mi wcisneła ten numer podczas pogawędki :P Zanim sie zorientowałem co sie dzieje to już miałem go zapisany w telefonie :D cwana jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ambersol a co jeśli się będzie chciała się spotykać to co ja wtedy zrobię, zostawać nie chcę, a ze mną nie pojedzie bo nie zna mnie dobrze, a właściwie to prawie wcale, tylko mogę sprawić jej ból a tego bym nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Kreacja*
Z tego, co pisałeś, istnieje jeszcze inna opcja ;) wierze że 18:19 "próbować czy odpuścić, chciałbym ale jeśli ona nie chce to się pakuję i jadę w świat bo taki miałem zamiar gdzieś jechać ale odkąd ją poznałem to zaczynam się zastanawiać czy jechać czy się starać" Może się uda i jednak zdecydujesz się zostać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
zawsze istnieje jeszcze inne wyjscie, mozecie sie spotkac, poznac, jak zaiskrzy to kontynuowac znajomosc przez internet a poznie ona moze do ciebie przyjedzie... znam kilka takich przypadkow a nawet 1 kiedy poznali sie przez neta i dziewczyna pojechala do chlopaka za granice niewidzac go na oczy osobiscie, a po 2 latach wzieli slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambersol
kinky trzymam kciuki za udane spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta panna jest dziwna , raz sie usmiecha do mnie a raz nie ale jeszcze nigdy sie sama nie odezwała , to potwierdza ze ma mnie w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiała - Nieśmiała
Ja tak normalnie to jestem śmiała i pewna siebie. Onieśmiela mnie tylko taki jeden facet, który mi się podoba. Nieśmiały w dodatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - pewnie jest niesmiala.... czeka az ty cos zrobisz.... nie jest pewna czy ja lubisz dlatego nie narzuca sie swoja osoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apostrof@
Cream, to typowy objaw nieśmiałości. Dziewczyna czeka na Twój krok - spróbuj z nią pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHRINEshrineSHRINE
**cream**a opisz jak wyglada ta dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jak bym napisał ze ładna to znaczy ze ma mnie w dupie a jak przeciętna to ze niesmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHRINEshrineSHRINE
ale napisz czy blodnyka czy brunetka? skad ja znasz? mam doświadczenie u nieśmiałych dziewcząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×