Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młodamama25

Ciągle sikam...

Polecane posty

Gość młodamama25

mam już dosyć to 12 tydzień a ja sikam 5 -8 razy na godzine po ok pół szklanki...robiłam badania wszystko ok:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże kochany
zamiast sie cieszyc ze z ciaza wszystko wporzadku to placzesz ze sikasz..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama25
o boże kochany moge się zamienić na 1 dzień zobaczymy czy bedziesz taka mądra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa27
ciesz się że nie wymiotujesz tak często.... pij dużo soku z żurawiny, ja piłam też apteczne prouro i czekaj aż ci dzidzius troche zmieni pozycje bo pewnie teraz leży wprost na pęcherzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mówił że będzie łatwo ;) Zobaczysz jeszcze trochę a uznasz że sikanie pikuś w porównaniu do tego co Ciebie jeszcze czeka ;) Robiłaś dokładne badanie moczu? Może masz zapalenie pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodamama25
tak robiłam badania które zlecił gin a potem jeszcze raz w szpitalu wszystko oki. Ja wiem że dla was to nie jest straszne ale wstawanie w nocy co godz mnie starsznie meczy, nie mogę nigdzie iść nawet zakupów zrobić nie moge bo mi po nogach poleci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sporo sikałam na początku ciąży :) w sumie to normalne, teraz jestem w 19 tc i już nie sikam tak często w dzień, za to w nocy 3 razy to już u mnie standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropieństwoooo
o rany tez mi cos,nie wiedziałas ze tak jest w ciązy? nie jedna by sie z toba zamienila a ty narzekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defcdcf
a ile masz lat, ze mloda mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez non stop do toalety latam, ale u mnie dziecko juz naciska na pecherz i to dlatego :) Ale fakt, wstawanie noca co godzine jest meeeega uporczywe. Jak gdzies wychodze, to tylko tam gdzie wiem, ze bede miala swobodny dostep do lazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaa27
no tak sobie natura wymyśliła żeby przyzywczaić kobietę - najpierw wstaje siku a potem wstaje sie do dziecka - teraz sobie wytrenujesz umiejetność wstawania i szybkiego zasypiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d.z.iunia
Ja też dużo sikam. Ale w drugim trymestrze jest trochę lepiej niż w pierwszym, więc powinnaś zaraz odczuć ulgę ... do trzeciego trymestru, bo wtedy znowu sika się stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A dlaczego koleżanki
tak siadają od razu na dziewczynę? Przecież nawet w ciąży jak coś doskwiera i męczy to nie jest powodem do szczęścia i uśmiechu na twarzy prawda? Częste oddawanie moczu na początku ciąży to norma ale to autorka zapewne wie , zresztą wyniki ma dobre. Ja w prawdzie nie sikałam tak często i wogóle na początku ciąży nie odczuwałam takiej potrzeby (byłam jakimś wyjątkiem ale wyniki też miałam świetne) za to pod koniec ciąży....masakra, zwłaszcza nocą kiedy tu chciało się spać a tu aż bolało wszystko i trzeba było się zwlec z łóżka. Ponarzekać sobie można , niektórym pomaga samo pojojczenie sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))))))))))))))))))))))))))
musze cie zmartwic.u mnie juz 24 tc i dalej sikam strasznie.po prostu koszmar.moj rekord to 17 razy w nocy.mam problem zeby wyjsc z domu,bo juz 10 min po wyjsciu szukam toalety.i nie bierz zurawiny ,jak ktos ci tak wyzej radzi,jesli nie masz problemow z pecherzem i masz wyniki ok to nie bierz zurawiny bo po niej sikac bedziesz jeszcze czesciej.i nie ma reguly ile wypije.moge nie pic wcale a i tak sikam tak jak ty.nawet co 10 -15 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMA MALINKIII
ja juz jestem po ciazy.Corka ma juz 3 lata a ja ciagle sikam. Ciagle uczucie pelnego pecheerza. Cos mi sie po ciazy porobilo nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Jestem w 24 tc też ciągle sikam, jest to bardzo męczące, w nocy wstaje z 4-5 razy, a w ciągu dnia ciężko mi jest wyjść z domu, wystarczy, ze zjade windą na dół i już chce mi się siku... Możecie hejtowac wszystkie dziewczyny które mówią, ze jest to męczące, ale jak nie macie takiego problemu to nie macie też pojęcia jakie to może być ciężkie. Mam nadzieje, ze po porodzie wszystko będzie lepiej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×