Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Gość Podobnie
Jak słyszę FM Group to normalnie ogarnia mnie histeryczny śmiech. Jak tak was posłuchać to niezłe techniki sekciarskie stosujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Podobnie: sobie się śmiej, ponoć śmiech to zdrowie, więc życzę Ci tego. Nie każdy sie nadaje do pracy w marketingu sieciowym: jedni się śmieją, inni uciekają (jak się dowiedziałem z wcześniejszych wypowiedzi) gdy o tym słyszą. Ja wolę działać i robić darmowe zakupy w sklepie FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała :)
Jak w obecnych czasach przepływu informacji można tak dać się robić w rogi ? :O Ja rozumiem, że 20 lat temu, po PRL-u, nikt nic nie widział, na niczym się nie znał, nie było telefonów, internetu. Ale teraz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
autorze watku co Ty za kity wciskasz :) tez jestem w FM od roku, mam w tym wielu znajomych, owszem mój przyjaciel zarabiał w tym 1500 zł ale wystarczyły kłopoty zdrowotne i zawalił jeden miesiac i nie musze pisac ze jego zarobki spadły bardzo, teraz bedzie potrzebował miesiecy zeby to nadrobic. A zeby co miesiac zarobic na FM 1500 zł trzeba miec szczescie, ludzie dzis nie chca wchodzic w takie ściemy a bez zbudowania drzewka i utrzymania go ,nie zarobisz takiej kasy chocby nie wiem co. Dlatego szukasz tu ludzi i edno jest pewne, praca w Lidlu jest pewna i zarobki pewnw a MLM nic nie jest pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GabrielleSolisss
ja od siebie dodam ze praca na etacie to: stała pensja, opłacony ZUS, dodatki itd a w MLM póki nie osiagniesz wysokiego progu 21% masz wielkie G, a jak osiagniesz ten wysoki próg to otwierasz firme i sam musisz ze swojej kasy opłacic ZUS , wielka mi tez rewelacja ten FM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
autorze nie ma czegos takiego jak darmowe zakupy w FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Liyahhhhhh..... Owszem, ja tu ani razu nie napisałem, że te pieniądze same przychodzą i nie trzeba pracować i w pełni się z Tobą zgadzam z tym co napisałeś. Żeby tu zarabiać wymaga to bardzo dużo pracy, ale nie wiem jak możliwe jest, że Twój kolega miał jakieś problemy zdrowotne i mu się drzewko posypało. Jak masz konkretnych ludzi, z którymi współpracujesz, a co najważniejsze masz wiedzę jak tą strukturę budować to ona sama się po pewnym czasie utrzymuje i nie spadniesz poniżej jakiegoś założonego poziomu. Nie szukam tu ludzi, założyłem temat po prostu bo stwierdziłem, że może jakaś jedna osoba się zainteresuje współpracą (nie nastawiałem się, ani nie nastawiam na pozyskiwanie wspólników taką drogą), działam na żywo organizując prezentację 1 na 1. Jasne, że robota na etacie jest pewna, ale czy naprawdę nie ma co od siebie wymagać więcej niż zarabiania do końca życia 1500-2000zł i życia od 1 do 1? Ja wymagam od siebie więcej i na żaden etat się nie wybieram, Ci co chcą pracować na etacie na nim pracują. Dla mnie mlm jest szansą na wyższe zarobki i lepsze życie, dla niektórych taką szansą jest kasjer w lidlu. Każdy ma inne wymagania od życia i od siebie, dlatego też nie każdy się nadaje do pracy w mlmie. Gabrielle: jasne, wiadomo, że póki nie wejdziesz wyżej to nie zarobisz na tyle żeby utrzymać rodzinę. Nikt nie mówi, że masz rzucać etat i zajmować się tym. Możesz robić jedno i drugie, to nie koliduje ze sobą. Osiągniesz wysokie zarobki w mlm to rzucasz etat i skupiasz sie na tym, nie osiągniesz dużych, to zawsze coś dorobisz do