Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Gość dystrybutor FM

Poszukuje osób do współpracy w branży MLM, a mianowicie z firmą FM Group Polska. Zarobki sam sobie wyrabiasz i są całkowicie nieograniczone. Wszystkim, którzy zaraz zaczną pisać, że to naciąganie i zarabia tylko ten z góry, życzę dużych zarobków podczas pracy w Lidlu do 67 roku życia i odsyłam do planu marketingowego tej firmy, bo skoro tak twierdzą to go na oczy nie widzieli:) Zainteresowanych proszę o kontakt pod: diablos666@op.pl gg: 260128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Dziwna jest mentalność ludzi. Gdybym napisał, że mam pracę w magazynie po 9 godzin dziennie za 1500 miesięcznie byłoby pewnie mnóstwo pytań i zainteresowanych, a gdy można zarobić kilka tysięcy poświęcając kilkanaście godzin tygodniowo nie ma chętnych. Najwidoczniej nie każdy chcę być bogaty:) Pozdrawiam i życzę powodzenia na etatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM jest fajny (tak uwazam)
Prawde mowisz. Jest tyle mozliwosci zarabiania duzych pieniedzy ale kazdy ciagnie do tego etatu jak mucha do gowna. Nie wierze ze ludzie potrafia byc takimi ograniczonymi pacanami. A potem beda zdychac na marnej emeryturze (jak dozyja) Dodam ze MLM jest swietnym pomyslem na zarabianie duzych pieniedzy. Ja tez zycze wszystkim zapierdalania do 67 roku zycia. Powodzenia i marnujcie swoj czas dalej. Bo ktos musi zapierdalac (WY), zeby ktos mogl sie opierdalac (JA) Tak czy siak, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM jest fajny (tak uwazam)
Po czym to stwierdzasz. ?? Rozczaruje cie ale JA i autor tego tematu to inna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dodam ze MLM jest swietnym pomyslem na zarabianie duzych pieniedzy. Ja tez zycze wszystkim zapie**alania do 67 roku zycia. Powodzenia i marnujcie swoj czas dalej. Bo ktos musi zapie**alac (WY), zeby ktos mogl sie opie**alac (JA)" Weź mnie nie rozśmieszaj TY się niby przejmujesz czyimś losem i chcesz żeby ten ktoś zarabiał dużą kase? czy raczej chcesz żeby pracował na Twoją d.upe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraż sobie kolego że mam pojęcie o "branży" i niechce mieć nic wspólnego a te pienądze wycieczki i samochody możecie zatrzymac dla siebie .ja na Was robić nie będe szukajcie innych jeleni naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już widze las rąk chętych do pracy gdybyście byli taką super zaj.bistą firma to nie musielibyście sie zgrywać na forum ludzie by się sami do Was garnęli gdyby tak było jak mówisz kolego. ale ludzie nie są tacy naiwni . wiem jak to działa to działa jak sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM jest fajny (tak uwazam)
xrozza w dupier byles i gowno widziales. Owszem przejmuje sie innymi bo w tym biznesie jest tak ze jesli inni zarabiaja to ty tez zarabiasz. W tym biznesie nie dzialam tak ze zapisze sobie iles tam osob i one beda pracowac za mnie. Tutaj nie o to chodzi chociaz wielu tak mysli a to bledne myslenie. Naiwnym jeleniem jestes ty bo bedziesz zapierdalal dla kogos do 67 roku zycia za marne pieniadze. ty bedziesz zarabial 1100 netto a twoj pracodawca 10 tys albo i wiecej. I kto tutaj jest jeleniem co ?? Dajesz sie okradac z kazdej strony. Podatki, ZUS itp. Wszyscy z ciebei doją kase ale ty sie cieszysz bo zarabiasz 1100 zl lub niewiele wiecej. O brazny MLM nie masz pojecia, cos tam uslyszales , przeczytales i powielasz stereotypy i mity. Rozglądnij sie. Pelno takich dookola jak ty. Nieudacznikow ktorych najwiekszym osiagnieciem jest praca u kogos za grosze. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha człowieku co się tak pienisz ? i skąd wiesz ile zarabiam? hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Też się zastanawiam czemu ludzie są tacy zawistni. Tak wam to przeszkadza, że robicie na czyjeś konto to czemu pracujecie na etatach? Sami sobie zaprzeczacie. Firmy was wyzyskują, a wy się dajecie zamiast odwrócić się od nich. Dokładnie tak jak napisał "MLM jest fajny" rypiecie na dużą wypłatę prezesa/kierownika itp., dostając tyle pieniędzy, żebyście tylko nie zrezygnowali, a nie tyle żeby wam starczyło na podstawowe wydatki. Ja jestem wdzięczny osobie, która mnie wprowadziła do mlm'u bo dała mi możliwość na duże, zależne tylko ode mnie zarobki. Mam mówić, że to badziew bo on zarabia więcej ode mnie? Nie bądźmy śmieszni. Ja pracuje na swoje konto i na swoje zarobki, a to że przy okazji ktoś wyżej ode mnie też dzięki mnie zarabia jakoś mi nie przeszkadza, bo tylko w ten sposób mogę mu się odwdzięczyć. Jestem w mlm od niedawna, więc nie mam jeszcze samochodów i struktura sama się nie tworzy, więc pomyślałem, że może tutaj znajdę kogoś kto będzie chciał współpracować i też zarabiać. Jak widać Polacy wolą tylko narzekać i nic nie robić ze swoim położeniem. Dla mnie zakupy w sklepie, który dzieli się ze mną swoim zyskiem ze sprzedaży są atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM jest fajny (tak uwazam)
xrozza nie pienie sie. po prostu smieszy mnie to jak ktos wypowiada sie na tematy o ktorych nie ma zielonego pojecia. To jest glupie i dziecinne. Ja np nie mam pojecia o fizyce kwantowej wiec sie nigdzie nie wypowiadam. O MLM i biznesie ogolnie mam pojecie , ciagle sie ucze wiec sie wypowiadam. Nie wiem ile zarabiasz ale sadze ze nie wiele. Ale moge sie mylic , jak kazdy zreszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM jest fajny (tak uwazam)
dystrybutorze masz racje. POLACY POTRAFIA TYLKO NARZEKAC. I to widac. Wystarczy popatrzec na innych ludzi. Ciagle narzekanie jak to jest zle na swiecie i/lub w Polsce. jakie wszystko drogie, ludzie skurwysyny, pracy brak, wszyscy oszukuja, kradna, politycy nic nie robia, u lekarza kolejki, lekarstwa drogie itp itd etc Taka jest prawda i ciezko cos na to poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
"MLM jest fajny (tak uwazam) xrozza nie pienie sie. po prostu smieszy mnie to jak ktos wypowiada sie na tematy o ktorych nie ma zielonego pojecia. To jest glupie i dziecinne." O czym pojęcie ?, o czym ?. Tak pitolicie bez sensu od tylu już lat, każdy te same durnowato głupkowate teksty jak papugi !. Płacenie ZUS-u, zapindalanie do 67r. itd. A Ty ?, zwolniony jesteś z ZUS-u????? Pewnie i tak, bo pewnie latasz za znajomymi z tymi perfumkami i na ten comiesięczny ZUS to nie zarobisz w rok ! MLM to globalny kant, klasyczna piramida w której zarabia 1-2% uczestników. I dlatego ciągle pojawia się nowy żebrak na forach i skamla o nowych naiwniaków. Szokującym jest fakt, że w dobie takiego przepływu informacji ciągle jest tylu aż tak naiwnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
A bodaj by was wrona osrała: heh żałosna jest Twoja wypowiedź, ale odniosę się do niej, bo mnie trochę rozbawiła. Nikt tu nie lata za znajomymi z perfumkami, więc jeśli nie masz pojęcia na czym polega biznes mlm to naprawdę takie zidiociałe teksty zachowaj dla siebie. Nie ma to jak nigdy nie działać w mlmie, a być w jego sprawach ekspertem:) Klasyczna piramida powiadasz? Dobrze, że pracując na etacie nie bierzesz udziału w klasycznej piramidzie:) Prezes - 5000-10000/mc kierownik - 2500/mc Pracownik - 1500/mc Oczywiście to tylko przykładowe, ale będąc pracownikiem masz szansę na zostanie prezesem? No jeśli prezes wykituje, zastępca też a Ty byłeś dobrym znajomym to może Ci się uda jeśli pracowałeś za 1500 przez 30 lat, a prezes nie miał rodziny, także powodzenia. W mlmie nie ma prezesów i każdy zarabia tyle ile sobie wypracował, a nie tyle ile mu zapłaci osoba nad nim, ale dla was zwykłych cieci, którzy muszą być pod kimś i wykonywać polecenia to jest nie do pojęcia. Czy widzisz żebym tu jak to ładnie ująłeś skamlał o nowych naiwniaków? Skamlecie Wy, bo co chwila ktoś zostaje na lodzie bez pracy i biadoli jak to mu źle, jaki to rząd gówniany, jak to teraz macie pracować do 67 