Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukup

KTO PODWYZSZAŁ ALIMENTY I O ILE A ILE DOSTAŁ >?

Polecane posty

Gość też nie płacę
tak naprawdę to zależy na jakiego sędziego czy sędzinę trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
Ale czemu trudno? Ja nie widzę problemu. Dziecko naprawdę mnie tyle kosztuje i to bez opłat za mieszkanie, prąd. Uczy się prywatnie. Jej ojciec jest sam, nie ma poza nią nikogo na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
,,tak naprawdę to zależy na jakiego sędziego czy sędzinę trafisz" Jeżeli faktycznie się udowodni koszty to nie ma problemu. A 30% zarobków to nie tak wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
bo przez ostanie 16 lat nie starałaś się o podwyżkę i jak pisałem wyżej wszystko jest uzależnione od sędziego czy sędziny i od postawy twojego byłego na rozprawie.Widać że dawno w sądzie nie byłaś a trochę się zmienia i to na korzyść ojców.Ale próbuj nic nie tracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
mamusia2009 Z 300 na 1600 to rzeczywiście trochę za dużo by przeszło. Na 700się skończy. A niby czemu? O jaki procent wzrosły ceny przez 16 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
mamusia2009 dobrze pisze 700-800 to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
Nie będzie go na rozprawie, bo pracuje za granicą. Będzie zastępstwo procesowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
bo niektóre matki tyle dostają w 2012r a standard to od 450 do 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
też nie płacę bo niektóre matki tyle dostają w 2012r a standard to od 450 do 600zł Nie wierzę,że tylko tyle przy zarobkach ojca 6-7 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiadomo i jestem za tym. Ale 16 lat nie Zrobiłaś ani jednej podwyżki i sąd uzna ze nie było ci tak źle. Pewnie ze podniesie ale raczej nie o tyle jednorazowo. No i uzna ze całości kosztów tata ma nie pokrywać tylko wspólnie. Trzymam kciuki ale nie wierze ze się uda a sama dokonałam niemożliwego. Kiedy rozprawa? Napisz jak poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powyżej co nie płaci
cztery ci w cztery i spierdalaj!! nie chcesz płacic twój problem tylko na starośc jak się zmarszczysz i dopadnie cię choróbsko nie proś dzieci o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
Macie rację nie robiłam, ba nawet złotówki od niego nie brałam, a teraz chcę. Było mnie stać fakt, ale było. Teraz już mnie nie stać to niech pomoże skoro tyle lat miał to w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
ty powyżej co nie płaci-jak nie wiesz dlaczego mam takiego nicka to się nie wypowiadaj.A spierda...... to do lusterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram ale nie w polskim sądzie. Może po trzeciej podwyżce i wydatkach powyżej 3 tys na młoda od co najmniej pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
Gdyby miał rodzinę, inne dzieci poza naszym to odpuściłabym, bo źle bym się z tym czuła, ale w tej sytuacji powalczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
Autorko ciągnij ile się da...- przy tych zarobkach to max 1300zł za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
Przy jego zerowym wkładzie w wychowanie, utrzymanie dziecka mogę domagać się 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
1300 zł to tylko wydatki na szkołę. A gdzie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś cię wprowadził w błąd. Ja byłemu odebrałam prawa rodzicielskie, dziecka nie zna w ogóle a w sądzie usłyszałam ze swój wkład jakiś tam też muszę mieć bo to by było nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
jeżeli się nie zajmuje wychowaniem nie odwiedzał i nie zabierał do siebie nic innego nie dawał tylko te 300zł to popieram cię w 100% i też twierdzę że ci się to kwota należy.Jeżeli ja bym tyle zarabiał to sam od siebie na syna bym płacił ok 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
Mój wkład to miałam przez 16 lat. To on przez 2 też może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
,,jeżeli się nie zajmuje wychowaniem nie odwiedzał i nie zabierał do siebie nic innego nie dawał tylko te 300zł " On tych 300zł też nie dawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
Dał tylko jedną lalkę gdy miała 3 -4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
mamusia2009 Ja cię rozumiem i popieram i mi nie tłumacz. Ja ci tylko mówię ze sąd tyle nie przyzna Jeżeli nie przyzna to zmuszę go dobrowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
""""" kojk Za to, że matka zajmuje się dzieckiem ojciec ma większe możliwości zarobkowe. Mi na sprawie powiedziano, że tyle co płaci ojciec to ja muszę płacić połowę.""""" Jakim trzeba być wyrachowanym osobnikiem. Matka ,która ma dziecko liczy ile kalorii dziecko zjadło ....no i nie ze względu na zdrowie ...a ze względu na przekroczenie alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
Będzie miał wybór: albo będzie ją utrzymywał przez 2 lata, albo odbędzie się egzekucja zaległych alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie płacę
Napiszę ci tak: ja płacę 550.Co drugi weekend syn jest zemną.Całe jedne święta też.Jeden miesiąc wakacji i tydzień ferii i moja też chciała podobnej podwyżki i co, tak jak pisałem wyżej mieliśmy ubaw na sali sądowej.Dostała chyba dla zasady 50 zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko ciągnij ile się da...
,,też nie płacę Napiszę ci tak: ja płacę 550.Co drugi weekend syn jest zemną.Całe jedne święta też.Jeden miesiąc wakacji i tydzień ferii i moja też chciała podobnej podwyżki i co, tak jak pisałem wyżej mieliśmy ubaw na sali sądowej.Dostała chyba dla zasady 50 zł więcej." No dobrze, ale ty masz kontakt z dzieckiem, spędzasz z nim czas. Też cię to kosztuje.Trochę nie fer Twoja ex postąpiła. Ja mam inną sytuację i dlatego chcę pojechać po całości. Moje dziecko nawet złamanego lizaka na żadne święta nie dostało, a co tu dopiero mówić o wspólnie spędzonych świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×