Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

a co do wózków to kupię pewnie dopiero po nowym roku. nie spieszy mi się napewno będzie miał skrętne przednie koła, przy córce pierwszy kupiłam na duzych pompowanych nieskrętnych kołach. po tygodniu go sprzedałam bo fatalnie się prowadziło takiego kolosa bez skrętnych kół i kupiłam Graco Quatro Tour Deluxe (heheheh nazwa kosmos) ale sprawował się świetnie. żadnych trójkołowych - bo pewnie moja córa będzie chciała rodzeństwo powozić a one stabilne nie są teraz z mezem stwierdzilismy, ze kupimy pewnie wózek wielofunkcyjny (gondola, spacerówka, fotelik) z firmy Espiro. mamy z tej firmy parasolke po córce i firma sprawdzona, porządna, wózki super jakość a cena przystępna (1300-1500) łóżeczko tylko turystyczne - córa robiła takie akrobacje, ze o szczebelki by sie poobijała straszliwie, wiec sprawdzone mam turystyczne ;) córa miała dwa. jedno do domu, drugie na wyjazdy, to na wyjazdy uzyła 2 razy, wiec jest w stanie idealnym - bedzie dla malucha. posciel dla niemowlaka mam 2 komplety, materac też mam, tak więc takie domowe sprawy załatwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszynianka.........30.......18.05................03.20 13. ..........Kraków malinówka376........21........25.05...............05.03. 2013...... ..Wrocław/UK amoczarska.........26...............................03 .03.2013.. .....Pruszków prawie_ruda 30.....30........27.05...............04.03.2013.........Byto m< br /> Jula_2.................29........30. 05..................03.2013........Białystok Dokhtare.............32.................. ...........08.03.2013.........Rotherham xNightmare..........19............................. 08.03.2013. ......Olsztyn misia2407............24........02.06...............09.03. 2012. .......Bochum kejtiii.................21........04.06...............10. 03.2013. .......Radom kokilka29.............28..............................11. 03.2013. .......Białystok martita280810......26............................ .11.03.2 013........kuj-pom 11marca..............32.............................11.03 . 2013.......UK Hania_85_05........ 27.............................14.03.2013........ Lublin Alfa_Beta_Omega...26.............................15.03.20 13..... ....ZS Patra24...............25................................. 03.2013.......Gdynia Ajka86................26................................. 03.2013....Częstochowa Kfitek..................33............................... .03.2 013.......Wawa Wiktoria Weronika..32.....24.06................01.04.2013??....Wrocł aw nelma.................27..............................18.03. 2 012......Małopolska nieszka2000.........36..............................18.03 .2012........Szczecin KANCIALUPKA........25......21.06................29.03.201 3. ...Kraków Olinek82.............29.......22.06................30.03. 2013....Warszawa MSdrucia.............26......13.06.................20.03. 2013......Warszawa Ann8912..............23......03.06.................10.03. 2013......Częstochowa B@siek...............28.......13.06 ................20.03.2013.......Łódź Kaktus ..............22........01.07................18.04.2013..... ..Śląsk Mufinka_81........31........17.06................24.03.20 13........Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro idę do lakarza z NFZ-przychodnia. Tam jeszcze nie byłam. USG prenatalne miałam robione 18tego, w szpitalu Medicover u super lekarza, równo 12w wg OM, 10w6d wg USG. Dzidziuś był za mały i nie dało się zrobić pomiarów. Idę do niego znów w czwartek, będzie wg OM 13w5d. Sprzęt genialny, więc jest nadzieja, że dzidzius pokaże kim jest. Mnie się wydaje, że chłopiec będzie. Bo:włosy mi szybko rosną, głównie na nogach, brak mdłości i do zapłodnienia wg gina doszło po owulacji. Zobaczymy jak się spełnią te ludowe mądrości :-D Ja na razie w ciuchy się jeszcze mieszcze, ale brzuś już zaczyna byc widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmienilam date porodu na 5marca, tak mi wyszlo z usg w 12 tygodniu i bardziej w to wierze. Choc nieznacznie bo tylko 4 dni sie zmienil. U nas weekend pod znakiem lenistwa, choc ostatnie dni pracowite byly, zaczelam porzadkowac domek i trzymac sie planu zwlaszcza ze lubie porzadek, kupilam sobie ksiazke anthei turner perfekcyjna pani domu. Co prawda wiele rad oczywistych, a ksiazka wg mnie dla typowych balaganiarzy jakich pokazuja w programie brytyjskim, ale fajnie sie czyta. Poza tym polska wersja gdzie promocja jest znanych marek i prowadzaca jakos do mnie nie przemawiaja. Joaro- bardzo mi przykro, 3maj sie cieplo! U mnie wlasnie chyba nastapila fala drugiego trymestru bo sprzatam i sprzatam hehe tzn bez przesady. Dzis juz po porzadkach i bede odpoczywac bo zrobilo mi sie slabo z rana i te paskudne uderzenia goraca. Zaraz wybywamy z corcia na spacer, bo jak na Anglie to swietna pogoda sloneczko i cieplo. pszczolka- tez wlosy mi rosna jak oszalale, a mowia ze to na chlopca ;) a mdlosci i szarpanie na wymoty mialam zdecydowanie gorsze niz z corka ale kto wie. Smieje sie ze panna byla grzeczna i nie dawala mamie tak popalic to dla rownowagi synek da czadu hihi (obym nie powiedziala w zla godzine) Dokhtare- jak po usg? doczytam w miare mozliwosci co u Was, teraz idziemy sie wietrzyc, milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez wlosy rosna wszedzie szcezgolnie na glowie to dobrze jest okazja zapuscic bo glupia na krotko sie walnelam i chce znow dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak sobie już oglądam wózki ale tylko orientacyjnie bo raczej nie będę kupowała przez internet. Wole zobaczec na własne oczy. Ale to tez tak po nowym roku bo myśle nie ma co wcześniej potem będzie stał i sie kurzył, inne rzeczy tak samo. Chociaż może to ma i jakiś sens żeby wcześniej pokupować. Koszty sie rozłożą a tak to wszystko spadnie na ostatnie 3 miesiace. Ja łózeczko turystyczne będę miała po siostrze z Bebe Confort to chociaż o tyle mam z głowy , w piątek mi przywiezie i sobie spokojnie umyje i schowam. Co do płci mi wróżą córkę, ponoć bardzo sie zmieniłam w wyglądzie ( i tak niby jest na córke ) i że brzuch mam mały ( jak dla mnie duży) , za tydzień pójde na wizyte może cos wypatrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja od rana mam straszny młyn w pracy:( Niedawno odbyłam rozmowę z księgowym, ale to co przeżyłam to masakra. Poinformował mnie jak ładny mam biust i fajna pupe, zmolestował wzrokiem a na koniec musiał sobie mnie poklepać po pupci. Czekam na Prezesa, żeby mu powiedzieć, że juz nie mam zamiaru przebywać sam na sam z księgowym:/ Ja jeszcze zadnych zakupów nie zrobiłam chociaż oglądam sobie dużo rzeczy. W tym miesiącu muszę zapłacić ponad 2 tyś. za swój ZUS, bo szef płaci mi tylko tyle co