pensji z etatu. Sam działam od miesiąca i już mam zakupy w sklepie na około 100zł do zrealizowania za darmo. Ok nic nie zarabiam, ale też nic w ten biznes nie wsadziłem, że muszę spłacać kredyty, a zakupy i tak zrobiłbym w innym sklepie, więc teraz robię je tutaj i mam je już za darmo. Powyżej 21% masz większe poziomy gdzie dostajesz 5-50000 , więc czym wtedy jest ta cała składka Zusu? Nie spróbujesz to niczego nie osiągniesz. Z czasem będę tu pisał jak mi idzie, więc jak najbardziej jest możliwość, że za ileś miesięcy przyznam wam rację, bo mi nie wyjdzie i nie zarobię tu poważnych pieniędzy, ale bynajmniej próbuję, bo życie na gównianym etacie i w kredytach mi się nie widzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Liyahhh jak to nie ma? Mam już strukturę, która wypracowała dla mnie około 100zł prowizji i wykorzystuję to na zakupy, więc są w pełni darmowe jak dla mnie. Owszem może ktoś wolałby to do kieszeni i wtedy powie, że nie są darmowe bo ma to teraz wydać na zakupy, ja jednak uważam, że są darmowe bo inwestuje w ten biznes i robię większe zakupy niż te 35pkt, żeby tylko ciągnąć prowizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strata
strata czasu wysilku i zapału wolalbym juz sledzic rynek i otworzyc samemu cos cos mogloby przyniesc zyski na poziomie 2 k oczywiscie cos co by sie mogło rozwianc z dokladna analiza a pozniej z satysfakcja ze osiagnales cos sam po przez swoj wysilek. Albo zwyczjanie pojsc do pracy uwazam ze jesli jestes studentem to prace za 2 - 2,5 k znajdziesz bez problemu przynjamniej jest tak w trojmiescie . wolalbym to niz zapierdzielac bezsensnu na kogos za marne gowniane pieniadze z mozliwoscia starty tego jak ktos napisal wyzej z powodu choroby. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
czyli zakupy nie sa darmowe tylko wydajesz na nie zarobione pieniadze, wiec nie pisz ze masz cos za darmo bo to nie jest uczciwe. Ja zrezygnowałam z FM bo nie lubie robic z ludzi debili, nie bede komus wciskac produktu który nie jest ani lepszy ani tanszy od dostepnych n rynku, moge nawet śmiało napisac ze produkty jak chemia i kosmetyki z FM sa drożesze od tych dostepnych w sklapach i marketach, sa droze nawet od tych juz z najwyzszych półek. No i rozmiesza mnie to ze cos mi sie zwaraca, guzik!! Nic sie nie zwraca, FM oddaje mi moje pieniadze które miałabym cały czas w portfelu gdybym kupiła cos w sklepie nie w FM. jedyne co jest super z FM to perfumy ale tez nie wszystkie, sa super trwałe i niektóre nie róznia sie niczym od oryginału, no i super cena, perfumom FM pozostane zawsze wierna i to jedyne co sprzedaje ludziom :) Wiesz na poczatku jak wciagasz ludzi to maja zapał i jaraja sie czymś nowym, jak juz wiedza o FM bedzie wieksza to zapał opadnie i 90% ludzi odpuszcza to sobie, utrzymanie drzewka w FM jest o niebo trudniejsze niz praca na kasie w biedronce czy lidlu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Strata: "a pozniej z satysfakcja ze osiagnales cos sam po przez swoj wysilek". A uwazasz, że tutaj osiągniesz coś bez żadnego wysiłku? Potrzeba bo go znacznie więcej niż w zwykłej pracy na etacie i tylko sobie możesz zawdzięczać jakikolwiek sukces. Pytanie czy mnie satysfakcjonuje praca za 2-2,5k, bo powiem Ci, że w ogóle takie kwoty mnie nie interesują za 9 godzinną harówę dzień w dzień. "wolalbym to niz zapierdzielac bezsensnu na kogos za marne gowniane pieniadze z mozliwoscia starty tego" - a na kogo Ty niby zapierdzielasz w marketingu sieciowym? Ja zapierdzielam na