Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość seeeeedżeja
keeejti na pewno sie ucieszy!! a ja już wiem na 100% że bedzie @ bo mam biały śluz typowo taki jak przed @... ale może się uda na kwiecień?? Będę tutaj z wami przez ten czas, bo chyba już sie uzależniłam od tego forum haha:D keejti napisz jak poszło w tym kinie!!:) no i witamy 'nowicjuszki':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
ale jak tak poczytalam troche na tych forach internetowych to niektore dziewczyny piszą że w bardzo wczesnej ciąży miały taki biały kleisty śluz:/ a u was chyba brązowego troche tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seeeeedżeja nie trac nadzieji :) jeszcze masz szanse. Sluz taki wlasnie powinien byc. Moze byc brunatny jezeli dochodzi do implantacji,ale nie zawsze wtedy taki jest,i czasem jak spada progesteron to moga wystapic plamienia i wtedy trzeba brac luteine na podtrzymanie. Wiec sie nie martw :) Ja jak durna caly dzien sie wpatruje w test no i widze lekka kreseczke.u mnie jest 9 dni po ewentualnym zaplodnieniu. Oczywiscie biore pod uwage,ze moze to byc wada testu. Jutro chyba zrobie dobie bete. Jak kreska jest rzeczywiscie widoczna to beta musi wyjsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksza fanka
a wy wszystkie jesteście/macie nadzieję, że jesteście w pierwszej ciąży? :) bo widzę, że chyba tylko ja taka weteranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
kokilka- oby Ci sie nie wydawało z tą kreseczką ;-) ale wątpie żeby takie wady były. fankoo - u mnie byłaby pierwsza ciąża;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez pierwsza. Ale dlugo wyczekiwana, bo jeszcze pol roku temu moj maz nie chcial nic na ten temat slyszec. Od pol roku jest na tak a od 2 miesiecy zaangazowal sie w starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksza fanka
no to gratuluję w takim razie, pierwsza ciąża najlepsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
marzy mi sie to... większość moich koleżanek nie chce nawet o tym słyszeć ale ja zawsze byłam inna w sumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Proponuję zaktualizować naszą tabelkę forumowiczek:) Dopisujcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
NICK...............cykl starań...........TP _________________________________________________________ Endi86........... 8....................03.2013 Lilou_28...........1 ..................???.03.2013 kejtiii............. .................???.03.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwieksza fanka
oj ja jeszcze nie znam terminu porodu, w piątek mam dopiero wizytę u ginekologa to może się dowiem i wtedy dam znać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Największa fanka- większość z nas chyba jeszcze nie zna:) Ja to w ogóle jutro się dowiem jak moja beta się ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
Lilou na pewno pójdzie wszystko dobrze!! a wy dziewczyny jaki macie śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Z tego podekscytowania spac nie moge jakos. A zawsze spioch bylam. Dzis pewnie bete zrobie, ale boje sie ze moje marzenie prysnie. Bo ta kreseczka na prawde slabiuchna, ktos wklejal tu zdjecie, to tej ososby w porownaniu do mojej to konska krecha :). Czesc moich znajomych tez nie chce slyszec jeszcze o dzieciach choc tacy mlodziutcy juz nie jestesmy, 30 sie zbliza. Ale ja to zawsze chcialam. Myslalam kiedys, ze w tym wieku to juz trojke bede miec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seeeeedżeja sluz mam oczywiscie mleczny. Ale taki powinien byc w drugiej polowie cyklu i przed okresem i przed ciaza. W ogole ten czas to taka wielka niewiadoma dla organizmu, bo