z najniższej krajowej reszte ja wiec nie będzie mnie stać na szaleństwa hehe:PJakoś mam dzisiaj taki smutny nastrój bardzo się boję, że coś będzie nie tak. To jest dopiero 10 tydzień i czekam na ten 12 jak na zbawienie. Troche załuje, że powiedziałam Prezesowi o ciąży bo teraz się boję,że "zapeszyłam". A z drugiej strony po co wierzyć w zabobony...eh :( Mi też bardzo szybko włosy odrastają, depiluje sie woskiem ale i tak muszę robic to częściej. Ja bardzo chciałabym synka, ale myśle, że będzie dziewczynka bo jak analizuje czas kiedy się staraliśmy to kochaliśmy się przez cały tydzień codziennie przed i po owulacji wiec nie wiem kiedy sie udało. Cieszyłam się, ze mdłości mi przeszły a dzisiaj znowu to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wozek po corce, ale typowy czolg kuner a nie 3w1. Mielismy pierwszy w spadku to sie rozlecial, dostalismy tez w spadku drugi ale krotko panna w nim pojezdzila, bo zaraz wyjechalismy do Anglii, mielismy najpierw spacerowke arti a teraz kupilismy nune peep. I tak z kolejnym dzidziusiem bedzie ze kolo 7-8 miesiaca przerzucimy sie na spacerowke. Lepsze bo mniej kilogramow a i latwiej zapakowac do bagaznika, bo nasz sklada sie do wersji walizki. Nie ma sensu moim zdaniem kupowac wozkow po kilka tysiecy, jesli juz to patrzec na stare modele tzn nie z roku 2013 w jakim przyjdzie nam rodzic. nuna http://allegro.pl/promocja-nuna-pepp-2012-wozek-uchwyt-i2580114759.html Ubrania mam w spadku po dzieciach w rodzinie, po corci tez odkladam, dokupie tylko najpotrzebniejsze rzeczy materac, spiworek do spania (bledem byl zestaw koldra z poduszka ktory kupilismy dla corki a i tak do teraz uwielbia spac w spiworku a nie lubi przykrywana byc kolderka), rzeczy na wyjscie ze szpitala, kosmetyki dla dziecka. W miare potrzeb bede kupowala na biezaco jesli cos bedzie trzeba, nie widze senu robienia zapasow. Pamietam jak z corka popralam wszystko co mialam do rozmiaru 68 na poczatek a 3/4 rzeczy wcale nie miala na sobie i z powrotem odlozylam do schowka. Chociaz juz teraz wyczailam w h&m body I love dad w rozu i czerwieni strasznie mi sie podobaja. :) http://www.hm.com/gb/product/02549?article=02549-C http://www.hm.com/pl/product/04805?article=04805-C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
Malinówka ale fajny ten wózek. Ja dla córki kupiłam w 2010 roku najnowszego Boldera SD ecoline z Implastu. Gondola super sie sprawowała i uzywałam jej przez 6 miesięcy, po 6 miesiącach spróbowałam wersji spacerowej i moja córka pojeździła w nim może ze 3 , 4 razy i go sprzedałam bo nie mogłam na niego patrzeć. Wszystkie spacerówki w wózkach wielofunkcyjnych wyglądają ohydnie, dlatego na 6 miesięcy nie będę kupowała kolejnego wózka tego typu. Mam dla córki spacerówkę z Peg perego Pliko P3 i jak się ją rozłoży to będzie jak w gondoli. A w razie gdyby udało mi się nazbierać ze 2 tysie to kupie x-landera bo chyba jako jedyny przynajmneij na zdjeciu wersja spacerowa wyglada najkorzystniej. Podoba mi się też najnowszy graco w kolorze czarnym, widziałąm go na żywo u sąsiadki córki i wygląda super ale gondola jest bardzo malutka. Poki co nastawiam się, że żadnego wózka nie kupujemy. Na nadmiar gótówki też nie narzekamy, więc zobaczy sie. Ja pojutrze zaczynam II trymestr! Wlosły na nogach golę raz w tygodniu i to maszynką zwykłą jakoś nie rosną za to paznokcie u rąk strasznie szybko