Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Gość Dystrybutor FM
No to sie wysyliles. A gdzie tu ktos naciagal palancie? Przeczytaj sobie caly temat i potem wyciagaj jakies wnioski, a nie bezmyslnie jak malpa powtarzasz to co napisali kilka komantarzy wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efOlekKiwi
"Prymityw pelna geba." a w poprzednim poście sugerował, że wyzywanie świadczy niskim ilorazie inteligencji :D następny ma problem z logicznym myśleniem, to pewnie ta sama osoba, tylko zmieniła nazwę z czarnego, na pomarańczkę :) :) :) bo na czarnym się już zbłaźnił i pokazał, że jest idiotą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaprawdę powiadm wam !!!!!
Ale powiedzcie nawiedzeńcy, czy wy kiedykolwiek zastanawialiście się nad sensem tego typu dyskusji ? Czy sądzicie,że takie pośmiewisko jakie z siebie robicie w czymkolwiek wam pomoże ? Czy jesteście po prostu już tak skrajnie zdesperowani i takie forum to wasza ostatnia iskra nadziei ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efOlekKiwi
Dystrybutor FM cytaty: "Jak widze dalej wasza jedyna bronia sa wyzwiska. Brawo!! Coz za przejaw inteligencji!!" "Ale z was są niewymiarowi kretyni, aż strach pomyśleć, że takie bezmózgi żyją" "Prymityw pelna geba." "A gdzie tu ktos naciagal palancie?" jak tu z takim rozmawiać? :D nie ma to żadnego sensu, bo facet nie umie myśleć logicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dystrybutor FM - SPOKOJNIE! Przecież przez nich przemawia najzwyklejsza w świecie zazdrość i niedowartościowanie. Ci, kto pracują zazdroszczą, że muszą tyrać za marne grosze, kiedy w MLM można mieć kilkakrotnie lepiej wykonując o wiele mniejszą pracę. A Ci, kto siedzi na garnuszku mamusi czują się niedocenionymi i źle traktowanymi. Muszą też jakoś usprawiedliwić swoje lenistwo i nieudolność w zdobywaniu środków do życia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
zazdrość?? :D HA HA HA przeciez ty nawet nie wiesz czym się zajmujemy :D jak widac mamy i kase i czas na wszystko :) bez prawienia o MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" przeciez ty nawet nie wiesz czym się zajmujemy jak widac mamy i kase i czas na wszystko bez prawienia o MLM" Owszem, nie wiem. Ale na pewno nie jest to coś, co daje godny poziom życia! Tak więc, z kasą to ty lekko przesadziłeś. A co do czasu, to masz go dopóki mamusia (albo żona/mąż) cię utrzymuje. Pozostaje tylko pytanie - jak długo to może jeszcze potrwać? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
Tyle to potrwa ile bede mial staly dochod bez zebrania jak w MLM :D "Ale na pewno nie jest to coś, co daje godny poziom życia! Tak więc, z kasą to ty lekko przesadziłeś." Kolejne MLMowskie domniemanie :D na jakiej podstawie tak twierdzisz :) Na zadnej - znowu domniemasz - jak to w MLM. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj tym debilom
niech sobie MLMy mysla co chca. prawda taka ze to nie my musimy okradac tylko oni. zawsze ponizany margines spoleczenstwa to wlasnie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na pewno nie jest to coś, co daje godny poziom życia!" Wiesz skąd to wiem? Bo kiedy człowiek godnie zarabia i na poziomie żyje, to nie wścieka się na innych, którzy mają dobrze prosperujący biznes i cieszą się zdrowiem i sukcesem. Ciebie zaś aż roznosi jak czytasz, że ktoś prowadząc biznes MLM (z założenia prosty, łatwy i zyskowny) ma o wiele lepiej od ciebie, takiego mądrego i wszystkowiedzącego, ale mimo to ledwo wiążącego końcówki sznurków! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efOlekKiwi
"Owszem, nie wiem. Ale na pewno nie jest to coś, co daje godny poziom życia! Tak więc, z kasą to ty lekko przesadziłeś. A co do czasu, to masz go dopóki mamusia (albo żona/mąż) cię utrzymuje." ale bzdura :D jakbyś chciał wiedzieć, to programuję na zlecenie, pracuję zdalnie i wyciągam dobra kasę, za konkretną pracę :D Ty naprawdę widzisz tylko ograniczone opcje w życiu, nie ma sensu z tobą rozmawiać, bo czego nie wiesz, to sobie wymyślisz i twierdzisz, że to prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efOlekKiwi
