Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

o powiesc to super pomysl, moja tez lubi czytac, ja z reszta tez bym sie ucieszyla :) teraz jestem na etapie czytania o ciazy, apotem mam od kuzynki taka ksiazke o opiece nad malenstwem, tylko do konca nie wiem czy w ogole z tego skorzystam, podejrzewam ze bede dzialac instynktownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno warto przeczytac ale potem i tak robic po swojemu co serce podpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poki co uciekam, lece na wyklad i na zakupy, milego dnia zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem właśnie po USG. Wszystko jest ok! Maluszek zdrowy. Chłopak potwierdzony na 200% a więc będzie Szymonek :) Maluch waży 778 g! Ogólny wiek ciąży to tydzień więcej. Więc termin porodu przesunął mi się na 02 marca. Maluch na razie ułożony pośładkowo ale to jeszcze może się zmienić :P USG ogólnie trwało z 20 minut i lekarz wszystko tłumaczył pokazywał itp. Jestem mega zadowolona :) Miałam dużo do nadrobienia waszego czytania i szczerze nie pamiętam co chciałam napisać :) Asia spóźnione ale szczere kondolencje... Ogólnir do wszystkich po USG gratulacje zdrowych dzieciaczków :) Kancia super fotki :) Kami z facetem to masz przekichane... A po za tym poszukaj może pogotowia stomatologicznego.... Chodziaż z bólem zęba powinni cię przyjąć bez łaski. Któraś z was wkleiła wyprawkę. Ja już prawie całą mam :) Zostało mi kilka drobiazgów i koniec :) Dostałam skierowanie na krzywą mam nadzieję że przeżyje :/ Po za tym waga strasznie mi skacze.... W przeciągu 2 tygodni 2 kg na plusie. W sumie mam już 12 kg do przodu. Rozmawiał też z lekarzem co do tego ciągnięcia w okolicach blizny to powiedział że to normalne i się nie martwić. Ale co raz bardziej się skłaniam aby naciskać na cc i nawet nie próbować sn... Co do butelek to ja teraz kupiłam TT oraz marki Nuby ( ma fajny miękki smoczek). A moja córa uwielbiała Lovi. Dobra ide robić obiadek a potem wrzuce foteczki moje Szymcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę :) i zmieniam termin porodu:) NICK..................WIEK.............TP...........PŁEC ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków Aśka_Wrocław_89.....23..........2marzec..........S.... . ......Wrocław malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Ajka86.................26.........17marzec...........S.. .....Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........?...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........C...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec...........C. ........Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek, super te kocyki:-) Ja śpiworek kupilam tez taki wymiarowo w Marks&Spencer w Fasion House w Piasecznie za 49,90zł. Super jest. Myślę też o otulaczu: http://www.smyk.com/motherhood-otulaczek-sliwkowe-kwiaty-i-kropki,p1044713833,swiat-niemowlaka-p Jeśli chodzi o butelki i smoczki, to ja pewnie zdecyduje się na Avent. Na allegro fajne zestawy są do kupienia. Teraz jest też taka seria Natural, że smoczki przypominają pierś mamy. Podobno rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o butelki to mnie sprawdziły się te z aventu. Popieram Olinek podgrzewacz bardzo przydatny, ja mialam z aventu ale kiedys go nie wyłączyłam i chyba spaliła się grzałka więc chyba bedę musiała kupić nowy no chyba że m zajrzy do tego i może naprawi. Pupę corci smarowałam alantanem maścią i dla mnie super, córka dopóki chodziła w pieluszkach i bardzo często ją smarowałam tym