rosną. Siostrta moja mówi że wygladam jakbym nosiła chłopca bo z urody nic nie straciłam a że w pierszej ciązy z córką brzydłam. Moj mąż tak nie uwaza, mówi że cały czas jestem "piękna" :) W czwartek dowiem się zarówno o stanie zdrowia mojego nowego dziecka i jego płci. Najwazniejsze żeby tym razem nie było żadnych niespodzianek bo nie wiem, czy jestem gotowa na kolejny szok. Bardzo wspolczuje straty jednej z koleżanek. Jedyne co moge napisać, to to żeby sie trzymała i nie załamywała. Moja kolezanka z pracy stracila dziecko w 5 miesiacu ale dziś jest mamą slicznego chlopca, wiec jeszcze nic straconego. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś z tymi porządkami musi być, bo ja dziś też mycie okien i pranie. Trochę brzuch bolał, ale przeszło. Zastanawiam się, czy jakieś witaminki gin przepisze. Chyba już tak, bo na razie folik tylko biorę. Niby i warzywka i owoce jem, i ryby, i kasze, ale czuje się ostatnio w pracy i po pracy zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyella
Hej, ja mam jutro wizytę u ginki i już się denerwuję czy wszytsko będzie OK nie wiem jak wytrzymam do tej 16:00 Czuje sie teraz dobrze, córcia na spacerze z tatą. Więc wypoczywam ile sie da! :) Czytalam troche poprzednie strony - Olinku czemu Ty sie nie odzywasz wogole? Obrazilaś sie o coś? Tak duzo pislas i nagle zniknelas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj anulka017 zapraszamy, rozgość się u nas, wpisz się do tabelki. Grono naszych marcóweczek się pięknie powiększa:) pszczolkamajaa zazdroszczę Ci tej energii do sprzątania itd. ja jestem wypompowana s sił jak flak balonu, nie mam siły i ogólnie ochoty nic robić : p Moja skóra na twarzy i dekoldzie to katastrofa, mam trądzik jak nastolatka :/ powiedzcie mi czy to ogólnie tak w ciąży jest czy to zapowiedz jakiejś konkretnej płci? Właśnie Olinka co tam u Ciebie kochana? Coś mało się odzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mufinka_81
Dziewczyny, dzięki za wsparcie z tymi tabsami :) dziś byłam u lekarza na NFZ, faktycznie to USG to nie wiadomo co gdzie... gdzie pupa a gdzie głowa hehe, ale wg lekarza jest ok. Tabsy można brać :) oczywiście bez szaleństw. Co do pryszczy, to już też pisałam, ze nawet za małolata takich nie miałąm jak teraz. Poza tym, tak sobie czytam te wasze wagi... ja mam 170 cm i 63,5 kg.... narazie nie tyję ale zrobiła mi sie oponka, taka mięciunia, galaretowata buuuu, w ciuchy się mieszcze jak narazie. Anulka017 witaj :) ja mam na 24 marca, zobaczymy która będzie pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. Właśnie wróciłam z urlopu z gór. Kejtii mam taką samą obrączkę jak w tym drugim linku :) Idę na usg prenatalne w czwartek. Może dowiem się kto mieszka w moim brzuszku. Prawdopodobnie mają tam b.dobry sprzęt. Tylko im bliżej wizyty tym bardziej się boję czy wszystko jest ok :( Wózki i łóżeczka też oglądam. Już teściowa się zgłosiła że kupi wózek, a przyszła chrzestna matę dla malucha. Gdzieś w 8 m-cu będziemy robić zakupy. Faktycznie w Pepco są super ciuszki, aż trudno się powstrzymać żeby czegoś nie kupić :) Co do wózka to też bym chciała 3w1 za rozsądną cenę. Tylko właśnie nie wiem jak z tą spacerówką bo te też nie za bardzo mi się podobają. Ja mam teraz brzuch taki jak w 5 miesiącu. Szok. Jutro pojadę do C&A, może u nas też będą jakieś promocje na spodnie ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanko czy odczuwacie już może jakieś ruchy dzidziusia ? jak z mdłościami macie je jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lyella, kochana dziękuję że mnie pamiętasz:) podczytuję was na bieżąco, ale tak się źle czuję (mdłości), że co tylko zabieram się za pisanie, to zaraz mnie muli i rezygnuję. A jak przeczytałam o Joaro, tak mi się smutno zrobiło:( Joaro, naprawdę smutna sprawa. Pociesz się, że dzidzia może miała jakieś wady, dlatego natura sama ją wyeliminowała. Pamiętaj, że największym skarbem jest zdrowe dziecko. Życzę ci z całego serca, abyś zaszła w ciążę raz jeszcze i żeby była ona szczęśliwa. Oczywiście ja też zaczęłam się bać o swoją ciążę, bo taka rzecz może przytrafić się każdej z nas. Dlatego nie mogę się doczekać ruchów mojego maleństwa, bo wtedy będę wiedziała, że na pewno ktoś mieszka pod moim sercem, a tak to ciągła niepewność...bo przecież nikt nie robi usg codziennie... Joaro, czasami objawem takiego poronienia może być nagły zanik dolegliwości ciążowych typu mdłości, czy u ciebie tak było? Mi mdłości słabną, ale nadal mam mega zachcianki jedzeniowe. Nie mogę jeść niektórych produktów, bo mam wstręt itp. Brzuch mi trochę wyszedł, nie zapinam się już w spodnie, więc kupiłam sobie ciążówki. wydałam 200zł w h&m mama, ale są super i wyglądam w nich super:) i w końcu się nie cisnę. też mało piszę, bo mam synunia w domku 2 latka i zajmowanie się nim przy tych wszystkich dolegliwościach, mdłościach to też nielada wyczyn dla mnie, tym bardziej, że tata w pracy... ale od 3 września mały idzie do przedszkola, więc i ja odpocznę. kochane, obiecuję, że będę częściej pisać. Niech tylko te mdłości sobie pójdą w niepamięć. zauważyłam, że mam teraz tak, że 2 dni bez mdłości, a potem 2 dni intensywne, potem troche przerwy i tak w kółko z tendencją do zanikania, więc chyba już niedługo mnie opuszczą...oby i oby maluch był zdrowy. tylko o tym marzę, tylko to chcę usłyszeć od lekarza i całego świata, że wszystko jest w porządku. jakaś jestem emocjonalna, boję się, mam obawy, mam schizy, że komórki za dużo używam i wypłynie ona na dziecko, że wdycham spaliny (mieszkam w Wawie) i wiele innych schizów... no cóż... pewnie to hormony pszczolka, daj znac jak usg!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pytałaś o moje cykle - są różnie od 28dni do 30, czasami 31dniowe...więc ciężko powiedzieć. współżycie było tylko 7 lipca, a owulacja chyba 9tego, więc zaszłam wtedy. w każdym razie wg lekarza (czyli OM moich cykli) i usg termin mam na 30 marca, a dzisiaj mam 9w4d lub 9w3d. zobaczymy na usg 12tygodniowym. Wtedy będę miała 12w0d lub 12w1d. Mam je 17 września. a 4 września idę na pierwszą wizytę na nfz, bo prowadzę ciażę w 2 placówkach. chcę mieć większą kontrolę. nfz mam pod domem, a medicover dalekooooo. obie opieki mam gratis, więc wolę mieć 2 lekarzy. nie będę oczywiści mówiła żadnemu, że prowadzę ciążę jeszcze gdzieś indziej. to tyle w skrócie u mnie. jestem najmłodsza ciążowo z was, więc jeszcze mam taką niepewność co dalej. czekam na usg.... wy jesteście na etapie usg 12tygodniowych, ja jeszcze muszę poczekać 3 tygodnie... buziaki i pozrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i poprawiam moją stopkę:) Ann, ja też mam te niepokoje co do zdrówka maluszka. Tylko tyle teraz mnie obchodzi.... a do usg jeszcze tyle czasu, eh. całe szczęście jestem raczej pogodna, mój synek