jeszcze jest za wczesnie na typowe objawy, ale organizm sie przygotowuje tak na wszelki wypadek. Dopiero praktycznie przed samym okresem utrzymuje sie wysoki progesteron i on niedopuszcza do zluszczenia sie wysciolki macicy i @ nie przylazi. Wiec musimy byc cierpliwe i miec nadzieje, ze beta juz cos wykaze,albo trafi sie super czuly test. Ja do tabelki dopisze sie jak bede bardziej pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Mnie spóźnia sie okres drugi dzień. Nigdy wcześniej mi sie to nie zdarzało. A śluz owszem jest,gęsty mleczny, sporo go jest. No ale beta jednoznacznie mi powie. Aby wytrzymać do wyników do 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde napisałam tyle i mi wcięło :(((( no to jeszcze raz :) U mnie bez zmian - druga kreska nie znikła :) i oby tak dalej :) Termin porodu lekarz Wam wyliczy z reguły kogoś tam wg zasady termin ostatniej miesiączki minus trzy miesiące plus 7 dni. Ale to jest uproszczenie bo zakłada że każda kobitka ma książkowy 28dniowy cykl. Ja liczę na tej stronie i uważam że jest najlepsza http://www.dziecko.haczewski.pl/ Co do śluzu to też jest bardzo indywidualne, ja po płodniakach zazwyczaj mam suche dni totalnie bez śluzu a teraz mam taki mleczno-żółtawy śluz. Kokilka jak jest choćby cień cienia to beta musi wyjść :) chociaż jak widzę w niektórych laboratoriach tak długo się czeka na wyniki że ja bym chyba następnego sikańca zrobiła :) największa fanka - dlaczego od razu weteranka to ile dzieciaczków już masz?? Ja mam 2,5 letniego synka i pod koniec zeszłego roku puste jajo płodowe :) Jako że to moja trzecia ciąża od razu coś przeczuwałam :D Wklejam jeszcze raz bo się Lilou zgubiłam :P NICK...............cykl starań...........TP _________________________________________________________ Endi86........... 8....................03.2013 Lilou_28...........1 ..................???.03.2013 kejtiii............. .................???.03.2013 prawie_ruda 30...3...................04.03.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja właśnie wróciłam z laboratorium byłam na becie i dzięki Bogu po 15 będą wyniki bo już nie wytrzymuje. Jakoś mam takie przeczucie że te 2 testy są wadliwe i pokazały ciąże której nie mam a ja lada chwila dostane okres,wiec moze jak zobacze wynik z lab to sie nieco uspokoje. Wczoraj w kinie było fajnie, film super, ale miałam mu powiedzieć po filmie ale spotkalismy znajomych i ich podwieźliśmy, powiedziałam mu w domu . Oczywiscie nie wyszlo tak jak planowałam tylko ja w bek a on probował zgadywac co mi jest hahaha oczywiscie sie wkurzył bo nie lubi jak becze zamiast powiedziec o co chodzi potemjakos wymruczałam przez chwile byl jakby dalej zły potem poszedł do łazienki za 2 minuty wrocil taki szczesliwy powiedział ze dostal najlepszy prezet w swoim zyciu wlasnie hehe takze tez sie ciesze i on teraz tylko sie martwie zeby bylo wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak z 2 dnie temu beczałam o byle co a wczoraj to ze stresu mysle raaczej i nie wiedzialam jak zareaguje itd:P A co do śluzu ja mam biały ale nie tak dużo. Jezu nie umiem sie wyluzować do 15 to ja nie wytrzymam, brzuch mnie z nerwow boli ale nie umiem sie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś w domu to włącz sobie telewizor i wyłącz myślenie ;) (wiem wiem łatwo powiedzieć trudniej zrobić) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobie no ale do 15 przed telewizorem tez nie wytrzymam :) W nocy też spać nie mogłam, pocieszam sie ciągle że będzie dobrze...jedynie tylko teraz ten stres mi szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