alantanem nie miała żadnych zaczerwienień a później jak tylko się jakieś pojawiło smarowałam kremem sos na zaczerwienienia z nivea, który szczerze polecam. Sudocremu nigdy nie uzywałam bo pielęgniarka powidziała że jest za mocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczółka - sama wanienka (moze byc z wytłoczeniami albo dokup plastikową "foczkę" do ułożenia bobasa) wszelkie podkładki gąbkowe to tylko zbiorowisko bakterii bo nie umyjesz ich dokładnie, nie wypłuczesz, nie zdezynfekujesz a tam będą się bakterie mnożyć... plastik umyjesz bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężaróweczki. kami bardzo współczuję bólu zęba, pewnie wdało się jakieś porządne zakażenie, stan zapalny albo zapalenie okostnej, mam nadzieję, że dentysta choć trochę zmniejszy twój ból. ja pamiętam jak zrobił mi się suchy zębodół po wycięciu ósemki, ech chodziłam po ścianach z bólu ;/ patra nie wiem co lubi twoja mama ale fajnym prezentem teraz na zimne wieczory jest cieplutki, w fajnych kolorach szlafrok, ja sobie nie wyobrażam po kąpieli nie założyć go, to moja nieodzowna część garderoby wieczorem;p Niektóry też lubią słuchać audiobooków wieczorkiem leżąc albo jadąc samochodem, biżuteria i kosmetyki wiadomo są już oklepane ;) Asia gratuluję zdrowego syneczka, cieszę się, że wszystko u was dobrze i pięknie rośnie, muszę przyznać, że kawał faceta już z niego;) pszczółka ja też tak jak meaaa optowałabym bardziej przy tej wanience w wkładką plastikową do ułożenia dzidziusia, sama nad taką myślę też;) Ja mam identyczny otulaczek, o którym myślisz bardzo fajny jest, cieńszy niż becik i taki mięciutki w dotyku. Co do butelek jak ja się opiekowałam swoją ostatnią podopieczną 2,5 roku od miesiąca jej życia zadowolona byłam z butelek Avent i zawsze planowałam, że sama sobie takie dla własnego dziecka sprawię. Ale teraz mam myślenicę bo planuję kupić sobie laktator z Medela. Dostałam ostatnio w Smyku od doradcy laktacyjnego cały ich poradnik i tam są takie fajne butelki Calma, które od pierwszych dni dziecka można spokojnie łączyć z karmieniem piersią. Wiem, że są już takie butelki na rynku ale ta jest trochę inna bo jak obróci się butelkę dnem i naciśnie dwoma palcami smoczek nie wypłynie z niej ani jedna kropla czy strumień mleka. Jest tak zaprojektowana, że mleko poleci tylko wtedy kiedy dziecko mocno będzie ssać smoczek czyli musi się trochę pomęczyć jak przy piersi. Babeczka z mathercare polecała mi jeszcze butelki, które w tamtym roku weszły na rynek firmy Mam http://www.mambaby.com/pl/mam-anti-colic/index-27236-pl.html Są o tyle fajne, że posiadają system samosterylizacji- wystarczy wsadzić butelkę z wodą do mikrofalówki na 2 minuty i jest wyparzona. Posiada też fajny system antykolkowy, smoczki ma mięciutkie i nie są ze śliskiego tworzywa dzięki czemu dziecku łatwo chwycić smoczek i mu z buzi nie wypadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kremów my w żłobku stosowałyśmy przy wszystkich dzieciach bepanten i się sprawdził. Z tym, że wydaje mi się, że jest on kosmetykiem już takim potrzebnym gdy pojawia się zaczerwienienie na pupce. szukam jakiego kremu takiego do codziennego stosowania żeby można było posmarować pupę po każdym przewinięciu coś takiego delikatniejszego niż bepanten czy sudocrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kocyków ja jestem wielką zwolenniczką raczej jednolistych kolorów w sensie takich bez masy wzorów. Mam na uwadze dwa kocyki jeden taki gruby coś jak z akrylu a drugi cieńszy. Podobają mi się takie: http://allegro.pl/koc-kocyk-dwustronny-lovi-100x140-nowe-kolory-i2793878662.html kolor zielony http://allegro.pl/kocyk-microfibra-z-haftem-6-kol-100-polski-i2787759590.html pomarańczowy Te też są urocze ;) http://allegro.pl/kocyk-niemowlecy-dla-twojego-bobasa-mikrofibra-hit-i2760691565.