mnie rozwesela, więc te złe myśli rzadko docierają do mojej głowy, ale czasem docierają. Modlę się bardzo, by moje drugie dziecko było zdrowiutkie i różowiutkie tak jak moje pierwsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj u mnie znów powiało optymizmem:). Byłam w szpitalu, po tygodniu brania leków jest dużo lepiej, macica podobno nie jest już tak napięta i co najważniejsze szyjka nie jest już skrócona:). Mam jeszcze tydzień leżakować i brać leki, we wtorek kolejna wizyta. A podobno moje dolegliwości mogą wynikać z działań ubocznych leku ale jeśli tylko on działa to wszystko wytrzymam:). Dzisiaj u mnie równe 11w. Na 11 września zapisałam się na usg genetyczne:). Śledziłam dyskusje na temat wózków. Co prawda ja nie mam żadnego doświadczenia ale rozmawiałam z koleżanką, która ma synka 1,5 rocznego i poradziła mi żeby przy wózkach 3 w 1 najbardziej zwracać uwagę na spacerówkę, bo z niej najdłużej się korzysta. Podobno w wielu wózkach są one bardzo małe i dzidzia wyrasta z niej bardzo szybko i potem trzeba kupować kolejną. Ja jeszcze się za niczym nie rozglądałam ale chciałabym wydać na wózek nie więcej niż 1500zl- nie wiem czy to realne:p. Ja zaczęłam się zastanawiać na urządzeniem pokoiku dziecka, może dlatego, że właśnie kończymy remont mieszkania i nie mamy żadnych mebli w domu:D. Mamy 3 pokoje i pokój malucha jest daleko od naszej sypialni. Czy myślicie, że na początku lepiej wstawić łóżeczko do sypialni a resztę akcesoriów mieć w pokoiku czy np od początku łóżeczko postawić w dziecięcym a tylko na noce mieć przy swoim łóżku np kołyskę? Na pewno każde dziecko jest inne i bywają takie, które w miarę spokojnie przesypiają noce ale nie wyobrażam sobie wstawania co godzinę i biegania do drugiego pokoju... Z drugiej strony jak maluch będzie w sypialni to mąż, który musi wstawać do pracy, będzie rano nieprzytomny. Niektóre z Was mają już dzieci i może macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Olinek82 ja jestem na podobnym etapie co Ty i USG tez mam 17 września i to bedzie 12tydz i 4 dni dokładnie. Ja owulacje miałam 6 lipca. Mam podobne obawy, tez się boję, że będzie cos nie tak. Ale trzeba byc nastawionym pozytywnie. Jest coś takiego jak potęga podświadomości. Jak bedziemy myśleć negatywnie to same przyciągniemy do siebie kłopoty. Więc lepiej nastawic się na same pozytywy i nie myśleć o tym co może się stać skoro nić się złego nie dzieje. Ja juz się nie moge doczekac listopada. Idę wtedy na zwolnienie, przeprowadzam się i wtedy będę się rozglądała za zakupami itp. Najważniejszy jest spokój, bo schizami maluszkowi nie pomożemy:) Napewno wszystko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita, dziękuję. Znam potęgę podświadomości b. dobrze i wdrażam ją w życie:) tylko czasami te myśli są silniejsze, ale od razu je odsuwam na bok i zastępuję myślami o zdrowym bobasku. Staram się jak mogę:) Lusesita, fajnie, że jesteś na tym samym etapie ciąży (no prawie:)). Ja gdybym miała ten cykl kiedy zaszłam w ciążę 28 dniowy a nie 30dniowy jak się okazało:) to też bym miała owulację 6 lipca:) ale odbyła się ona najprawdopodobniej 2 dni później, bo na pewno współżyłam 7 lipca:) super, to obie mam nadzieję powrócimy z wspaniałymi wiesciami na forum 17 września.ja mam usg o 12:40. a będziesz miała 3d już teraz? ja 3d chcę na połówkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek82 