roku życia itp., itd.. Ja tylko zaproponowałem współpracę w branży mlm - ktoś chce to dołącza, nie to nie. To nie mi zależy żeby nowe osoby zrekrutować i żeby zaczęły zarabiać, to im powinno zależeć żeby zarobić porządne pieniądze. W pełni się zgadzam, szokujące, że w dobie takiego przepływu informacji ciągle jest tylu naiwnych roboli na etatach za marne grosze zamiast zacząć zarabiać w branżach gdzie sam sobie jesteś szefem. Ja się cieszę z tego powodu, bo jak podjadę mercem opłacanym przez FM, to będzie miał mi go kto zatankować. A Ty dalej żyj na swoim błogim etacie, rozkoszuj się słodkim życiem i wieczną sielanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Z tym etatem to kolejna paranoja powtarzana przez wszystkich bez wyjątku wyznawców MLM. Skąd wiesz czy ja pracuję na etacie ?. Nie wiesz, ale bezmyślnie walisz między oczy zapamiętanym tekstem, prawda ?. A z ZUS-em to jak ?, bo coś sprytnie unikasz odpowiedzi ?. Nie ważne czy latasz z perfumami, czy z durną kartką na której masz "super byznes plan" . Nie ważne. Ważne że latasz i skamlasz, bo większość ludzi na dźwięk słowa MLM albo puka się w czoło albo czym prędzej "daje nogę", odkłada słuchawkę, mówi dobrze ale jutro, itd. I co będziesz tu pindolił o jakichś super interesach !. Gdzie ci rentierzy MLM, gdzie oni są ?. I nie porównuj bezmyślnie struktury zatrudnienia do piramidy, bo ona owszem ma KSZTAŁT piramidy, MLM zaś ma ZASADĘ DZIAŁANIA PIRAMIDY. Od zakazanych piramid finansowych różni się tylko tym, że wprowadzony jest produkt, co w świetle prawa uświęca cały przekręt. Rozumiesz różnicę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaha no i tu się zgodze z wypowiedzią przedemną hahahha jesteście załośni i nikt niechce się do Was zapisać oj jakie to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Gdybyś nie rypał na etacie to byś się tu nie wypowiadał i nie negował mlmu nie mając kompletnie pojęcia jak to działa. Stąd mój wniosek. Jak nie pracujesz na etacie to oświeć mnie, może się pomyliłem:) A jak to jest z Zus-em to nie wiem i nie interesuję mnie to na razie póki jeszcze studiuję. A Ty dalej z tym skamleniem hehe. Ja proponuję komuś coś, a nie skamlę, ale skoro Tobie jedno i drugie znaczy to samo to nie mamy o czym dyskutować. Proszę bardzo - tu masz część rentierów mlmu: http://www.youtube.com/watch?v=C0Ql5-JgNfY&feature=g-hist - będąc diamentową orchideą zarobki kreują się na poziomie 50 000zł miesięcznie. Jakoś mi nikt nie odkłada słuchawki, ani nie ucieka jak mu prezentuje wspólny biznes - skoro masz takie przykre doświadczenia to współczuje, ale widocznie nie byłeś dla tych ludzi co uciekli kompetentną osobą do wspólnych interesów. Nie porównuję bezmyślnie, porównuję bo wiem, że praktycznie niczym się nie różnią, a wręcz piramida w mlmie jest stokroć korzystniejsza. Dochodząc do pewnego poziomu, wszyscy na nim zarabiają taką samą kwotę i mogą być (są) tysiące takich osób, a nie jedna, która pociąga za sznurki i reguluję wypłaty wszystkim poniżej, więc nie mów mi, że mlm ma zasadę piramidy skoro nie masz pojęcia jak ta "piramida" działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Xrozza: to, że osoby takie jak wy z ograniczonym myśleniem i poglądem na świat nie chcą nie znaczy, że nikt nie chce Oj jakie to smutne, że tylu ludzi będzie zarabiało siedząc w domach, a wy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Oj nie wiem czy ciebie da się oświecić :(. Nie wiem też co studiujesz ale swoimi wypowiedziami potwierdzasz katastrofalnie żenujący poziom współczesnej oświaty. Po prostu kopara opada :(. Ja nie pytam o "rentierów" ze spotkań motywacyjnych. Ja pytam o zwykłych ludzi, sąsiadów twoich, moich, o ludzi mieszkających w twojej okolicy. Piramidy żerują na naszym rynku już ponad 20 lat. Czy znasz ludzi w twoim otoczeniu utrzymujących się z handlu, usług, rzemiosła ?. Dlaczego nie ma nikogo z MLM ? Nie rozumiem jak to nie interesujesz