siebie i na nikogo innego, a to, że ktoś nade mną też ma profity z tego, że ja zapierdzielam jakoś mi nie przeszkadza. Jak ten nade mną będzie się obijał to go w końcu dogonię i wyprzedzę z zyskami. Znajomość planu marketingowego się kłania. L....: Dziwnie podchodzisz. No wydaje na nie zarobione pieniądze, ale gdybym kupił te produkty gdzie indziej to bym nic nie zarobił, poza tym, że może wydał trochę mniej. Ale skoro robię zakupy za 100zł i 100zł mam zarobione to to się równoważy. Gdybym kupił w innym za 100zł to miałbym tylko produkty, bez żadnej prowizji z tego, że ktoś inny też kupuje. Nic dziwnego, że zrezygnowałaś, bo budowa struktury nie polega na nagarnianiu kogo popadnie i wciskaniu im tego biznesu. Oni mają sami chcieć z Tobą pracować, bo inaczej będzie tak jak to opisałaś poniżej - cała struktura się rozpadnie. Skoro kogoś "werbujesz" (ja zapraszam do współpracy, a nie werbuję) mówiąc mu, że będzie zarabiał mnóstwo kasy nic nie robiąc, to nic dziwnego, że po miesiącu rezygnuje, bo nie widzi żadnych pieniędzy. Druga kwestia: perfumy FM są w pełni oryginalne, więc mamy kolejny brak wiedzy o firmie, w której pracowałaś. Nic dziwnego, że Ci nie wyszło z zerowym zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
a gdzie ja napisałam ze perfumy nie sa oryginalne?? doskonale wiem ze sa rozlewane w Bawarii gdzie rozlewa sie perfumy znanych marek, tyle ze perfumy FM sa oficjalnie "podróbami" bo inaczej Trawińscy nie mieli by prawa je sprzedawac. Wiesz ja zamiast 100 zł wydam 80 zł a Ty wydasz 100 zł a 20 zwróci Ci FM, na jedno wychodzi prawda?? Tyle za ja swoje 20 zł mam do dyspozycji kiedy chce, Ty je dostaniesz po miesiacu a w tym czasie FM korzysta z twojej kasy naiwniaku. Poza tym tyrasz na co najmniej kilkadziesiat osób które sa nad Toba w drzewku wiec nie bajeruj jak to tylko robisz dla siebie, to ze Ci sie nie uda to ja wiem na bank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
W mordę jeża :D. I znów trafił się naiwniak podniecający się stuzłotówką za miesiąc w RABACIE, tak jak by to był pierwszy milion :D Naiwniaku !!!! Tyle zarabia pomocnik na budowie za DNIÓWKĘ !!! O czym ty w ogóle bełkoczesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdź się sam
Zanim zdiagnozujesz u siebie depresję jub niską samoocenę, najpierw upewnij się, że nie otaczają cie idioci "Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje. Mali ludzie zawsze tak robią. Naprawdę wielcy sprawiają, iż czujesz, że Ty możesz być wielki." - Mark Twain Jesli chcesz poznać swoje mocne strony. Pracować nad swoimi wadami. musisz je znać. Pomoże Ci wtym Test Osobowości http://vnx.pl/nl9el3,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Liyahhh: napisałaś, że niektore pachna tak jak oryginalne, co jest jednoznaczne, ze uwazasz ze nie sa. Nie wiem gdzie oficjalnie wyczytalas ze sa sprzedawane jako "podroby". To ze Ty tak je sprzedawalas zeby sie poratowac to wcale nie czyni ze takie sa. A niech sobie korzysta, a myslisz ze jaka masz konto internetowe to z Twojej kasy nikt nie korzysta? Smieszne te Twoje argumenty. Tyram na siebie, nie na nich. Oni na moim tyraniu korzystaja, a to juz roznica. Skoro milas takie podejscie to wcalesie nie dziwie ze nic w FM nie zarobilas, bo dla takich osob nie ma tu miejsca. Skoro wiesz to na bank to odezwe sie za kilka miesiecy i zobaczymy co wtedy mi napiszesz:) A bodaj by was... :kolejny smieszny. A zaloz wlasna dzialanosc i miej 100zl zysku po miesiacu? To sobie ryp na budowie skoro lubisz. Ja mam troche inne podejscie do zycia i wymagania. Belkocze chociazby o tym, ze za rok bede zarabial jesli nie tyle co Ty to wiecej, wiec wyjdzie kto tu sie okazal naiwniakiem:) Nie znacie tego systemu, a sie madrzycie jak byscie na nim zeby kiedys zjadli. Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bodaj by was wrona osrała