cieszę się, że wszystko u was w porządku, ja też tak mam, że albo czuję się kilka dni dobrze, ale kilka dni nie ma mnie dla świata. Nie martw się kochana na zapas jeśli masz takie mg=dłości to tylko świadczy o tym, że poziom bety ciągle pięknie rośnie i ciąża jest silna. B@siek ja też mam usg genetyczne 11 września o 15 45, będziemy obie zdawać relacje, już nie mogę się doczekać :) U mnie na mdłości zaczął działać sok imbirowy taki w syropie mieszany z wodą, dzięki temu mogę jakoś na razie funkcjonować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek82 ja będę miała zwykłe USG to 3d zrobie później. Zdanie moge zmienic w każdej chwili bo ja chodzę do prywatnego szpitala, ale myśle że narazie nie ma takiej potrzeby. Bardzo jestem ciekawa czy to będzie chłopiec czy dziewczynka, ale na takie diagnozy to chyba jeszcze za wcześnie. Ja przez 6 lat brałam tabletki anty. Odstawiłam w kwietniu. Pierwsze krwawienie z odstawienia miałam 21 kwietnia i potem zawsze tak dostawałam miesiączke: 21 maj, 21 czerwiec. Więc miałam bardzo regularnie. Ja nie mam 100 % pewności co do tej owulacji. Ale mysle, że to było 6 lipca, ponieważ zawsze jak miałam owulacje bolał mnie jajnik mocno. I właśnie tego 6 miałam ten ból. Ale ja się w ogóle nie znam na naturalnych metodach. Jeśli chodzi o śluz to było go dużo, ale nie był jak białko jaja kurzego, był mleczno biały. Lekarz powiedział, że 17 września juz będzie 13 tydzień.Położna wyznaczyła mi termin rozwiązania na 27.03, ale myśle, że wiecej dowiem się właśnie po tej wizycie 17 września. Już nie moge się doczekać. Po tym terminie powiemy wszystkim o maluszki jeśli wszystko będzie wporządku. Ja wizyte mam na 19:30 umówiona, bo do 17 pracuje wiec jeszcze jakiś prysznic, obiadeki akurat na 19 będe gotowa. Mój Partner chodzi, że mną na wizyty i też niemoże się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny cieszę się że u Was wszystko dobrze:) ja też mam mieszane dni, raz czuje się super a raz mdłości osłabienie..ale jak mi niedobrze to przynajmniej wydaje mi się że z maluszkiem wszystko dobrze, bo jak mam ten lepszy dzień to nie czuje się jak w ciąży ehh zamotana jestem;p ja wczoraj dzwoniłam do kliniki i umówiłam się na prenatalne 3d załapie się jeszcze na to w pierwszym trymestrze mam 3 września to będzie mój 12t1d, a u swojego gina mam wizyte 17 września (jak nas dużo na tego 17hehe) i wtedy on też będzie robił badanie pod kątem przezierności karkowej itd, ale to już powinnam wiedzieć wcześniej na tym 3d czy wszystko jest w porządku, boje się na prawdę staram się nawet nie myśleć o tym badaniu zresztą wszystkie wiecie do mam na myśli, pragnę usłyszeć że wszystko jest w porządku a dziecko jest zdrowe.. a wiecie może kiedy lekarz zaprzestaje usg dopochwowego? i będzie takie po brzuszku robił? ja o dziwo mieszcze sie w sopodnie, mało tego mama mi powiedziała że wyszczuplałam, ale może tak sie wydaje przez moje ogromne cycki! dziewczyny czym smarować piersi kupiłam jakieśkremy ale na nich jest że od 4mc!a mi się zaczęły pojawiać rozstępy na piersiach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ja jestem w 12tyg i 3 dni i wciaz mam mdłosci, szczególnie jak robie sie głodna, a co do ruchów to wydaje mi sie że sobie to ubzdurałam ale wieczorem jak ide spac czasem cos dziwnie mi w brzuchu stuknie lekko, nie jak jakas neistrawnosc tylko tak inaczej, ale to zauwazyc moge