Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Trzymam kcuki za oczekujące na wynik bety:):):):) Ja juz sie powoli szykuje do porodu:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
ale wam fajnie dziewczyny!! a mnie nad ranem tak bolał brzuch że masakra jak na @ a coraz mniej dni do niej zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska85
ja mam dostac okres 1 lipca tak samo jak seeeeedżeja. Dzis rano robilam test ciazowy, ale wyszedl niestety negatywny :( Moze seeeeedżeja za wczesnie zrobilysmy... chociaz ja sie juz staram 8 miesiecy i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam testy kupiłam na wyprzedaży w aptece po 3 zeta za sztukę, więc dla mnie są one o niebo lepsze niż beta :D (też pokazały a ile kaski w portfelu zostało :) ) w związku ze zmianą rodziny na 4 osobową - zaczynam oszczędzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryska bardzo możliwe, że za wcześnie - mi bladzioch wyszedł dopiero w terminie miesiączki :) u każdej z nas inaczej rośnie hcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia - dzieki i szybkiego i bezbolesnego porodu ci zycze i oczywiscie zdrowego dzidziusia ;) seeedżeja nie trac nadziei :) Jeszcze masz sporo dni do @ i moze być różnie, ja mam 2 kreski i tez czasem mnie boli brzuch jak na okres takze to jeszcze nic nie znaczy (mam nadzieje) . prawie ruda no ja za moje dalam tak jak by po 5,50 ale nie chcialam robic juz tego samego wiec wziela bym inny ktory by jedne kosztowal pewnie ok 15 zł a jesli by wyszedł negatywny to pewnie bym kupiła 2 i kolejne 15 wiec dla mnie lepiej wychodze jak zrobie bete. Mysle ze jak wyjdzie teraz ze jestem w ciazy to w przyszłym tyg zrobie drugą czy rośnie tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
gabryska85 - no to 1 lipca będziemy się cieszyć lub płakać razem, ale mi się czasem okres spóźnia dzień lub dwa... keejti- kochana jestes!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się do bety nieco zraziłam ostatnim razem kiedy miałam puste jajo płodowe - beta rosła bardzo dobrze a dzidzi nie było:( dowiedziałam się dopiero w 9 tc. Więc tym razem stawiam na usg, usg i usg :D Mam nadzieję, że po południu dołączy się jeszcze kilka "pewnych" wyników bety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda też miałam puste jajo płodowe ale wykryte w 10tyg. Wszystko przez ginekologa pacana ktory nie zrobił mi wcześniejszego usg chociaż za wizyte wziął ponad stówe to nie zrobił nic oprocz skierowań na jakieś tam badania krwi moczu itd. Ogólnie koleś obleśny, został polecony i poszłam niechętnie i tylko dlatego że teściowa nalegała że taki i owaki, szkoda gadać. Teraz mam swojego gin i chodze na nfz i jestem zadowolona wiecej usg mialam u niego jak nie bylam w ciazy niz u tamtego jak byłam. Już sie umówiłam na wizyte na 9 lipca, jak sie okaże beta kiepska to i tak cytologie sobie zrobie ale mam nadzieje ze wizyta będzie jednak o troche innym charakterze :D Btw. powiem wam że ciągle sprawdzam czy nei dostałam okresu , brzuch mnie czasem zaboli jak na okres a cały czas mam biały śluz tylko, nie za wiele mimo to ale ostatnio mi czasy ogolnie mam jakos mniej śluzu niż zwykle. Tzn przed ciązą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja lekarka w ciąży z moim synkiem też mi robiła usg dopiero w 9 tc, więc dlatego z drugą ciążą sama się do niej tak umówiłam - no i zonk. Teraz nie chcę tak długo czekać ale też chcę już zobaczyć serduszko i właśnie tak siedzę, liczę i się zastanawiam na kiedy się zapisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja strzeliłam z tym 9 lipca, ok 6 tygodnia to będzie ale pójde tak czy siak na pewno spróbuje zrobić usg jak nic nie będzie widać to przyjde za 2 tyg i tyle, a tak to póki co porobie badania i co sie tam tylko da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wynik bety:) wyszla 14, czyli 3-4 tydz ciazy :) hurrraaaa :) ale sie ciesze.a cisnienie tak mi skoczylo, ze chyba cala czerwona jestem a glowa malo nie peknie. Teraz sie zaczna inne zmartwienia, zeby wszytko bylo w porzadku, zeby @ nie przylazla jednak. Nie moge jakos w to uwierzyc, wydaje sie to takie niewiarygodne. Dziewczyny trzymam za was kciuki. Mi ten topik przyniosl szczescie, zeby wam tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