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanciu prześliczne są te kocyki. Gdybym miała kupić to nie wiem czy bym się zdecydowała na jeden konkretny. A co do kremów do pupy to tak jak napisalam alantan maśc- super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula__2
dla mnie najładniejszy kocyk z tych trzech to ten ostatni. Ja mam jeszcze sterylizator do butelek i smoczków. A podgrzewacz mam z tommy tippee http://allegro.pl/okazja-tommee-tippee-podgrzewacz-butelek-sloikow-i2762719878.html jest super bo bardzo szybko podgrzewa wodę. Co do Calmy to mam ją w domu i moja córka nie potrafila sie z tego napić, ale ona miała prawie z każdym smoczkiem problem jedynie butelka habermana jej pasowała i pasuje do dziś. Calmą sama próbowałam coś wypić i muszę stwierdzić, że ciężko się ssie. Ma mam nowy śpiworek kupiony od rodzyneczek na tak male dzieci w kolorze różowym, posiada odpinane rękawki i jest dwustronny jak ktoś chce mogę odstąpić, bo u nas się nie sprawdził. jedynie raz go prałam, bo mam manię że wszystko co nowe i tak musze uprać zanim dam dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanciu, do zapobiegania odparzeniom, codziennie do smarowania właśnie alantan maść lub linomag zielony, a cała reszta jak coś się dzieje. Ja tak właśnie stosowałam i super:) Linomag zachwala każdy pediatra, usłyszysz tą nazwę nie raz. też słyszałam super opinie o butelkach MAM. Rewelacyjna firma, butelki widziałam w sklepie 5 10 15. Może i bym je kupiła....chociaż dostalam od koleżanki różowy zestaw butelek Avent, a wiem, że jak dziecko przyzwyczai się do jednej butelki to koniec, żadnej innej nie pociągnie, więc decyzja musi paść na początku (są też dzieci elastyczne co z każdej butli piją, ale nie mój synek, jak znajomi gadają też to samo u nich). kanciu, kocyki piękne, mój typ to ostatni model - miałam go przy synku, są cudne. Byłam dziś u lekarza, uspokoiłam się, szyjka dłuuuuuuugaśna i piękna, zamknięta, więc jestem happy. Poza tym wsponiałam o usg połówkowym u Pietrasika, że tak szybko i na łapu capu, a ona tylko spojrzała na nazwisko i powiedziała, że co jak co ale TEN lekarz jest profesjonalistą, najlepszym diagnostą jakiego zna i szanuje i jak on powiedział, że zdrowa to zdrowa. Więc kolejne uff:) pszczolka, dziękuję za polecenie mi go. Dostałam Prenatal classic plus Biofer 2x1 plus Magne B6 2x2. yhhhhh, to się nałykam. aśka wrocław, gratuluję zdrowego synka! pszczolka, wanienka nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahh nasmarowalam sie i mi zjadlo. My przetestowalysmy i te gabke do wanienki i plastikowa wkladke i zadne nie zdalo egzaminu, scielilam pieluszke tetrowa i bylo ok, sama kapalam corke. Obylo sie rowniez bez stojaka. Asia_Wro- terminem porodu bym sie nie sugerowala ze sie zmienil i trzymala sie tego ktory mialas na usg przed 13 tygodniem. W pierwszej ciazy lekarz jezdzilam do Harania w Tcy tlumaczyl ze okresla sie to na podstawie wagi dziecka a statystyk wiec termin taki nie brany jest pod uwage. Polecam sprzedawce Elana2, czyli ostatni link, kocyki sliczne, my mamy zielony a jak bedzie synek to zamowie kolejne. A moze by tak zrobic tabele na nowo z imionami maluszkow zamiast plci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym troche osob sie