Własna działalność i 100 złotych zysku ???? Na jakim ty świecie żyjesz ?. Założę się, że jeszcze przed miesiącem pewien byłeś, że pieniądze to biorą się ze ściany :D :D :D. A i pewnie nadal mamusia karmi i podciera swego synusia, czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
a bodaj by was.... hehe no to mnie rozbawiłeś, dobry nastrój pewnie całą sobotę się utrzyma:) dzięki:) Tak się składa, że prawie od roku mam własną działalność i wiem co to znaczy zarabiać kasę nie wychodząc z domu. Często wychodzi mi 70zł/godzinę, więc swoje 100 zł dniówki na budowie możesz wsadzić... (jeśli nie domyślasz się gdzie, z powodu pewnych już nam znanych z wypowiedzi ograniczeń umysłowych, napisz prywatną wiadomość, a udzielę Ci odpowiedzi). Ciekawe masz doświadczenia ze swoją mamusią, ale ja na studiach utrzymuję się całkowicie sam i nie mieszkam z mamusią:) Chyba nie udało Ci się mi dogryźć....przykro... Ale jeszcze będziesz miała okazje, powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani to wolny kraj i dla każdego coś miłego... ja nie pracuję w mlm - jedynie korzystam z produktów wielu firm bo jestem nimi po prostu zachwycona :) natomiast nie chcę, nie potrafię i nie będę pracować w MLM!! Ale znam wiele osób które zarabiają duże pieniądze w takim biznesie. Bo tak na prawdę to biznes jak każdy inny, ma swoje plusy i minusy! Koleżanka jest fryzjerką i jest super ale ja nie potrafię i nie będę! Tak samo w mlm! To ze ja nie potrafię bądź nie chcę tak pracować nie oznacza, że cały pomysł jest do bani, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaprawdę powiadam wam !!!
Duże pieniądze w MLM, tiaaaaa Dziurawe gacie osrane skarpety porwane,latami cerowane WEŹ, PROSZĘ ! Do cyrku sam twe CV na klowna zaniosę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No!!!!!!
Lepiej być w gumowcach z PAŁĄ zomowcem niż tępawym naganiaczem, przygłupim emelemowcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Pseudi: nie każdy ma na tyle dystans do siebie żeby stwierdzić, że ja się nie nadaję po prostu do czegoś i dlatego mi się nie udało. Stwierdzić, że nie ma racji i przyznać tą rację komuś. Zaraz i na Ciebie najadą, bo zakwestionowałaś ich jedyną słuszną rację (czyli to, że mlm jest do bani, nikt tam nie zarabia, kupa złodziei i nawiwniaków), a tego nie powinien nikt robić (według nich). Dokładnie tak samo uważam jak Ty. W mlm odnoszą sukces tylko Ci, którzy ciężko pracują i wiedzą co to porażka i potrafią z niej wyciągnąć wnioski. Na etacie nie ma takiej pracy jak tutaj i tak samo nie ma takich zarobków. Ja wiem, że na etat się nie nadaję, nie potrafiłbym przez kolejne ponad 40 lat pracować po 8-10 godzin dziennie, dlatego szukam innych rozwiązań. Możliwe, że znalazłem już rozwiązanie, a możliwe, że się nie nadaję do mlm i nie dojdę nigdzie, ale to nie jest powód żeby nawet nie zacząć i nie spróbować. Inaczej się o tym nie dowiem, ale niektórym jest lepiej nigdy w tym nie działać, nigdy nie spróbować, a wyrażać swoją opinię powielaną przez kupę znajomych, lub opinie znalezione w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Zaprawdę... Jutro już poniedziałek więc możesz cv zanieść do cyrku:) a nuż