Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Gość Echhhh(((((
Pisząc o idiotach miałem na myśli wszystkich tych, którzy dają się złapać w sidła MLM. Tak więc o tobie niestety również . Sorry, ale taka jest prawda . Człowieku rozejrzyj się wokół siebie i mniej słuchaj i czytaj materiałów agitacyjnych, które zapewne sobie nabyłeś, co z twych wypowiedzi niezbicie wynika. Wszyscy, którzy jak to powiedziałeś wyróżniają się z tłumu i fanatycznie wierzą w ideologię MLM mają niestety gołą dupę, porwane gacie, wiatr w kieszeni i niepospłacane długi. Takie są fakty ! Ale nieeeee, ty wierzysz, bo jakiś showman na scenie krzyczał, że on jest bogaty, prawda ?. I że wszyscy którzy go słuchają też będą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wszyscy, którzy jak to powiedziałeś wyróżniają się z tłumu i fanatycznie wierzą w ideologię MLM mają niestety gołą d**ę, porwane gacie, wiatr w kieszeni i niepospłacane długi. Takie są fakty !" A to ciekawe! Mogę zapytać - skąd te "fakty"? Czy były gdzieś oficjalnie podawane? Czy były też przez właściwe instytucję weryfikowane? Jakieś wiarygodne statystyki? Bo moje obserwacje wskazują, ze sytuacja jest zupełnie inna. Sporo ludzi zarabia takie czy inne pieniądze w MLM. I coraz więcej również takich, co osiągają naprawdę imponujące sukcesy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panie daj pan spokój
Hahaha to są teksty żywcem wyjęte ze szkoleń MLM gdzie pierze sie mózgi ludziom:D Nie cytuj nam tu materiałów szkoleniowych o sukcesie w MLM bo padniemy ze śmiechu:D Tak z ciekawości zapytam- czy w tych materiałach piszą o wyrokach sądowych które ma na koncie guru polskiego MLM,redaktor naczelny jednego z branżowych pisemek?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to są teksty żywcem wyjęte ze szkoleń MLM gdzie pierze sie mózgi ludziom" A czy wiesz, co oznacza zdanie "moje obserwacje"? Inaczej - patrzenie własnymi oczami? Bo ja OSOBIŚCIE znam ludzi w Polsce, zarabiających w MLM od 500 do nawet 150 000 zł miesięcznie. Sam też małe co nieco z tego biznesu mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
Typowa gadka emelemowca : ja mam kolegę, którego szwagier zna wujka swego stryjecznego brata, którego znajomy zarabia że uhuhuhuhu NORMALKA :D Ate twoje małe co nie co ?, to ile tak konkretnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prania mózgu ludziom ... Nam wszystkim od dzieciństwa wciskają, że jak się dobrze wyuczysz w szkole i ewentualnie na studiach, a potem będziesz przez wiele lat ciężko i uczciwie pracować dla kogoś, to będziesz miał dostatek i godne życie. A jaka jest prawda? Dziesiątki tysięcy ludzi z nieraz niejednym dyplomem, i to często renomowanych uczelni w lepszym przypadku pracują nie w swoim zawodzie i zarabia grubo poniżej tego, czego są warci jako specjaliści. Przy czym, na dobrą sprawę, póki pozostają w trybie etatowców, nie mogą zrobić nic, by to zmienić na lepsze. W takim MLM zaś, wystarczy trochę aktywniej zabrać się za robotę, czasami może zmienić firmę (NIKOGO NIE BŁAGAJĄC O ZATRUDNIENIE!!!), a dochody i uznanie rosną. Szczególną zaletą MLM jest to, że można tutaj pracować jak na etacie, a zarabiać jak w dużym, odnoszącym sukces biznesie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Typowa gadka emelemowca : ja mam kolegę, którego szwagier zna wujka swego stryjecznego brata, którego znajomy zarabia" I tu się grubo mylisz. Znam tych ludzi O-SO-BI-ŚCIE! Z imienia, nazwiska, adresu zamieszkania i numeru telefonu. Moje co nieco jest w tym momencie nieistotne, ale nie wstyd mi się pochwalić, ze od ponad roku nie spadało poniżej 10000 złe/m-c. Pracowałem na to 15 lat. Z tym że, kiedy zaczynałem, nie było do mojej dyspozycji tych materiałów, szkoleń, przykładu odnoszących sukces ludzi. Dlatego trwało to tak długo. Dzisiaj nawet przeciętny przysłowiowy Kowalski może ten wynik osiągnąć w 5 lat z palcem w nosie! Wystarczy chcieć i trochę wysiłku w to włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
