Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trutuutiiii

Kto bierze hydroxyzinum?

Polecane posty

Gość trutuutiiii
dzis dopieero kupilam i zastanawiam czy brac.Mam pod opieka dziecko i musze byc w pelni sprawna. A maz wraca za jakies 2h do domu. Czy macie tak ze ciagle byscie spali zeby nie myslec o tym? bo ja tak. Moglabym zareaz sie polozyc ale nie wiem czy zasne, nawet jesli tak to maz mnie obudzi i juz nie zasne.. Ja nigdy wczesniej nie mialam zadnych problermow ze snem. Dopieero od nie dawna. odkad pojawily sie leki mam problemy ze snem.Miewam koszmary, czesto sie w nocy budze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalona ziutka
:D wali po 20 minutach czekaj na męża:) tylko wiesz że uzależniają więc się pilnuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
w ciagu dnia jest ok.Ale przychodzi wieczor robi sie ciemno i zaczynam panikowac. jak tego sie pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawalona ziutka
wiesz coś jest tego przyczyną więc najrozsądniej z kimś pogadać te prochy to ogłupiacze na pewno Cię nie uzdrowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
za tydzien mam wizyte u psychologa. moze on mi pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
ale ja ide na kase chorych. dwa lata temu chodzilam i pomogla mi. Mialam ciezki okeres w zyciu. Pomogla mi znalesc sens.Dzieki niej mialam motywacie i chce do szukania pracy. Stanelam na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze na kase ale pamietaj, ze psychiatra to nie lekarz, depresji czy nerwicy lekowej ci nie wyleczy. To pomoc dorazna. Nie obwiniaj się jakby tym razem się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
ja po hydroxyzinum miałem głupiego jasia wszystko mnie śmieszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
ale mowia ze przy deperesji czy nerwicy oprocz brania tabletek potrzebna jest psychoteerapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trzeba zacząć od lekarza. To jak z cukrzyca, najpierw lekarz endokrynolog a potem dietetyk... Nie wiem na ile poważne masz zaburzenia, oby to było jeszcze w miarę delikatne. Nerwica lękowa to beznadziejna choroba i życzę ci byś tego nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
czemu przypisał ci od razu silne lek a nie ziołowe ja biorę teraz kudzu root też pomaga na nerwy ale wyleczyłem sie dzięki akupunkturze tydzień czasu po 30 zł za dzień ale za to kazał mi słuchać Mozarta bo leczy nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
kobieta podwjna- mialas nerwice lekowa? jakie mialas objawy? a czy praca moze doprowadzic do nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrozyzynowa pani
eh neistety nerwica lekowa to tragedia, przez nia nabawilam sie i depresji. pije melise i nervosan, troche pomaga przynajniej serce juz tak nie wali ale ostatnio zaczelam sie duzo gorzej czuc. strasznie senna sie zrobilam, chodze jak pijana, jakby nieobecna, dziwny wzrok, zaczely sie znowu niepokoje i lek rzez caly dzien a jak mma wychodzic to jest tragedia. Jestem strasznie spieta az kregoslup bopli szczegolnie kark, slabo mi sie robi na podworku, mam dreszcze, zimno mi, poce sie strasznie. nie wiem co mam ze soba zrobic, smierc mi sie wydaje najlepszym rozwiązaniem. odnosnie hydroxyzyny to bralam ja kiedys doraznie. strasznie sie stresuje byle czym wiec lekarka kazala mi brac cala 25 mg rano. gdy wzielam to ledwo szlam , czlapalam, ratowala mi zycie w napadach paniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