się uda i będziesz ładnie zarabiał. Powodzenia i daj znać czy Cię zatrudnili. No!!!!!: tępotą to jedynie wieje od Twojego nic tu nie wnoszącego, a pośmiewisko z Ciebie robiącego, przygłupiego komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Zaprawdę... Jutro już poniedziałek więc możesz cv zanieść do cyrku:) a nuż się uda i będziesz ładnie zarabiał. Powodzenia i daj znać czy Cię zatrudnili. No!!!!!: tępotą to jedynie wieje od Twojego nic tu nie wnoszącego, a pośmiewisko z Ciebie robiącego, przygłupiego komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za ciemnota na tym forum! MLM istnieje jako fakt od ponad półwieku i udowodnił swoją legalność, zyskowność i skuteczność. Po co po raz któryś tam wyskakiwać z tekstami o piramidzie, o nieuczciwości i innych bzdurach? Nie chcesz w tym być i dobrze żyć - nie korzystaj! I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM śmierdzi
MLM to najgorsze G,jeśli ma sie kogoś zajmującego sie tym w rodzinie to przechlapane,taki idiota wciąż tylko nagabuje wszystkich dookoła i wciska im te swoje kremy do stóp i inne badziewia które musi sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
MLM śmierdzi: współczuję rodziny, jej się nie wybiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heliusz
MLM to najgorszy syf,najśmieszniejsze jest to że ludziom pracującym w tym "zawodzie" wmawia sie na tych ich debilnych szkoleniach że są poważnymi biznesmenami a ci kretyni w to wierzą. Ciekawe jest również to że guru polskiego MLM,redaktor naczelny pewnej gazetki ma na koncie wyrok za pobicie policjanta i za pomówienie oraz kilka spraw w toku.Ale dalej prowadzi szkolenia na których wmawia głąbom z MLM że pracują w poważnym biznesie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Echhhh(((((
A idiotów niestety coraz więcej. Współczesna edukacja osiąga dno, ale to nie przypadek lecz celowe, zamierzone działanie. Po prostu idiotami łatwo jest sterować. NWO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dystrybutor FM
Heliusz: mam rozumieć, że znasz całą sytuację, byłeś tam i widziałeś jak to się stało? Po minkach widzę, że duma Cię rozpiera z tak świetnego i tyle wnoszącego komentarza. Poza tym co ma pobicie kogoś do czyjejś wiedzy i kompetencji na pewne tematy? Mi też zdarzyło się komuś kiedyś wklepać, więc wg Ciebie już powinienem rowy kopać i nie wybijać się z szarego społeczeństwa? Założę się, że jesteś kolejnym, który nigdy w żadnym mlmie nie działał i pojęcie na ten temat masz takie, jak ja o budownictwie czy fizyce kwantowej, z tą różnicą, że ja na te tematy się nie wypowiadam i nie dyskutuję. Ale kolega niżej już mnie wyręczył: no cóż, idiotów nie brakuje. Jakoś już przestała mnie bawić ta dyskusja. Nie ma tu żadnej kompetentnej osoby do dyskusji (bo taki miałem początkowy zamiar), która powiedziała chociaż jeden rzeczowy argument przemawiający za tym, że mlm jest faktycznie kiepski i nikt tam nie zarabia. Nie ma nawet żadnej osoby, która chciała dyskutować: jak nie obrażacie, to piszecie w stylu mlm to badziew, bo ja tak uważam: "Moja racja jest najmojsza, a nawet jak jest Twojsza to i tak moja jest najmojsza?" Można jak widać i taką zasadą się kierować i udawać znawcę we wszystkich dziedzinach. Zaraz pewnie przejdziecie do działu odchudzanie mówić innym jak mają robić i co mają robić... Ktoś będzie chciał podyskutować na poziomie to zapraszam, a reszcie dziękuję za włożony trud w pisanie jakże ważnych i kompetentnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×