się ZUS-em ?, co z ZUS-em mają wspólnego te "pożal się Boże studia" ?. Mówiąc krótko nie zarabiasz nic !, tak ? Ale mózg......to masz już zryty człowieku. SZOK :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa prawda w oczy kole już się rzuca jak pchła na kołnierzu ja jak słysze MlLMM to mi się śmiać chce jesteście zabawni naprawde hahhaa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Hehe no i potwierdziłeś, że robisz na etacie, a tak się burzysz, że Cię z góry osądziłem na etatowca. Mój kolega zna osobiście dziewczynę, która jest już liderką i koło tysiąca na razie wyciąga na tym. Sam nie mam takich sąsiadów, dopiero niedawno mlm do mnie dotarł i dlatego mam duży potencjał w okolicy, więc tylko się cieszyć z tego. Co mi po mlmie jeśli wszyscy wkoło już by w tym działali i zarabiali duże pieniądze? Sam utrzymuje się z usług, a mlm na razie jest dodatkowym źródłem dochodu. A studia mają to, że póki się uczę ubezpieczony jestem pod rodziców jako członek gospodarstwa, więc sam nie zaprzątam sobie tym głowy. Kto mówi, że nie zarabiam? Nie muszę być zarejestrowanym przedsiębiorcą żeby zarabiać i bulić połowę dochodu dla państwa za nic. Głupi nie jestem wbrew Twojemu osądowi. Zabrakło już Ci argumentów to postanowiłeś mnie obrażać? Zawsze jakieś wyjście:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Dzięki i wzajemnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Co niby i czym potwierdziłem ?. Kolejny bełkot MLM-owca : "mój kolega zna kolegę swego szwagra, którego wujek zarabia" A ja mam słonia na koniu w złotej karafce :D Młody człowieku, nie obrażam ciebie, tylko przerażony jestem tym co wyrośnie z twojego pokolenia. Jak widać na podstawie twoich tekstów, twoja znajomość zasad działania otaczającego cię świata porównywalna jest do mojej wiedzy na temat tekstów modłów buddyjskich mnichów. Jest najprościej mówiąc ZEROWA !. Aha nie wiem co za "LIDERKĘ" zna twój kolega, ale zarobek ma ona iście imponujący. Dla twojej informacji powiem ci, że składka ZUS wynosi 1000,00 zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Brak zaprzeczenia jest równoznaczny z potwierdzeniem. Jakoś nie czułem potrzeby zapoznawania się z nią osobiście. Piszę jak jest, po co miałbym zmyślać, że mam mnóstwo znajomych, którzy zarabiają w tym już po kilkanaście tysięcy? Nie potrzebny mi są wasze zasady, bo ja nie zamierzam się do nich w żadnym stopniu dostosowywać. Racja, 1000zł to nic imponującego, ale to już jest Twój pewny zarobek co miesiąc nawet nic kompletnie nie robiąc więcej jeśli nie chciałaby większych zarobków, a suma sama pomału by rosła z każdą osoba dodaną do grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TUTAJ TYLKO NA CHWILKE
"składka ZUS wynosi 1000,00 zł miesięcznie" ?? CO ?? JAK ?? GDZIE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Odnośnie ZUS-u: Jeżeli w danym miesiącu zostanie wypracowana kwota w wysokości np. 1000zł to FM GROUP Polska przeleje na wskazany numer rachunku bankowego kwotę w wysokości: a) dystrybutor ma firmę i jest płatnikiem VAT 1230,00 zł (po wcześniejszym wystawieniu i przesłaniu przez dystrybutora faktury) b) dystrybutor ma firmę i nie jest płatnikiem VAT 1000,00 zł (po wcześniejszym wystawieniu i przesłaniu przez dystrybutora rachunku) c) dystrybutor rozlicza się w formie umowy-zlecenie kwota zależna od statusu dystrybutora (tzn. osoba pracująca, bezrobotna, emeryt rencista bądź inny) - tutaj chodzi o kwestie ZUS d) dystrybutor rozlicza się w formie umowy-zlecenie - jest studentem przelew na ok. 856 zł Jeżeli chodzi o działalność gospodarczą wypracowana kwota jest kwotą netto, do której należy doliczyć 23% VAT jeżeli dystrybutor jest płatnikiem podatku VAT. Przy umowie zlecenia wypracowana kwota staję się kwotą brutto, od której potrącane są składki w zależności od statusu. Przelew na konto realizowany jest zatem na pomniejszoną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×