ja miałem nerwice dostałem atak paniki sobie szedłem z kumplem tak samo tak jak atak padaczki też nie wiadomo kiedy nastąpi serce mi waliło temperaturę dostałem z 38 cisnienie mi podskoczyło polecam kudzu root mocarta i akupunkturowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie, ale bliska mi osoba takm na własne zyczenie, na skutek nadużywania alkoholu. Widzę różnicę w zachowaniu, gdy leki bierze i nie. No ale ta osoba ma małe szanse na wyleczenie... Nawet pomimo tego, że już nie pije. Ja też mam lęki i też myślę o psychiatrze, bo pogłebia mi się to. Wydaje mi się, że długotrwaly stres ma ogromny wpływ na Twoją sytuację, ale nie jestem lekarzem, więc nie mogę się wypowiadać na ten temat z całkowitą pewnością. Bardzo ważne, przy takich lekach nie wolno pić alkoholu. Z Kudzu root daj sobie spokój, to kupa. Ale jak chcesz to podaj mi adres mailowy to wymienimy się namoarami i wyślę ci pudełko tego Kudzu. Zalega mi w szufladzie, a jeść nie będę bo nie pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrozyzynowa pani
trututii tak praca tez moze doprowadzic do nerwicy, to wynik przewleklego stresu, mysle ze to byl punkt zapalny wszystkiego a potem sprawy rodzinne bardzo tragiczne i klapa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
ja lykam magnez- jak chodzilam do pracy nawet do 6 tabletek dziennie. Pije melise, i jak mam neerwa biore kalms. teeraz od 2 tyg. jestem na zwolnieniu.I wtedy zaczely sie leki. i przestalam brac magnez. Byl okeres czasu ze balam sie jezdzic pociagami, autobusami- jak narazie wyleczylam sie z tego ale nie dokonca- bo sama nie pojade. Musi byc ze mna maz. czemu lekaerz perzepisal- powiedzialam co mi jest i dal to. Drogie to zaplacilam 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] kobieta podwójna no chyba ze na kase ale pamietaj, ze psychiatra to nie lekarz A Ty co bierzesz, że piszesz takie głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja hydro brałam kilka razy, jak nie mogłam zasnąć, albo bardzo coś mnie zdenerwowało. Tak na co dzień nie biorę bo zamula. Z chloro też tzreba uważać, bo potrafi zamulić, ale jednak nie tak. Raz wzięłam 1 tabletke chloro i wypiłam pół piwa, urwał mi się film. Obudziłam się na ziemi z ludźmi wzywającymi pogotowie :) Więc trzeba uważać :) Dlatego jak dużo prowadzisz to nie bierz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
w Pracy nie raz mnie zlapalo. Normalnie stoje a nagle uderzenie goraca, serce wali jak oszalale. Nie moglam na niczym sie skupic.Rece sie trzesa. Chec ucieczki. Masakra.Mysallam ze oszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrozyzynowa pani
tututiii ja mma tak smao, gdy mam jechac tramwajem, autobusem gzies dalej to starsznei sei stresuje, boje ze zemdleje i wgl. nie minelo mi to, ja za poltora tygodnia musze wrocic do pracy i juz sie boje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutuutiiii
kobieta podwójna- pomylilo ci sie z psychologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
kudzu Reguluje stan emocjo-nalny przez podniesienie poziomu serotoniny i dopaminy w mózgu. Wzmacnia system nerwowy i reguluje proces trawienia. i bym zapomniał bym omega 3 też jest dobry na nerwy kudzu ma też ine właściwości lecznicze Preparat Kudzu pomaga tez zregenerowac organizm: wspomaga odtruwanie wewnetrznych organów, a w szczególnosci watroby, pomaga uregulowac trawienie, lagodzi nadkwasnosc zoladka oraz biegunki, lagodzi bóle miesni i glowy, korzystnie oddzialywuje na uklad krazenia i uklad kostny, wspomaga produkcje serotoniny i dopaminy, które wzmacniaja uklad nerwowy i pozytywnie wplywaja na zycie emocjonalne, ogólnie poprawia samopoczucie, dodaje sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydrozyzynowa pani
myslicie ze pogoda tez ma wplyw na nasze samopoczucie? na lęki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×