dopiero jak wlasnie leze spokojnie i juz prawie ze zasypiam, oczywiscie nie wykluczam ze to jakies tam wnętrznosci tylko :P Ja dziś byłam z teściową na zakupach i w markecie mi sie dosłownie tak słabo zrobiło, było mi duszno i gorąco i może od tego, aż czarno przed oczami miałam usiadłam i po 10 sekundach wróciłam na ziemie :P Nie wiem od czego to ale musze brać te witaminy koniecznie regularnie bo czasem zapominam... My obrączki już wybraliśmy, z tych zdjęc co wstawiałam to te 2 do tego diamencik jeden :D Ok 10 września mają być gotowe, jupi :D Kurcze czytam was i sie zastanawiam czy mi lekarz nie mówił nic o tych dokładniejszych tylko dlatego ze chodze publicznie czy po prostu nie koniecznie trzeba to robic. Wizyte mam w poniedzialek i no musze go o wiele rzeczy wypytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka86 smaruj oliwką dla niemowląt słyszałam że pomaga :) kejtiii tez mam dalej mdłości co do ruchów to ja nic nie czuje choć niektóre mówią że czują jak się kręci. wydaje mi się że to za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki anulka :) No też myśle że to bardziej moja wyobraźnia niż dziecko, myśle że jak poczuje na prawdę to już nie będę miała wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusesita, podobno jak w samą owulację trafiliście, to może być chłopczyk, a jak na 2 dni przed owulacją to może być dziewuszka. u mnie wychodzi przed owulacją, ale ja trochę w to nie wierzę. Mam w rodzinie tyle przypadków "planowania płci" bez pożądanego efektu, że totalnie w to nie wierzę:) co do wózków, ja mam po synku 3w1. szczerze odradzam.... lepiej kupić tanią używaną gondolę, bo to się 6mc używa i potem najlepiej komuś oddać, bo zajmuje masę miejsca... a zainwestować w super spacerówkę (te z zestawów 3w1 są na wielkich kołach po gondoli, co sprawia, że wózek jest GIGANTYCZNY...a to oznacza: nie mieści sie w aucie, trzeba odczepiać koła...nie udźwigniesz go jak gdzieś będą schodki do głupiego sklepu, nie mieści się w wielu sklepach, np. przy wąskich przejściach kasowych i można by tu wymieniać i wymieniać...ja byłam po prostu wściekła). skończyło się na tym, że kupiłam drugą spacerówkę za 500zł, solidną, małe kółeczka (Maclaren, rewelacja), niezniszczalna...na podróże, lekka bo waży 3,5 kg, rozkładane siedzenie, piękna, synek zachwycony, a ja najbardziej...bo dźwignięcie tego pióreczka z 11kg klockiem to żadne wyzwanie). To taka moja mała rada:) Co do zakupów dla dzidziusia, ja marzę o kołysce...takiej na kółeczkach o takiej: http://allegro.pl/kolyska-simplicity-wawa-pudelko-instrukcjaang-i2582841220.html Chciałabym również używaną, bo to się nie niszczy:) a dużo taniej. Takie to słodkie jest i praktyczne. Z synkiem kupiłam łóżeczko...stoi i zajmuje pół pokoju, mały i tak spał w wózku w gondoli bo tylko tak usypiał. ja popełniłam masę błędów.... teraz będę mądrzejsza:) i ważna sprawa...przewijak sztywny montowany na łóżeczko - koniecznie! a kąpiel w łazience, najlepiej jak sie ma dużą pralkę, na której można dzidzię pielęgnować po kąpieli. Ja taka pralkę zakupiłam w tym roku:) A co do ciuszków, wszystkie muszę kupić...ciuszki po synku są zaplamione słoiczkami, plamy nie zeszły, porozciągane, brzydkie po prostu, ostało się może z 5 sztuk.... Ale na zakupy ciuszkowe oraz kołyska plus przewijak wybiorę się w 7-8mc. Teraz za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×