Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Dzisiaj mam zabiegany dzień.. mimo że powinnam leżeć . Ale jak tu leżeć jak ma się tyle do załatwienia a R. w delegacji w Malborku i wraca koło 20 :/. Poszłam dziś do siebie do pracy opróżnić szafkę. Przy okazji dowiedziałam się,że z okazji świąt na początku grudnia dostane 500zł :D. Trzeba się cieszyć nie? A i dowiem się na początku grudnia czy zostanie mi umowa przedłużona na 2 lata. A ja głupia myślałam,że szans nie mam i po porodzie muszę iść szukać nowej pracy. W piątek dostałam receptę na cordafen. Byłam już w 5 aptekach i w każdej mówiono mi,że lek został wycofany. I co? Kurcze zaraz muszę z powrotem wracać do przychodni i czekać aż mnie lekarka przyjmie. Przyszły dziadek tak się wczuł w rolę dziadka,że podobno przywiózł mi z Niemiec rożek dla maleństwa :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo ja dopiero do domu weszłam... rano zawiosłam młodą do przedszkola i pojechałam do firmy :) tam posiedziałam i poplotkowałam (eh tęsknię za pracą...) no i do domku :) Kancia - super brzusio :) i mąż na super pomysł wpadł :) Pszczółka - ja tez sie nie załapię. juz sie przyzwyczaiłam że ciągle pod górkę... na becikowe też się nie załapię.... eh Olinek - ja mam usg na każdej wizycie, a wizytę mam co 2 tygodnie, dodatkowo miałam w 12 tc i 20 tc dwa usg w klinice (prenatalne i połówkowe) - tak więc miałam do tej pory 8-9 usg? nie liczę. i będę mieć do końca jeszcze kilka. niepotrzebnie się obawiasz usg. Obraz USG uzyskuje się za pomocą niesłyszalnych dla człowieka fal dźwiękowych, a nie promieniowania - jest więc całkowicie nieszkodliwe dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kancia, śliczny Oluś, taka buziunia słodziutka do zjedzenia:) Ja z synusiem w ciąży też miałam tak idealnie wyliczony termin porodu, mały rósł jak w książce. A mała jakoś o tydzień do tyłu, a raz o dzień do przodu. Mam nadzieję, że urośnie, bo ja tyle jem, że powinna być o tydzień większa:P właśnie zjadłam makaron ze szpinakiem jedną wielką michę. Mniam. A na deser serniczek krakowski (z cukierni). Badanie na cukrzycę mniam - nie ma sie czego bać. Chyba trzeba je zrobić do 24 tc prawda? Czyli w piątek (mam wizytę u gina) dostanę zapewne skierowanie. A jutro robię badania krwi, ciekawa jestem jak tam moja anemia. kancia, a u ciebie się poprawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek - krzywą cukrową najlepiej wykonywać między 24 a 28 tygodniem ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mea, dzięki, eee to mam jeszze kupę czasu. Z tym usg, to sama nie wiem. Mi lekarz mówił, że dziecko słyszy głośny świst jak na lotnisku i nie jest to przyjemne i jesli dzidzia zdrowa, to nie ma jej co tak podglądać za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki, Melduję posłusznie, że jestem już po połówkowym i na szczęscie wszystko z maleństwem jest w porządku. Piszę, "na szczęscie" ponieważ miałam małe problemy z krzepliwością krwi przez co wylądowałam w szpitalu (Wrocławianki polecam brochów!). Dodatkowo ja urodziłam się z rozszczepem wargi i bałam się, żeby maleństwo też nie miało. Na szczęście córcia ma śliczne ustka po tatusiu i nic nie wskazuje na to, że z buziuchną byłoby coś nie tak. Moja mała najprawdopodobniej urodzi sie w kwietniu - wg usg jej wiek to 18t6d, a w OM 20t1d. Liczyliśmy się z tym, że maleństwo będzie mniejsze w porównaniu z Waszymi, bo owulację miałam później. W każdym bądź razie cieszę się niezmiernie, że córcia jest zdrowa ;) NICK..................WIEK.............TP...........PŁEC ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec..........S?.... . ......Wrocław xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Ajka86.................26.........17marzec...........S.. .....Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........?...........małopolska B@siek.................28....... .20 /22marzec.......C...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........C...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec...........C. ........Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te fale są niesłyszalne dla człowieka. a dziecko jest człowiekiem :D dlaczego w takim razie moja zwykle na usg śpi w najlepsze? przeciez świst jak na lotnisku powinien był ją obudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little_Ann - gratuluję zdrowej córeczki :D ja tak chcialam urodzic w kwietniu (sama jestem z kwietnia ;) ) ale nie sądziłam, ze tak szybko zaciążę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam od paru dni czasami taki ból okresowy (jakby żyletkowy - tak mi się kojarzy). Trwa 2-3 sekundy i mija. Zwykle czuję go po długim spacerze czy jak biegam/dźwigam synka/wkładam go do wózka. ograniczam te czynności jak mogę, ale czasem po prostu trzeba szczególnie przy zbuntowanym 2latku który leży na ziemi w sklepie i krzyczy że chce ciuciu. Wtedy musze go na siłę dźwignąć i wózku zapiąć - jednym słowem siłujemy się, a on jeszcze mnie bije po głowie w tym czasie. Ale jak lezę w domku przed tv, albo siedzę, albo za dużo nie chodzę po dworku (z małym to 3 razy dziennie spacer jest, bo on w domu po ścianach chodzi z nudów) to nic nie czuję. O mała się ruszaaaa. Uwielbiam te kopniaczki. Chyba smakował jej serniczek. A ja pękam. Lecę na pocztę i do apteki po witaminki ciążowe, bo się skończyły. Biorę i dobrze się czuję. Mam poczucie że dbam o malutką. No i kolejna bieganina na dworze, no aktywna jestem, ale jak tu nie być z małym prawie 2,5 latkiem. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mea, mów mi tak dalej...uspokajasz mnie. choć spotkałam się własnie z lekarską opinią, że fale słyszalne. Moja mala przy usg strasznie ucieka od glowicy i glówkę chowa. anemia poprawiła mi się jak zaczęłam jeść: -jajko na kanapkę co 2 dzień -wątróbka drobiowa raz na 2tyg - jem witaminy Ladee Vit - mają sporo żelaza i jakieś super nowość wchłanialne ferronyl czy coś tam i tyle. Osttanio hemoglobina wynosiła 11,8 więc prawie norma;) little ann, chyba koncówka marca/poczatki kwietnia będą dziewczynkowe. Gratuluję córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek - w Kodeksie pracy już od razu zapisali dodatkowy urlop macierzyzński w wysokości 6 tygodni. tylko była karencja - na 2010 i 2011 - dwa tygodnie, na 2012 i 2013 4 tygodnie i dopiero od 1-go stycznia 2014 miało być 6 tygodni, czylui w sumie pół roku. a że teraz jeszcze pozmieniali, to ten 6-tygodniowy bedzie już od 1-go wrzesnia i to jak się któras zalapie (znaczy te po 18-tym marca co urodzą), to będa mogły wybrać, czy 26 tygodni płatne w 100%, czy rok płatny 80%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olienk ja na badania idę w środę także zobaczymy jak tam ta moja anemia. Z jednej strony czuję się dobrze ale mam bardzo blade dziąsła, zajady w kącikach ust także trudno powiedzieć jak jest. Little_Ann cieszę się, że wszystko u was dobrze i dzidzia zdrowa i nie ma symptomów świadczących o roztrzepie wargi. Dziewczyny czy wam też zdarzają się krwotoki z nosa? Ja mam je ostatnio bardzo często albo budzę się ze skrzepami krwistymi albo jak wstaje z łóżku to zaraz leci krew z nosa ;/ Olinek heh to widzę, że masz z małym próby siły, bunt dwulatka to faktycznie nieraz ciężki orzech do zgryzienia, często wszystko dla zasady jest na nieeeee;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Little_Ann, a kiedy u Ciebie było najprawdopodobniej zapłodnienie/owulacja?? Tzn tak mniej więcej. Bo Twoja dzidzia młodsza wg USG 8 dni, tak jak i moja. Na prenatalnym tez tak było? U mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech za mną coś dziś chodzą strasznie racuchy z jabłkami chyba się skuszę i zrobię, muszę się tylko zwlec do sklepu a tak się nie chce gdy w domu takie ciepełko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK.............TP...........PŁEC ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec..........S?.... . ......Wrocław xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Ajka86.................26.........17marzec...........S.. .....Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........?...........małopolska B@siek.................28....... .20 /22marzec.......C...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........C...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec...........C. ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...........Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........?... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancia, ja może krwotoków nie mam, ale za to czasami jak smarkam, to mam takie małe skrzepy krwiste. na anemie właśnie Olinek wątróbka jest polecana....mniam :-D i jeszcze sok z aronii i porzeczek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do skrzepów w nosie, to ja je cały czas mam. Parę razy zdarzało mi się,że krew leciała z nosa, ale nie że jakiś krwotok. Ja ogólnie miałam chyba z 7 usg. Jutro mam wizytę i pewnie będzie bez usg, bo ostatnie miałam w piątek także pewnie będzie tylko standardowe badanie i skierowanie na badania. Coś mi się wydaję,że dostanę skierowanie na tą cukrzycę ciążową. Trochę mnie pocieszyła Muszynianka pisząc,że wcale nie ma takiej tragedii. Zobaczymy jak to u mnie będzie, to ostatnio coś bardzo na słodkie jestem wyczulona, tylko troszkę słodkiego, a ja już jestem zasłodzona. Zaraz kończę pracę, jadę na zakupy i jakiś obiad trzeba będzie na szybko wykombinować. A że jestem zupiarą, to zrobię dzisiaj ogórkową mniam mniam. Jak na razie zjadłam rano śniadanko, w pracy 6 mandarynek i coś mi już powoli głodek atakuje. Może głupie pytanie, ale jednak zapytam. Od czego zależy to, czy się dostanie becikowe, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierówka, odnośnie becikowego w UK to jest to jednorazowa kwota w wysokości bodajze 540 funtów ale niestety żeby sie zakwalifikować musisz pobierać chociaż jeden zasiłek. Strszanie się wzieli za te wszystkoe benefity i juz nie jest tak prosto jak kilka lat temu, że praktycznie za benefity mogłes sobie spokojnie żyć na dobrym poziomie, wychować dziecko a nawet cos odłożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam wątróbkę i ostatnio ciągle mam na nią ochotę. Mężu sie śmiał gdy na sobotnie śniadanie jemu przygotowałam kanapki a sobie talerz wątróbek. Pszczółko moje maleństwo cały czas było mniejsze ponieważ chodziłam na obserwację owulacji stąd wiem, że była póżniej - w moim przypadku 11.07. NICK..................WIEK.............TP...........PŁEC ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec..........S?.... . ......Wrocław xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Ajka86.................26.........17marzec...........S.. .....Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........?...........małopolska B@siek.................28....... .20 /22marzec.......C...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........C...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec...........C. ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYPRAWKA odzież ciążowa
Witam zapraszam Was serdecznie na moje aukcje znajdziecie tam najpotrzebniejsze pierwsze rzeczy dla maleństwa http://allegro.pl/wyprawka-najpotrzebniejsze-ubranka-rozek-80szt-i2787958404.html http://allegro.pl/wyprawka-podgrzewacz-termofor-smoczki-szczotki-itp-i2787972034.html wiklinowy kosz z dwiema pościelami http://allegro.pl/wiklinowy-kosz-stojak-2-x-posciel-gratis-i2787933020.html przewjak http://allegro.pl/nowy-przewijak-na-komode-lozeczko-spiworek-i2787925847.html oraz odzież ciążową życzę szybkich porodów i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kancia super brzuchol. Ją chyba pobijam rekordy 95cm w obwodzie i 10kg na plusie. Ostatnio to chyba wagazwariowala. Usg mam na każdej wizycie takie krociotkie. A dłuższe to pierwsze polowkowe i podobno jes cze jedno. Poza tym na początku grudnia wybieram się na 3d. Glukozy jęz cze nie miałam a jutro zaczynam 25 tc ale wizyta w poniedziałek wiec pewnie dostAnę skierowanie. Niedługo przeprowadzka.. Jes cze tylko wybór farb i malowanie a potem już tylko dzwiganie tobolow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kancia ale super fotki :) piekny brzusio. ja niedawno wrocilam do domu,mialam kolejny zabiegany dzien. dzis mamy hydraulika w domu :) naprawia szkody tak zeby w przyszlosci nic sie nie stalo. kupilam w leroy piekne naklejki na sciane, z kubusiem puchatkiem. teraz jestem na etapie szukania dywanu i zaslonek czy firanek. chociaz w sklepie nie ma nic ciekawego, myslalam zeby kupic z internetu ale troche sie boje, jednak co sie zobaczy na zywo to bardziej pewne. dzis pierwszy raz obca osoba zwrocila uwage na moj brzuszek :) ale fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a te badania na cukrzycę