wykruuszylo.. Asia- no i oczywiscie gratuluje pozytywnych wiesci z brzucha :-) ja dzis pojadlam makaronu z sosem pomidorowym i maly tanczy w brzuchu :D w ogole takie smaki mam albo ciagle bym jadla placki ziemniaczane na obiad albo makaron z sosem i serem zoltym zapiekany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Mi termin zmienił sam lekarz więc i ja się przestawiam :) Ja też nie polecam żadnych leżaczków, mat itp do kąpieli. Najlepsza pielucha tetrowa i ręka mamusi do podtrzymania :) dzidziuś czuje się wtedy bezpieczniej niż np na plastiku. Olinek super że wszystko ok i że się uspokoiłaś ;D Mi osobiście też podoba się ten oststni kocyk. Co do zapobiegania odparzeniom trzeba samemu wypróbować :) Ja jestem za pudrem do pupy, ale wiem że przy Szymku moze nie działać więc nigdy nic nie wiadomo. Papierówka ja za to ciągle mam apetyt na zupy i na słodkie... Co widać na wadze niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a synek slodkie lubi :) ja przy corci jadlam slodkie do ostrych rzeczy mnie nie ciagnelo. Teraz choc plci nie mamy na 100% to czuje ze bedzie synek, bedzie checa jak sie pomyli ma intuicja :D lubie zjesc pikantne doprawione rzeczy ale zdarza sie ze zagryze nutella albo cukierkiem. :) CO do terminu to mi tez lekarz zmienil jak mialam usg w 24 tyg w poprzedniej ciazy ale powiedzial ze nie ma co go brac pod uwage i trzymac sie tego wg om lub usg. Sumasumarum urodzilam po terminie przez wywolanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie kocyk nr 3 śliczny :) a co do wanienki to mamy tą drugą, zwyczajną, od koleżanki dostałam stojak pod wanienkę zobaczymy czy się przyda. Co do śpiworków to się zastanawiam i chyba na jakiś się skuszę tylko muszę popatrzeć co jest na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzisiaj wolne, ale dopiero chwilę mam dla siebie. Cały dzień latanie. Mężuś wczoraj wrócił. Dzisiaj z koleżanką i jej synkiem pojechałam na szczepienie, bo mnie prosiła. Ależ biedny Kornelek płakał. Ogólnie, to już taki fajny, zajmie się sobą, cieszy się do cioci super. Ma ponad pół roku. Julcia chyba była zazdrosna, bo jak się nim zajmowałam, to strasznie kopała. Moja mała zazdrośnica. Po południu pojechaliśmy do prababci na cmentarz... W między czasie pełno załatwiania, odwiedziny u rodziców i o cały dzień zleciał. Super,że piszecie o tych wyprawkach. Nie ukrywam,że dzięki Wam o wielu rzeczach się dowiedziałam i wiele mi to ułatwia. No trzeba już wszystko kompletować, bo już mamy bliżej niż dalej. Zanim się obejrzymy, a tu już będziemy szły rodzić. Aśka_Wro gratuluje zdrowego synka!! Olinek super,że u Was też wszystko dobrze! Ja cały weekend niestety w pracy, także ubolewam nad tym, no ale jak mus ,to mus... A oto poniżej Julcia w swoim domku hehe. 24 tydzień. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9eebfb09b825b7d9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwile mnie nie bylo i tyle lektury do nadrobienia :P.Kurcze,jak czytam ile juz macie pokupowanych rzeczy,to zaczynam panikowac!Ja mam troszke ciuszkow i tyle:/ Totalnie nie znam sie na kremach,kocykach,smoczkach itp,wiec czuje sie strasznie do tylu. Powoli kupuje ubrankai,ale uwazam na to,zeby nie miec samych dziewczecych,na wypadek gdyby spotkala Nas niespodzianka przy porodzie :D.Brzuszek rosnie z dnia na dzien,na wadze +6,5 kg(23 tydzien) wiec chyba jest ok.Zauwazylam,ze jak niose zakupy,albo jestem zmeczona po pracy to kluje mnie podbrzusze i nie wiem,czy to rozciaganie sie macicy,czy jakies powazniejsze rzeczy.Polozna powiedziala