Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dystrybutor FM

Praca w MLM

Polecane posty

Gość Kamień Węgielny Ahoojlandia
Dziwna jest mentalność ludzi. Gdybym napisał, że mam pracę w magazynie po 9 godzin dziennie za 1500 miesięcznie byłoby pewnie mnóstwo pytań i zainteresowanych, a gdy można zarobić kilka tysięcy poświęcając kilkanaście godzin tygodniowo nie ma chętnych. Najwidoczniej nie każdy chcę być bogaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony MLMowym spamem
Coś wam kiepsko idzie przekonywanie do tego MLM.Nie widać tłumów które by sie zapisywały do tych waszych struktur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srackąłfikkał Sikającłypał
"a gdy można zarobić kilka tysięcy poświęcając kilkanaście godzin tygodniowo nie ma chętnych. Najwidoczniej nie każdy chcę być bogaty" To wróć tu błaźnie dopiero wtedy jak ty ofermo będziesz bogaty ! OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziwna jest mentalność ludzi. Gdybym napisał, że mam pracę w magazynie po 9 godzin dziennie za 1500 miesięcznie byłoby pewnie mnóstwo pytań i zainteresowanych, a gdy można zarobić kilka tysięcy poświęcając kilkanaście godzin tygodniowo nie ma chętnych. Najwidoczniej nie każdy chcę być bogaty" Cała rzecz polega na tym, że ci ludzie nie chcą zarabiać, tylko chcą dostawać. Stąd ta "dziwna" mentalność. Po prostu większość tych osobników (a właściwie - oni wszyscy) to banalne lenie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Ta wypowiedz wyzej o mentalnosci ludzi, jest moja wypowiedzia skopiowana z pierwszych stron:) - nie wiem czemu ten ktos to zrobil. Trafna uwaga uO, Jezuuuuuu:) wcześniej w ten sposób nie pomyślałem. Do powyzszych "wypowiedzi" nawet sie nie odnosze bo nie ma to najmniejszego sensu - z glupimi sie nie dyskutuje, a tymbardziej z glupimi chamami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety na tym forum sporo zebrało się chamów i trolli internetowych. Moderacja również nie wykazuje się skutecznością. Dlatego bardzo ciężko prowadzić normalną kulturalną dyskusję. Najgorsze jest to, że z reguły w sprawach MLM zabierają głos gnojki, którzy nawet roznoszeniem ulotek nie zarobili w życiu ani grosza, o regularnej pracy czy własnym biznesie nie wspominając! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Myślę, że zauważył to każdy poza tymi osobami. No cóż, moja idea ciekawej dyskusji o zaletach i wadach tego systemu, a także zaznajomienie z nim kilku osób nie wyszła. Może jeszcze kiedyś się tu odezwę. Szkoda ludzi, którym nawet najmniejszą iskierkę i zapał do działania potrafią takie jednostki zniszczyć i ciągnąć ją na swoją drogę wiecznego narzekania i krętactwa. Dla mnie najpierw ich odpowiedzi były zabawne, ale potem przerodziły się w żałosne i ociekające tępotą. Pozdrawiam Cię uO, Jezuuuuu i życzę dalszych sukcesów w branży mlm i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
haha! to waszym zdaniem jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w magazynie za 1500zł to jest leń? :D niesamowicie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to waszym zdaniem jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w magazynie za 1500zł to jest leń?" A nie?! Co to za płaca, 1500 zł? Na takie coś zgadzają się tylko właśnie lenie (przecież wiadomo, że tam będzie można się obijać od rana do wieczora) albo ci, kto w tym magazynie planują coś podpieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
to proponuję spróbować takiej pracy, a potem się wymądrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"proponuję spróbować takiej pracy, a potem się wymądrzać" Czyli co, że niby jest ciężka? To czemu za te pieniądze zgadzają się ją wykonywać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKrakow
prosta zasada - konkretna kasa za konkretną pracę :) ot cała wielka tajemnica jeśli ktoś siedzi na utrzymaniu rodziców, to i taki MLM jest może interesujący, bo co szkodzi zaryzykować i zarobić może 10zł, a może te wyśnione tysiące w pierwszym miesiącu, jeśli jednak ktoś jest już odpowiedzialny, ma na utrzymaniu rodzinę, to nie pójdzie na takim MLM, tylko wybierze pracę nawet za te 1500 zł, bo to konkretna, pewna suma, a nie gruszki na wierzbie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jeśli ktoś siedzi na utrzymaniu rodziców, to i taki MLM jest może interesujący" A co powiesz na to, że ktoś ma własną rodzinę i 5-kę dzieci? Jak niby miałbym je wyżywić za te 1500 zł? I jeszcze żona na utrzymaniu, bo przecież je nie zostawi? Tylko że ja myślałem głową a nie żołędziem i zanim zrobił te dzieci zadbałem o to, żeby wszyscy myśmy mieli za co żyć. A ten, kto idzie pracować do magazynu za 1500 zł jest leniem! Albo, jako wariant - głupkiem! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandzi skakam
