Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jola Wołów

Wysyłam swojego faceta na laserową depilację twarzy, bo ma za ostry ZAROST!

Polecane posty

Nie może się ogolić na gładko, ma taką szarą twarz nawet po goleniu! A po paru godzinach to już mu skóry nie widać! Strasznie mnie to drapie przy całowaniu i w łóżku też jest nieprzyjemne! Raz przejechał mi tym zarostem po czułym miejscu, myślałam, że umrę z bólu :o Wysyłam go na laserową depilację twarzy i wtedy w ogóle nie będzie musiał się golić. Sprawa załatwiona na parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutaskaa tra la la la bam
ile kosztuje takie usówanie włosów z twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakow
Sam bym na takie coś poszedł. Spokój z goleniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby taki zabieg wystarcza zrobić 2 razy i ma się spokój do końca życia, ale nie wiem jak jest z takim ostrym zarostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaty mu nie każę golić, chociaż ma bardzo owłosioną. Włosy na ptaszku sam przycina, ale nie depiluje, a ten zarost na twarzy... Jest straszny, on i tak ma męską kwadratową szczękę, więc nawet bez zarostu będzie wyglądał męsko. Poza tym Twój facet nie ma pewnie tak ostrego i kaleczącego skórę zarostu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz Jola, ale z tą laserową depilacją to nie jest tak łatwo. Poczytaj sobie opinie dziewczyn które robiły sobie laserową depilację czegokolwiek. Lekarz może mu powiedzieć - ta wystarczą 2 zabiegi, a okaże się że będzie ich trzeba 10, a może i to nie pomoże. Mi lekarka powiedziała że na naczynka laserowo 1x wystarczy. Tymczasem jutro idę na 4 zabieg, a w sumie moje naczynka są ledwo widoczne. Ale nie tak miało być, nie tak mi mówiła na konsultacjach. W ogóle co na to Twój facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest za, bo golenie zajmuje mu mnóstwo czasu. Ale nie wiem, czy kiedyś nie będzie żałował, jak będzie chciał zapuścić brodę, no ale jakie jest inne wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra, tępy bazylu, nie wyżywaj się tu na mnie tylko dlatego, że przegrałaś życie i mnie nie wyzywaj od idiotek 🖐️ On sam chce tego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee, idioci z Was? Kto mówi o zerowym owłosieniu, ma włosy na reszcie ciała, ale jego zarost na twarzy mnie kaleczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po cholerę zakładałaś ten temat, skoro mu pasuję ta laserówka.... Chciałaś poinformować szanownych kafeterian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Men :D
Jola Wołów Ja też mam mocny zarost ( no ale bez przesady nie odrasta mi wciagu kilku godzin) i zapuszczam sobie taki krótki i kobiety go właśnie chwalą a po za tym ty mogła byś sobie mnie chcieć wysłać a ja i tak bym zrobił co uważam za słuszne i nie poszedłbym na depilację .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgagsa
ja też bym nie poszedł na depilacje bo to już na stałe moge się najwyżej ogolic ale jak na stale bym stracil zarost to tak jakby kobiecie ucieli cycki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z Krakowa :)
Facet bez zarostu to nie facet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cholere się za niego brałaś skoro nie odpowiada Ci jego zarost? Bierzesz sobie faceta żeby go zaraz zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D hahahaha
będzie wyglądał teraz jak zniewieściały chłopczyk bez testosteronu :D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaghx
dla mnie facet który tak daje się zmieniać i to z takim gównem to nie facet to uległy żałosny siedzacy pod pantoflem chlopczyk .......bo zarost mnie kłuje :D co za idiotka :D hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany leon
Jola Wołów 🖐️ tyle ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwanieak z wawy
no ale jakie jest inne wyjście? Zmienić kobitę....na prawdziwą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cassie :D
hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Jak dla mnie szanowna Jolu jesteś straszną egoistką. Na pewno nie było miło Twojemu mężczyźnie, kiedy mu narzekałaś, że Cię bolał jego zarost... Wiesz, to trochę tak jakby facet powiedział Tobie: "Masz beznadziejne cycki i celulit na dupie". Ale po sposobie w jaki atakujesz ludzi, a nawet jak śmiało założyłaś ten wątek wnioskuję, że MOIM ZDANIEM nie tylko jesteś rozkapryszoną jedynaczką, ale i masz przedmiotowe podejście do innych... ludzi. Ogarnij się i zamiast wysyłać faceta na depilację okładaj się celofanem... Kobiety od wieków jakoś sobie radziły delikatna skórko słowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiusz79
Trochę próżno o jakieś 3 lata ale może ktoś przeczyta. Wszyscy krytykujacy sami są żałośnie. Ją chętnie sam pozbył bym się mojego zarostu bo mnie po prostu w kur..a, muszę się golić dwa razy dziennie co nie jest zbyt praktyczne dla kogoś kto nie zamierza zapuszczać brody. Mało tego gole się na jajcach i pod pachami. My faceci lubimy wygolone cipki, ale sami nie robimy nic zeby nasze kobiety też miały jakąś przyjemność, większość z nas uważa że łaski lubią włochate szczoteczki do zębów, ja nie. Ja tam wolę jak moja żonka jest zadowolona i w tego jest lodzik jak się patrzy. A śmierdzące kudły pod pachami są po prostu ohydne i w cale nie "meskie". Męski facet to zadbany facet, reszta to smierdziele i fleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimea
Mogę się wypowiedzieć w tym temacie, bo jestem po chyba już siódmym zabiegu. Po szóstym tak naprawdę dopiero jest taki efekt, że mogę się nie golić nawet dwa tygodnie i nie widać. Żałuję, że nie zrobiłem tego dawniej. Koszt maszynek już mi się zwrócił. Ogólnie rewelacja i polecam chociaż pierwszy raz bardzo boli. Działa to tylko na ciemny zarost. Nie ma szans by dwa zabiegi wystarczyły. Głowica lasera ma około 9 mm lub trochę więcej i tak punktowo strzela się w skórę. Nigdy na zakładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek5
Witajcie! Mam zamiar wynająć z pracownikiem, wypożyczenie lasera firmy VECTUS PALOMAR. Jeśli jesteście zainteresowani, to możecie przyjechać w umówionym terminie i wykonać depilacje dla was. W salonie kosmetycznym jest dużo droższe za same plecy kosztuje ok. 400zł i nie zawsze będzie to tej klasy laser (często w salonach pracują stare sprzęty przy których ból jest nieporównywalny i efektywność jest znacznie mniejsza). U nas się płaci jednorazową kwotę 200zł i depiluje co chcecie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, to piszcie e-mail: tomek5cytlak@gmail.com Pozdrawiam Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×