mi,ze dopoki nie ma skurczy brzucha podobnych do okresowych i krwawienia to wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja my ez po dziesiejszym badaniu mamy 21t 5d chlopak jak talala dzisiaj dla odmiany nie spal tylko sie wiercil wiec pysiorem swiecil dwa razy az ja widzialam bo ostanio to tylko uwierzylam na slowo dla doktorka :D mamy nowa opcje imienia i dumamy patryk albo emil bambino ma 439g jest w normie i termin bez zmian a i pytalam o ta krzywa cukrowa i doktorek powiedzial ze kocha swoje pacjentki i tylko te ktore maja z krwi zle wyniki to wysyla na picie tego plynu. hmm na za dwa tyg ide na polowkowe do innego doktora bo jak sam pwoiedzial swieze spojrzenie jest potzrebne bo moze cos dojrzy co on nie widzi gratuluje mamuskom zakupow bo ja jestem daleko daleko w tyle ale pocieszam sie ze postanowilam od nowego roku :D jutro lece do angli do wt wiec pewnie bedzie co nadrabiac tzrymajcie sie cieplutko i zdrowo chociaz to wieczorem wiec rano zajrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ciężarówki. Z dwa dni mnie nie było i tyle do nadrabiania :) Olinek ja też biorę magne b6 pp dwie tabl rano i wieczorem. Jeszcze Luteinę dowp 1x2 i witaminki (witaminę+tran). Troszkę też tego jest. Kurcze już macie prawie wszystko a ja tylko kilka ubranek w tym prawie same bodziaki. Cały czas sobie powtarzam że jeszcze jest czas a pewnie szybko zleci i jak zwykle obudzę się z ręką w nocniku. Zapisuję każdą waszą wskazówkę i sugestię bo całkiem zielona jestem w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj mamuski, ja dzis mialam kolejny pracowity dzien, prezent dla mamy kupiony sama sobie wybrala, ale dzieki za sugestie, przydadza sie na Świeta :) my dzis konczylismy skladac meble, zostala tylko mala szafa, ale konczymy bo szkoda nam sasiadow, ktorzy ciagle sluchaja tylko stukania, pukania itp. a m wraca po 18 wiec i tak pozno zaczynamy. pokoik wyglada coraz piekniej, sciany zółciutkie mebelki jasne i dzis przykleilam naklejki, sa super jest jak w bajce. ja narazie nic nie kupuje dla maluszka bo branek mam duzo a i tak sie splukalismy tym remontem wiec reszta w 2013 roku. a jak WAsze samopoczucie? moj maly kopie wlasnie, jego godzina sie zbliza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam też zdarza się popuszczać mocz? Noszę cały czas wkładkę ale i tak zauważyłam po bokach plamy moczu :( Ktoreś pisały kiedyś chyba o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancia, wklej proszę jakiś link tych butelek Calma. Ciekawie to brzmi :-) Tak się zastanawiam jak to będzie, jak małego będę musiała oddać do żłobka. Tzn z karmieniem. Żłobek państwowy. Czy będę mogła jakoś dawać swoje mleko odciągane przechowywane w pojemniczkach, czy tam tylko mleko z proszku? Dla mnie Kancia super kocyk to ten: http://allegro.pl/kocyk-microfibra-z-haftem-6-kol-100-polski-i2787759590.html Olinek, super, że wszystko fajnie. Moja Pani ginekolog też ma o nim takie zdanie:-) Nie ma za co:-D Chociaż wiem, że dzidziusia chciałoby się widzieć jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny. Ją wczorajdostałam się do dentysty. Zrobiła kanalowe bez znieczulenia. Niestety na ból nie pomogło w ogóle. Wręcz boli jeszcze bardziej. Spalam 2 godz i to na siedzaco bo dołożyć głowę na poduszkę odpada.. Przeczytałam w nocy książkę.. Całą.. A tak to chodzę po ścianach. U nas sprawdziły się butelki tomme tippee i agent więc teraz nie będę już kombinować.. Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia.sudenis, mam identyczny kształt brzuszka:) już teraz umiem rozpoznać jaki brzuch na dziewczynkę;) kami, miałas zapalenie miazgi tak jak myślałam. Wiem, co to za ból, ale że bez znieczulenia? nie rozumiem...ja zawsze dostaję znieczulenie u dentysty bezpieczne dla ciąży. Z synkiem miałam 12 zębów do leczenia, każde ze znieczuleniem, mały się zdrowiutki urodził, nie masz sie czego obawiać. Boleć będzie, ale już stanu zapalnego nie ma, więc przezyjesz. Bierz paracetamol, nawet jak nie działa, bo troszkę ci ulży na pewno. classic, mi się podoba i Patryk i Emil..poważnie super imiona wybraliście. Ja sama o takich myślałam:) A co robimy z tabelką? mam coś pousuwać, zrobić rubrykę z imionami? A jak ktoś ma kilka typów imion? bo u mnie to Maja, Laura, Karina albo.......:) no właśnie - pustka w głowie. Ana, mnie też ciągnie brzuch na dole, jak duzo chodzę, zakupy, bieganina, dużo roboty. Lekarz mi wczoraj powiedziała, żeby brać Nospę jak mnie cokolwiek boli, bo mogę nie odróżnić bólu rozciągania wiązadeł od skurczy. Mam ją brać w takie dni 3x1, a jak przejdzie po 2 dniach odstawić i tak w kółko. Może kup sobie. Na pewno to jest od zbytniego "ruchu", bo jak śpię to mnie nic nie boli, jak wstaję po całej nocy leżenia to mnie nic nie boli, jak w domku leżę przed TV to również ok. Ja mam w domu 2latka i nie wiem jak u was, ale mój mały to istny szaleniec, wczoraj uderzył mnie w brzuch bo biegł w moją stronę. Mała zaczęła kopać, chyba się zdenerwowała. Potem już było ok, ale przestraszyłam się na chwilę. Staram się na 1000 sposobów chronić brzuch przed synkiem, zawsze automatycznie oslaniam brzuch poduszką, rękami, ale wczoraj wpadł na mnie z zaskoczenia jak się zamyśliłam. ehhhhhh czy wam się też to zdarza? Ja już zaczęłam robić wyprawkę:) mówiłam, że poczekam do stycznia, ale dupa. Cieszę się jak głupia kupując te śliczne różowiutkie ciuszki w króliczki:) Zamówiłam też troszkę na allegro używane, mają czasami ludzie piękne kompleciki. Na razie to tylko jakieś 10 sztuk wszystkiego. Po synku mam wszystko w autka, więc muszę trochę zaróżowić szafkę:) A takie solidniejsze zakupy, typu przewijak, laktator medeli, fotel do karmienia to kupię w 8-9mc dopiero, teraz nie mam na to ani miejsca ani kasy. Resztę tzn jakieś rożki, pościele, łóżeczko, wózek, wszystko jest po synku. Więc całe szczęście dużo tego nie będzie. Głownie ciuszki:) apteczka i kosmetyki wyposażone, bo przy synku nadal używam więc też nie musze sie o to martwić. Ale przy 1 dzidziusiu miałam podobną listę do kanci i ciągle mi czegoś brakowało:) Ale pamiętajcie, że jak dzidzius się urodzi, to tatusia też można na sklepy wysłać albo na allegro zamówić kurierem i moment w domku jest. Jedna rzecz którą chciałam wam polecić to termometr elektryczny BEZDOTYKOWY. Nie kupujcie dotykowych - ja ten błąd popełnilam, wydałam 70zł na dotykowy i do uszka 2w1 a służył nam do 4mc, bo potem mój synek był tak ruchliwy, że nie dał się dotknąć termometrem i ciągle wyskakiwał mi error. Wkurzyłam się i kupiłam za 200zł termometr bezdotykowy. Fantastyczny!!!!!!!!!!! polecam z calego serca. Do dziś przy ruchliwym biegającym po całym domu 2latku zmierzenie temp. tym termometrem - strzela sie nim jak z pistoletu w odległosci 10cm od czoła lub skroni to moment. POLECAM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann, ja ciągle posikuję w gacie. proszę cię........ta przypadłość dotyka mnie tylko w ciązy i po ciąży niestety też dlugo...więc wiem co czujesz... nie pozostaje nic innego jak ciągle brać prysznic. ja tak robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×