moge wykonać jak jestem w 23 tyg i 5 dni ciąży? Piszą że od 24 wiec chyba w moim przypadku juz mozna. Bo nie chce czekać do środy i sie tyle denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ciezarowki oczywiscie weekend mnie nie bylo i tyyyyle do nadrabiania ja mam w pt badanie :D ja mam na kazdym usg raz krotsze tylko w 12 tyg mialam dluzsze teraz tez chyba powinno byc dluzsze bo polowkowe 22 tydz ale tutaj to chinszyzna jest dopiero raz mialam badanie z krwi ale zajade do pl to pojde do swego gina na komplet badan i na usg che zabrac mego chzresniaka bo biedny przezywa ze juz go cioca chzrestna nie kocha itp wiec musze mu tlumaczyc jakim bedzie braciszkiem itp i chce go zabrac na usg, mam nadzieje ze to cos da tutaj jest becikowe 1000euro ale pod warunkiem ze masz min 6mcy przepracowane legalnie. ale sie zalapie na szczescie :D i nie wiem co wiecej chcialam napisac ale jestem z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przypomnialo mi sie :D jesli chodzi o teorie z brzuhcami to nie wiem czy sie zgadza, bo ja ma plaski i przytylam wszedzie ale w brzuchu slabo i zapowiada sie chlopak, no chyba ze w pt sie okaze dziewuszka :p fajne macie brzuszki takie ciowe bo u mnie slabo 9kg na plusie ale brzuszek malo ciazowy wyskoczyl raczej taki z objadania sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na anemie ja dostałam żelazo w tabletkach Chela-ferr, rekomendowane przez instytut matki i dziecka i tow. ginekologiczne, czyli akurat tak zrobione dla ciążówek:)) Zazywam od tygodnia, zobaczymy czy wyniki sie poprawią pod koniec miesiąca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancia, super brzuszek i foty:). Widzę, że Twój M bardzo się wczuwa:). Też mam krwawienia z nosa, pojawiły się zaraz na początku ciąży, na zmianę ze skrzepami. Czytałam, że to wynika z tego, że w ciązy zwiększa się objętość krwi i poszerzają się naczynia krwionośne a te w nosie są szczególnie podatne na krwawienia. Podobno nie ma się czym martwić. Ja kolejny dzień mam jakiś napięty brzuch i chyba jutro zadzwonię do lekarza, może to jest ten moment o którym mi mówił, że trzeba włączyć fenoterol... Sama nie wiem. Z jednej strony lepiej bez leków a z drugiej nie chcę czegoś zaniedbać i zaszkodzić Małej. Uściśliłam swój TP wg OM. Co prawda nie jestem administratorem tabelki ale pszczlko, przesujęłam Cię do góry tabelki zgodnie z TP:) NICK..................WIEK.............TP...........PŁEC ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... .....UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C... ... ...Sosnowiec kami1809..............26...........5marzec..........C.... .........Wrocław asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ....Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec..........S?.... . ......Wrocław xNightmare............19..........9marzec..........S..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec...........S... ....Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa Pszczolkamajaa......27.........10marzec...........S...... .....Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Madzikkgg.............25..........12marzec.........S..... .........śląskie Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk 1986Ana................27..........16 marzec.........C............Anglia Ajka86.................26.........17marzec...........S.. .....Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........?...........małopolska B@siek.................28..........20marzec.......C...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... .białystok/bruxells agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........C...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........C..... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................30.........30marzec...........C. ........Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........C... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×