Hej dziewczyny , moge dołączyć?? Właśnie wczoraj zrobiłam test po tygodniowym opóznieniu @ i "wybuchły " dwie kreski!!! W piątek ide do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf juz troche sie uspokoiłam, wszystko to rpzez to że sobie wmawiam coś co jest mało prawdopodobne, to myśle że przez nerwice którą mam "uspioną" a raczej miałam, kiedyś nie dawałam sobie z nią rady i wymyślałam takie rzeczy że o matko, od niej miałam zawroty głowy, przeróżne dolegliwości w zasadzie o czym pomyslałam to zaraz mi było. Prawie rok z tego wychodziłam i wyszłam sama bez pomocy specjalistow, teraz tylko w sytuacjach bardzo szczegolnych mnie dopada to i wczoraj mnie wzielo i wmawiam sobie cos co nie jest mozliwe i w to wierze i brzuch mnie rozbolał z nerwow itd no koszmar, ale musze walczyc bo nie chce całej takiej ciazy miec ze swiruje jak jakas psychiczna takze teraz sie musze wyluzowac i zapomniec. Mowie wam nerwica jest straszna do tego lękowa. Jak sobie wbijesz cos do głowy to koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
No mozliwe że na koniec lutego wychodzi termin,ale jak tak kalkuluje to wolałabym urodzic w marcu, jesli oczywiscie sie potwierdzi i będzie dobrze:)) troszke mnie to wszytsko zaskoczyło:)) W grudniu odstawiłam plastry po 10 latach, zaczełam zażywać femibion, lekarka kazała odczekać conajmniej 3 miesiące przed podjęciem starań, porobiłam w tym czasie troche badań, ale wciąż nie miałam pewności z mężem czy napewno chcemy teraz dzidziusia. no i tak zwlekalismy z decyzją i tak do maja staraliśmy sie uważać jeszcze. Niby człowiek gotowy ale jednak wątpliwości były, no ale jak juz teraz okres nie przyszedł to sie zdziwiłam bo nie myślałam że tak szybko "zaskoczymy":)) Mam sporo koleżanek które maja problemy z zajsciem, dlugo sie starają i nic, jedna nawet juz po dwoch inseminacjach i dalej nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
Narazie troche mnie przeraża fakt że w piatek byłam na depilacji laserowej bikini a w ciąży niewolno tego robic!!:( Ale nawet mi na myśl nie przyszło że okres sie spoznia przez ciąże, bo po tych plastrach wciąz miałam nie regularne okresy. ehh... zobaczymy co w piatek powie lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka nie denerwuj sie. W ciazy prawie nic nie mozna robic, ale to raczej ze wzgledu na brak jakis badan, kazdy sie ubezpiecza, bo testow na ciezarnych nie robil i nie wie np.jak laser wplynie na dzidzie. Wiec badz dobrej mysli,kobiety czesto nie wiedza ze sa w ciazy i rozne szalone rzeczy robia, a potem wszystko jest ok:) choc wiem ze latwo mowic,sama o wszystko sie trzese. Z ta beta to ja mam utrudnione, ciezko mi zrobic,zeby choc jednej osobie sie nie pochwalic. Bo pracuje w laboratorium. I w moim miescie w kazdym kogos znam. Musialam wtajemniczyc kolezanke z pracy, dzis rano sobie sama nawet krew pobieralam, z palca :) no i ta kolezanka ma mi zrobic pod innym nazwiskiem, zeby nikt sie nie domyslil. Jak bede wiedziec to dam znac. Tez sie denerwuje. Ale musze pracowac i nie myslec. Gorzej bedzie jak juz poznam wynik i bede musiala ukryc emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka, to nic dziwnego że czujesz się teraz przerażona. To nie jest zobowiązanie na chwilę...Dziecko zmienia wiele aspektów życia ale jest takim cudem że warto. Po to zresztą ciąża trwa 9 miesięcy żeby się przyszła mama oswoiła z myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieźle masz z tą beta ale pewnie nie musisz płacić chociaż, ja dałam 31 i myśle że to sie bardziej opłaca niż pakowac kase w testy bo można zrobic pare i nie byc pewnym a ty wszystko elegancko podane. To dziś pare z nas czeka na wyniki, życze wszystkim ( i sobie) jak najwyższych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×