Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

" to firma MLM nie ma zarządu ?" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Widać że jesteś wyjątkowo głupi, ale jednak miałem malutką nadzieję że nie aż taki! Wyjaśniam ci jak krowie na rowie. Firma MLM może mieć zarząd o ile ma odpowiednią formę własności, ale zapraszać do współpracy partnerskiej w sieci dystrybucyjnej żaden członek zarządu NIE MA PRAWA! Ucz się baranie, póki masz szansę! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sapienti temu idiocie mozesz tlumaczyc cale zycie a on i tak bedzie wiedzial lepiej. nie dosc ze debil to ignorant. zal takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów piszesz sam do siebie ?. Pisałeś przed chwilą, że reprezentujesz firmę MLM, pytam więc czy jesteś członkiem jej zarządu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naucz sie czytac ze zrozumeiniem a pozniej zadawaj pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytam ze zrozumieniem, pisałeś więc że reprezentujesz czy już masz zanik pamięci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poj.ebie! Pokaż gdzie napisałem, że "reprezentuję firmę MLM"? Mnie oskarżasz o niestworzone góóówna, a sam się miotasz jak wściekły szczur! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co gnoju? Znalazłeś mój wpis o tym, że reprezentuję firmę MLM? Czy jednak jest tam napisane, że oferuje "możliwość współpracy z firmą MLM w ramach mojej grupy partnerskiej. " ? Co, gnido? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"28.11.13 [zgłoś do usunięcia] gość Jesli ktos tu cokolwiek oferowal to tylko i wylacznie mozliwosc wspolpracy z ta osoba i firma jaka ta osoba reprezentuje. to wszystko. a ten debil doszukuje sie niewiadomo jakich przekretow i oszustw. psychiczny jakis. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jełopie osrany! Czy ty umiesz rozpoznawać cokolwiek poza swoim sraczem i lodówką? Czy ty ośle nie widzisz że to nie jest mój tekst? Aha! Bo przecież masz obsesję, że każdy kto nie popiera twoje wypociny jest tylko i wyłącznie mną!!! Ale baran z ciebie!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o reprezentowanie firmy MLM to zgodze sie. Kazdy dystrybutor czy lider reprezentuje w pewien sposob firme z ktora wspolpracuje. To od niego zalezy np reputacja firmy i reklama produktow danej firmy. Proste jak budowa cepa i dziwi mnie ze niektorzy tego nie potrafia pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kazdy dystrybutor czy lider reprezentuje w pewien sposob firme z ktora wspolpracuje." vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Ale nie mieszaj "urzędowego" reprezentowania i tego "... w pewien sposób ... "!!! To są absolutnie różne rzeczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś wyraźnie ograniczony umysłowo. Nie potrafisz precyzyjnie wysłowić się a zabierasz głos w sprawach, które wymagają dość wysokiego poziomu inteligencji. Nie masz bladego pojęcia o zasadach działania biznesu MLM. Nie odróżniasz zaproszenia do współpracy w sieci a zatrudnieniem na etat w firmie stosującej sieć MLM dla promocji swojego produktu! Musisz trochę książeczek przeczytać, albo choćby odpowiednich filmików na YOUTUBE pooglądać! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta sraty pierdaty , SAPIENTI SAT naciągaczu internetowy czym teraz handlujesz ? Hipotekami na szałasy u Pigmejów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty napisz czemu jestes taka oferma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie wie że jest ofermą. Do tego trzeba mieć określony poziom inteligencji. Żaden kretyn nigdy nie przyzna że jest kretynem. On oskarży o to wszystkich naokoło i wówczas poczuje się lepiej!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak z psychicznymi ludzmi. Oni tez nie wiedza ze sa psychiczni. Autor tergo tematu jest wlasnie takim czlowiekiem. Psychol i oferma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz pytanie, kogo obchodzi twoje zdanie hahahahhahah NIKOGO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obchodzi, obchodzi, spokojna twoja mongolska morda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obchodzi ? chyba tylko ciebie smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie szczególnie, bo nie trawię jak takie męty jak ty starają się żerować na głupszych od ciebie OSZUŚCIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudzisz. jestes nikim. I tutaj niczego nie udowodnisz. Jestes kolejnym pryszczatym gimbusem ktory nie ma zycia prywatnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powienienes mnie i sapientiemu dziekowac na kolanach ze ci odpisujemy bo inaczej pisalbys sam ze soba. A teraz dziekuj szmato !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no to tak jak ty Viktor. Od rana tu walczysz i efekty widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak Folomeyev, masz tą działalność czy nie, biznesmenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×