kokilka serdeczne gratki!!! :) no nie tylko tobie przyniósł szczęście, tylko większości i mam nadzieje ze przyniesie i mi :)) jak nie marzec to kwiecień 2012!!! koniec kropka. tylko nie chce sie napalać bo wiem że wszystko blokuje psychika jak sie za dużo o tym myśli itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje wyniku!!! kokilka a to normalny wynik bo troche niski a wiem ze ty sie troche na tym znasz więc na pewno wiesz więcej niż ja. Musiałaś robić test bardzo czuły bo mój był od 25. Chyba ze to jakoś inaczej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokilka super wiadomość :D raz dwa zapisuj się do tabelki :D mam nadzieję, że rozwiązałaś worek z pozytywnymi wynikami testów :) seeedżeja mnie tak brzuch bolał jak mi się jajeczko zagnieżdżało także nie trać nadziei - póki nie ma @ to szanse dalej są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
ja za 40 minut odbieram wyniki. umre zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne że powyżej 5 coś tam - u każdego jest inny na tym samym etapie stąd takie szerokie widełki. Test mógł być o czułości 10 mIu albo bardziej przeczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou trzymam kciuki :) No to dobrze, właśnie tak myśle że to indywidualna sprawa wiec różne są rozbierzności. A np jest tak ze jak ciąża bliźniacza to beta jest większa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest niski wynik bo dopiero poczatek, kilka dni po zagniezdzeniu. Ja dopiero mam spodziewana miesiaczke na 3 lipca. Dlatego sie nie martwie. Ujemna by byla duzo nizsza. A test mialam z rosmana,najtanszy.ale ktos mi kiedys mowil ze one najczulsze sa. A i wiedzialam kiedy mialam owulke, bo jajnik mnie tak bolal, ze myslalam ze nie zasne.. Wiec tez wiem ze mi sie owu nie przesunela. Do tabelki sie wpsize po poludniu. Latwiej mi bedzie, bo z komputera,a teraz uzywam komorki i ciezko sie kopiuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super!! To ja musze liczyć na większą :) Bo jakos teraz powinnam @ miec liczac ze ow wcześniej miałam chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
kurde.. to może ja też pójde na bete? skoro koilka już wie a termin @ ma wtedy co ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz kiedy miałaś owu?? bo pisałaś że dziś Cię brzuch boli - jeśli teraz się dopiero dzidzia zagnieżdża to beta nie wyjdzie jeszcze nawet z krwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seeeeedżeja
prawie ruda- miałam 15 albo 16 dokładnie nie potrafie określić. ale raczej 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
moja beta to 12,04 :) Uświadomcie mnie że mogę się już cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou- mozesz! Gratulacje!! Omg tylko ja zostałam , byle do 15;) 2 testy pozytywne wiec no musi być dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Kejjtii ściskam wszystko co mogę poza kciukami żeby i Tobie wyszło tak jak powinno:) daj znać koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilou to jasne że możesz się już cieszyć :D superowo!!!! seeeedżeja no moim zdaniem beta powinna już wyjść chociaż po Lilou na przykład która miała tak jak ja ok 12, 13 wyszło wczoraj 14 więc może też i nie wyjść :/ ależ Ci pomogłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×