głupkiem by był jakby MLM sie złapał :D dalej by gówno miał, do tego każdy by z politowaniem na nieudacznika patrzył :) a on by z perfumkami czy innym gównem po osiedlu latał i wciskał gówno ale nazywałby to Budowaniem Grupy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to peszek! Nie zgadłeś. Bo właśnie MLMu się złapałem. I dzięki temu dzieci mają nie tylko co jeść ale dobrze i zdrowo jeść. I ubrać się mają w co. I na wakacje pojechać. Dla starszych już mieszkania gotowe. My z żoną też nie odmawiamy sobie przyjemności. Możemy też sobie pozwolić spędzać bardzo dużo czasu z rodziną, a nie zapieprzać od rana do nocy w MAGZYNIE!!! :-D Ciekaw jestem w jakim magazynie mógłbym to samo zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdsdsfasf
a ja też działam w MLM mam na koncie 100 milionów, willę z basenem i 10ro dzieci, które chodzą do prywatnych szkół i mają zakupione po dwa ferrari, które teraz stoją w naszym podziemnym garażu, a w hangarze właśnie od wczoraj stoi prywatny odrzutowiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlm pałe zjem
ja też w mlm jestem !! mam 12 jaguarów 1468878638899499944444 euro na koncie 9823798573948573948574 funtów na lokacie 98 dzieci - wszysktie ustawione i na kafeterii naciągam kolejnych jeleni :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaprawdę powiadm wam !!!!!
Że każdy emelemowiec jest potencjalnym milionerem Ale póki co, jeździ starym powykrzywianym rowerem Wierzy fanatycznie w kupowane przez siebie brednie I powtarza wokół wszystkim natrętnie aż ucho więdnie Gacie poszarpane, długi niepospłacane, w kieszeniach dziury A on nadal z obłędem w oczach, zapałem fanatyka powtarza bzdury. Wszyscy się w głowę pukają, palcami wytykają A on na to, że nie rozumieją i tylko wielkości zazdraszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Kominiarka
mlm jest dobry. Jak ktoś na wózku jeździ i nie może pracy normalnej sie podjąc. Dla niepełnosprawnych i niedołężnych umysłowo to też zawsze jakeiś zajęcie jest. Nie nabijajcie sie. Każdy robi to do czego sie nadaje. Jak ktoś np nie ma nów lub ma wspomniany zespół Downa to wybiera mlm bo z niczym innym sobie nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efOlekKiwi
" Możemy też sobie pozwolić spędzać bardzo dużo czasu z rodziną, a nie zapieprzać od rana do nocy w MAGZYNIE!!!" a w poprzednim poście twierdził, że tylko lenie pracują w magazynie, a teraz to o zapieprzaniu mówi :D Co za idiota! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efOlekKiwi
to albo MLM, albo magazyn za 1500? a nie słyszałeś o tysiącach normalnych, innych stanowisk? :D gdzie płacą regularną, dobrą pensje co miesiąc? :) jakiś nieogarnięty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdzie płacą regularną, dobrą pensje co miesiąc?" NAPRAWDĘ? A skąd w takim razie wzięło się to: "Liczba bezrobotnych zarejestrowanych w urzędach pracy w końcu stycznia 2012 r. wyniosła 2 mln 121,5 tys. osób (w tym 1 mln 112,4 tys. kobiet) i była wyższa niż przed miesiącem o 7 proc. (138,8 tys. osób). W ujęciu rocznym wzrosła o 16,5 tys. - w analogicznym okresie 2011 roku zanotowano wzrost o 150,3 tys., tj. o 7,7 proc. podał GUS w czwartek." Źródło - http://forsal.pl/artykuly/596757,bezrobocie_w_polsce_wedlug_wojewodztw_styczen_2012.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efOlekKiwi
to te 2 miliony bezrobotnych to wszyscy ludzie, którzy żyją w Polsce? :D weź człowieku ośmieszasz się. Fakt, że jest iluś bezrobotnych nie świadczy o tym, że są lub nie dobrze płatne stanowiska. Ja dobrze zarabiam i nic do tego nie ma fakt, że mój sąsiad jest bezrobotnym. Widzisz jaki kretyński argument masz na poparcie swoich wydumanych, kretyńskich teorii? Ty naprawdę nie umiesz myśleć logicznie... nic dziwnego, że ten MLM to jedyna opcja w twoim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Ale z was są niewymiarowi kretyni, aż strach pomyśleć, że takie bezmózgi żyją i mają jeszcze dostęp do internetu. Aż mi was szkoda, ale zapewne wy uważacie się za inteligentów, no i może dalej tak uważajcie to będzie wam w życiu łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiczko
Nie. Uważamy się za MLMków :D Mamy miliardy na koncie ktorych nikt nie widzial i uzywamy argumentów o ilości bezrobotnych jako wymiernik biedy w Polsce :D Banda jebanych tępych MLMów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
Jak widze dalej wasza jedyna bronia sa wyzwiska. Brawo!! Coz za przejaw inteligencji!! Jestem pelen podziwu palety waszych argumentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaprawdę powiadm wam !!!!!
Że każdy emelemowiec jest potencjalnym milionerem Ale póki co, jeździ starym powykrzywianym rowerem Wierzy fanatycznie w kupowane przez siebie brednie I powtarza wokół wszystkim natrętnie aż ucho więdnie Gacie poszarpane, długi niepospłacane, w kieszeniach dziury A on nadal z obłędem w oczach, zapałem fanatyka powtarza bzdury. Wszyscy się w głowę pukają, palcami wytykają A on na to, że nie rozumieją i tylko wielkości zazdraszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dystrybutor FM
A ty czekasz na jakies oklaski za ten swoj wierszyk ze znow go wklejasz? Prymityw pelna geba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praczy sen
Przynajmniej nie naciąga i nie czaruje jak głupki z MLM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×