powiem szczerze, że te twoje przechwałki brzmią tak samo wiarygodnie jak przechwałki wędkarzy na temat wielkości złowionej ryby :D Ale załóżmy, że to prawda. Powiedz więc ile osób na taką prowizje się składa nie zarabiając nic ? Zakładam też, że przy dochodach tego rzędu wielkości to jesteś już jakimś tam brylantowym nocnikiem albo inną diamentową vaginą , tak więc ile dochodu jest z prowizji za obrót a ile za sprzedaż materiałów psychomanipulacyjnych ? No i wreszcie powiedz cóż to za firma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - czy mógłbyś nie sięgać po takie metody jak wyzwiska? Bo ja ciebie nie wyzywam, prawda? Po drugie - ... "Powiedz więc ile osób na taką prowizje się składa nie zarabiając nic ?" Niema takich ludzi. Chyba że za takowych uznamy klientów. Oni rzeczywiście nic nie zarabiają kupując moje towary, ale oni za swoje pieniądze dostają produkt, który jest im potrzebny. Chyba nie masz pretensji do sklepów i innych punktów handlow-usługowych, że ich klienci u nich nic nie zarabiają??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powiedz więc ile osób na taką prowizje się składa nie zarabiając nic ?" Każdy partner mojej sieci, o ile cokolwiek robi, zarabia zgodnie ze swoim zaangażowaniem. Jeśli tylko sobie coś tam sprzedaje, to ma niewielki dochód detaliczny. Jeśli buduje zespół i dba o to, żeby w tym zespole powstawał obrót, to dodatkowo zarabia odpowiednio do tego obrotu. Ale płaci to firma, nie niżej stojące partnerzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy ziom
O co chodzi w MLM?Jak sie już zapisze to co mam robić jeśli jestem nowy?Mam łazić po ludziach i sprzedawać kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
Jakie wyzwiska ?. Jeśli już to zważywszy na twój nick to raczej bluźnierstwa :D. Ale chyba nie uważasz się za mesjasza, co ?. Po za tym to nie wiem co widzisz obraźliwego w szmaragdowym sedesie, czy brylantowym nocniku ?. Nie napisałeś przecież dotąd w jakiej piramidzie działasz. Sedesów, nocników i sztucznych pochw nie sprzedają w systemie MLM ? No dobra ale jak z tą strukturą ?. Ilu jest zwykłych klientów a ilu takich, którzy łykają te bzdury fanatycznie w nie wierząc, że będą bogaczami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Echhh((((: nie masz najmniejszego pojęcia na temat działania systemu mlm. A skąd ktoś ma wiedzieć ilu jest klientów w strukturze? Mając np. strukturę na 100 dystrybutorów, każdy z nich może mieć 5-10 stałych klientów, którzy od niego kupują, więc sobie policz. Poza tym nie wiem skąd wziąłeś, że moje teksty są z fanatycznych szkoleń, bo jeszcze na żadnym nie byłem. Tak na marginesie to brzmisz na typowego katolo-pisowca: "sam mam mało, ale obyś Ty miał jeszcze mniej" Widzisz, dla Ciebie 10000/mc jest kwotą, w którą nie wierzysz, dla mnie, osoby działającej w mlm jest to normalna kwota, bo tu takie pieniądze się zarabia. Nowy ziom: jak faktycznie coś chcesz się dopytać to zapraszam pod diablos666@op.pl lub 260128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