mnie to roznosi jak widzę, że ktoś próbuje ludziom wciskać kit, i naciągnąć na podejrzane biznesiki. Mam na to naturalną alergię, ale Ty sobie to oczywiście wytłumaczysz odpowiednio do swoich wydumanych teorii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty naprawdę widzisz tylko ograniczone opcje w życiu, nie ma sensu z tobą rozmawiać, bo czego nie wiesz, to sobie wymyślisz i twierdzisz, że to prawda" I nawzajem!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
ha ha ha mnie roznosi ?? a żebraj sobie ile chcesz :) Oby Ci było jaknajlepiej i tego Ci życzę :) zawsze i tak będziesz tylko żałosnym mlmkiem ale to już Twój wybór :) mi mlm nie przeszkadza - pokazuje tylko do czego potrafia byc zdolni naiwni i niezdolni ludzie. Do całego życia w pośmiewisku i poniżeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efOlekKiwi
bo mam w rodzinie cfaniaczka, który działał i może ciągle działa w tym MLM, a nic nie ma i dalej mieszka z rodzicami :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
ja widze po ilosci oszukanych ludzi oraz tych co mieli nadzieje ale szybko im ja odebrano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
efolek - piszesz o viktorrze folemeyevie ?? :D :D :D to wlasnie taki typ byl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pokazuje tylko do czego potrafia byc zdolni naiwni i niezdolni ludzie. Do całego życia w pośmiewisku i poniżeniu" A skąd wiesz, że oni tak żyją? Znasz takich? Jeśli tak, to poproś go tutaj. Niech się wypowie i pod swoje imię nazwisko i choćby telefon komórkowy. Chętnie zamienię z nim parę słów! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
"...do czego potrafia byc zdolni naiwni i niezdolni ludzie." Ha ha, na tym powinniśmy chyba zakończyć to "coś", bo dyskusją tego nie nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
zgadza sie :) to tylko stwierdzenie faktu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
"A skąd wiesz, że oni tak żyją? Znasz takich? Jeśli tak, to poproś go tutaj. Niech się wypowie i pod swoje imię nazwisko i choćby telefon komórkowy. Chętnie zamienię z nim parę słów!" A po co ?? :D :D :D Żeby go naciągnąć na kolejne Aroma Group czy inne gówniane Int way ??? :D Oszczędzę im tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Wychodząc z założenia, że ktoś jest niezdolny to jak może być do czegoś zdolny? Widzę, że nie zrozumiałeś co wytknąłem cytując to zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
do czego potrafią być zdolni ludzie ktorzy nie sa zdolni do zadnej pracy :) juz zrozumiałeś mlmku ?? :D :D :D czy bardziej łopatologicznie mlmku Ci to napisać?? :D :D :D co za bezmózg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to tylko stwierdzenie faktu" Dobrze, niech będzie faktu. Ale przez kogo stwierdzonego i sprawdzonego? Bo chyba nie nazwiesz faktem to, co ktoś tam kiedyś komuś powiedział za filiżaneczką bimbru? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żeby go naciągnąć na kolejne Aroma Group czy inne gówniane Int way ??" A skąd że kochaniutki! Chcę tylko sprawdzić te twoje tak zwane FAKTY! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
na pewno Ci podam numer do znajomego :D :D :D i tutaj znowu wychodzi naiwność mlmków jak myslisz ze Ci tutaj podam numer głupku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
juz zrozumiałeś mlmku ?? czy bardziej łopatologicznie mlmku Ci to napisać?? co za bezmózg... Hehe lepiej ci teraz? Ja rozumiałem świetnie o co ci chodzi, naśmiewałem się tylko z twojej swietnej skladni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
tak tak :D właśnie widzimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dystrybutor FM - łatwo zapędzisz tych głupoli pod miotłę jeśli po każdym ich jako tako kulturalnym poście (nie będzie ich tak dużo, więc się nie natrudzisz!!!) będziesz zadawał konkretne i krótkie pytania wymagające prostych odpowiedzi. Wówczas będą zmuszeni podać prawdziwe argumenty albo wybuchnąć bluzgami i wyzwiskami, co wyjątkowo dobrze o nich zaświadczy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×