Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justyna Stolarczyk

czy jest tu jakiś informatyk? mam pytanie

Polecane posty

A pomożesz mi rozwiazac kilka pytan? Min. Najwcześniej wprowadzanym i najmniej zaawansowanym systemem jest A. System ERP B. System MRP C. System zarządzania popytem D. System logistyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erp - zarządzanie przedsiębiorstwem mrp - zarządzanie materiałami To nie są pytania dla informatyka a raczej osoby po szkole informatyk i zarządzania itp. takie pierdoły. Nie mam pojęcia czy system logistyczny jest mniej zaawansowany niż system MRP. :D Wg mnie C bo najpierw trzeba organizować sprzedaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam na PHP bo tylko to mi się kojarzy z językiem skryptowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworzenie zaawansowanych usług w WWW może być zapewnione programowaniem w formalizmie języka A. JAVA B. PHP C. Dowolnego języka wysokiego poziomu D. Opisu struktur danych Dziękuje Ci bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej JAVA ale głowy nie dam, szczerze to pytania są tak sformułowane że nie wszystkie do końca rozumiem, choć jestem informatykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w pytaniu jest statystyczny nie statyczny - może błąd w pytaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedział że dowolnego języka wysokiego poziomu bo usługi internetowe mogą być eralizowane zarówno za pomocą javy jak i pythona ruby czy c++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
informacje statystyczne są wg mnie stricte powiązane z bazą danych tyle że baza danych nijak ma się do języka skryptowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan mylisz się i to grubo zarówno w PHP jaki np za pomocą JAVA servlet czy pythonie można utworzyć np system ERP albo CRM w wieloma stanowiskami roboczymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąchace swoją bieliznę?
Mało wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×