"Widzisz, dla Ciebie 10000/mc jest kwotą, w którą nie wierzysz, dla mnie, osoby działającej w mlm jest to normalna kwota, bo tu takie pieniądze się zarabia. " Tiaaaaaa, oczywiście. Tyle że w innej galaktyce :D Sam pisałeś, że masz 100 zł rabatu. Weź wyluzuj chłopie, IMPROWIZOWAĆ TEŻ TRZEBA UMIEĆ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dystrybutor FM przestań kłamac!!! znam wiele osób z FM tych co sa na górze i sporo zarabiaja i Ci nawet nie maja 10 tys na miesiac, jestes paskudnym kłamczuchem. Znam kolesia co zarabia w tym 5 tys,ale doszedł do tego po roku i to tylko dlatego ze jego ojciec w tym siedzi od 10 lat i ojciec mu pomógł no i jego ojciecnie ma 10 ty, Szary dystrybutor FM nie ma szans nawet na 2 tys wiec przestan juz tu bajki opowiadac. Poza tym 90% pracujacych w FM ma normalna prace na etacie bo z FM to by rodzin nie utrzymali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Jacyś ograniczeni umysłowo jesteście.... A gdzie ja napisałem, że te 10000 zarabiam? Napisałem, że jest to kwota jak najbardziej możliwa i realna w mlmie, a nie, że ja tyle mam. Pisałem o 100 rabatu, bo tyle obecnie mam. "jestes paskudnym kłamczuchem" - czytaj całe zdania zanim wyskoczysz z takim wnioskiem. "Poza tym 90% pracujacych w FM ma normalna prace na etacie bo z FM to by rodzin nie utrzymali" - kolejne, a czy ja tu gdziekolwiek napisałem, że się rzuca etat i pracuje w fmie bo są setki tysięcy po miesiącu pracy? No przestań kobieto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
Od 20 lat ta plaga łowi naiwnych głupków. Znam setki osób tak nawiedzonych jak ten tutaj. Za to nie znam NIKOGO, KTO COKOLWIEK BY ZAROBIŁ. MLM = największy globalny kant współczesnego świata !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
Chłopcze !, będący potwierdzeniem ostatecznego upodlenia współczesnej edukacji. JESTEŚ ZWYKŁYM ŁOSIEM, który tańczy tak jak ci zagrają. Żenada i totalny brak rozumienia zasad działania otaczającego cię świata. Wstyd i hańba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Ech((( Również Cię pozdrawiam, życzę powodzenia z taką ogromną wiedzą zasad otaczającego cię świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żenada i totalny brak rozumienia zasad działania otaczającego cię świata. Wstyd i hańba !!!" A mógłbyś trochę mi uchylić rąbka tajemnicy o tych zasadach? Bo chciałbym zrozumieć - dlaczego być zdrowym i bogatym jest gorsze od bycia chorym i biednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
Dziecko ! Swój ostatni etat zakończyłem w 1988 roku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
A o zasadach to powinni powiedzieć ci twoi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Echhhh((: to już trochę na emeryturze siedzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
Nieee, no skąd, ja będę naginał do 67 roku życia :( Nie tak jak ty, emelemowiec :D Co to emeryturę rentierską będzie miał z emelema Pewną jak w banku, którego nie było i nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co to emeryturę rentierską będzie miał z emelema Pewną jak w banku, którego nie było i nie ma" Ależ ty się nasłuchałeś bzdur! Aż przykro!!! Nigdy w życiu nie planowałem emerytury z MLM. Jeśli już to mam ten biznes jako sposób na zwiększenie przepływu gotówki i zgromadzenie kapitału. A emeryturę buduję sobie w nieruchomościach, prawach autorskich i papierach wartościowych. A może uważasz, że to wszystko również jest do niczego? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
A ja proponuję ci zwiększenie przepływu w twoim mózgu. Albo cofnięcie się do pierwszych klas szkoły podstawowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echhhh((((( - co jak co, a chamstwa ci nie brakuje. Szkoda czasu i sił na gadanie z takim wieśniakiem jak ty. Żegnam i dobranoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beyonceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
znam kumpla który w FM zarabiał 1500 zł ale wystarczyło jedno potkniecie i poleciał w dół,o zarobkach wyzszych w MLM mozna pomarzyc naiwniaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×